Öneri Note 3 sayaç

Sponsorlu Bağlantılar

RowneSM

RowneSM

Üye
    Konu Sahibi
Note 3 sayaç
Merhaba arkadaşlar şu note 3 sayaç sıfırlama olayı var mı yok mu beni bi aydınlatırmısınız. Root yapacağım bazı yerlerde sayaç sıfırlanmıyor diye okudum şimdi kafamda deli sorular :utan
Bir de şu saçma knox olayı var onu hala çözebilmiş değilim gerçi. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Anil-D

Anil-D

Üye
var konularimdan birinde anlattim

Gönüldaş

Gönüldaş

Üye
Bu konuya sahip arkadaşlara danışırsan iyi olur. Benim de pek bilgim yok?

RowneSM

RowneSM

Üye
    Konu Sahibi
verdigim yöntem ise yaramiyormu
Ya işe yaramıyor yada ben yanlış yaptım diyebiliriz. Ama yanlış yapma olasılığım da düşük yani sonuçta bir şeye bakarak yapıyoruz. Bilemiyorum.

• Beğen
Tepkiler: Anil-D
Anil-D

Anil-D

Üye
Ya işe yaramıyor yada ben yanlış yaptım diyebiliriz. Ama yanlış yapma olasılığım da düşük yani sonuçta bir şeye bakarak yapıyoruz. Bilemiyorum.
guncellemeleri yaptiysan hepsini olmaz knox gelisti ve artik sayac sifirlanmiyor kuluptede dedim

iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
Bana göre note 3 e root atmak sacmalik :/ 2 sene sonra belki.

RowneSM

RowneSM

Üye
    Konu Sahibi
Sen git bu telefona milyarlar ver sonra telefonu kullanma iznin olmasın :ah Resmen dalga geçiyorlar adamla.

• Beğen
RowneSM

RowneSM

Üye
    Konu Sahibi
yav yadi sayac neysede knoxu kullanamamak adama koyuyor

Knoxunda çok güzel bir yani yokki knoxu açıp birinin eline versen telefonu "nasıl birşey yaptılarsa dosya ekle kaldır yapma olayı ya yok yada ben bulamadım" Touchwiz anasayfaya tıklasa yanlışlıkla knoxtan otomatik çıkıyor ve o Touchwiz anasayfa butonuda sanki göz göre göre en başa koymuşlar.

• Beğen
Anil-D

Anil-D

Üye
Knoxunda çok güzel bir yani yokki knoxu açıp birinin eline versen telefonu "nasıl birşey yaptılarsa dosya ekle kaldır yapma olayı ya yok yada ben bulamadım" Touchwiz anasayfaya tıklasa yanlışlıkla knoxtan otomatik çıkıyor ve o Touchwiz anasayfa butonuda sanki göz göre göre en başa koymuşlar.
peki bildigin knox gibi uygulama varsa [emoji56] cok ii olur

RowneSM

RowneSM

Üye
    Konu Sahibi
peki bildigin knox gibi uygulama varsa [emoji56] cok ii olur
Aslında bakılacak olursa knox tarzı uygulama çok var araştırılarak bulunur ama tabi ki knox yerini tutmaz. Gerçi samsungda bu işi becerememiş lg daha sağlam yapmış şahsen misafir modu olayını neyse konumuz bu değil tabi ki :) Şuan araştırmaya başlıyacağım kendi işimide görür, sen niye knoxu kullanamıyorsun ki ?

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Knox gelistiyse harbiden durum kotu sifirlama icin acigi kapatmis olabilirler maalesef :(

Anil-D

Anil-D

Üye
Aslında bakılacak olursa knox tarzı uygulama çok var araştırılarak bulunur ama tabi ki knox yerini tutmaz. Gerçi samsungda bu işi becerememiş lg daha sağlam yapmış şahsen misafir modu olayını neyse konumuz bu değil tabi ki :) Şuan araştırmaya başlıyacağım kendi işimide görür, sen niye knoxu kullanamıyorsun ki ?
sayac [emoji3]

Üst Alt