Note 3 Batarya

Sponsorlu Bağlantılar

TeAmo42

TeAmo42

Üye
    Konu Sahibi
Note 3 Batarya
Merhaba arkadaşlar. Lg G2 kullanıcısıydım. Iki gün önce uygun fiyatlı bir note 3 buldum aldım. Fakat telefonun sanırım orjinal şarj aleti ve kulaklık hiç kullanmamış. Bir ay boyunca farklı şarj ile şarj edilmiş.
Şarj çabuk bitiyor gibi geldi. G2 ile %5 giderken bunda %12 filan gidiyor aynı işlemde. Batarya da hafif şişlik var.
Ben yeni batarya almayi düşünüyorum. Nerden alabilirim birde sorunum bataryadan mıdır benim. Genelde saçmalıyo zaten telefon batarya yüzdeside bazen artabiliyor bile

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
İnternetten Aldiğin Yada Diğer Dukkanlardan Aldiğin Bataryalar Orjinal Değildir.Onlara A Kalite Batarya Denir Ucuzdurlar Bayabi Mesela S4ünki 20 Tl Filan Dişarida Rahat 40 50 TL Ama Orjinal Değil Bİrebir Orjinal İstiyorsan Rahat 100 TL Çok Rahat Oda Birebir Olurmu Oda Var.

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
bataryadan batarya ya değişir fiyata göre yani

TeAmo42

TeAmo42

Üye
    Konu Sahibi
Peki sorunum bataryadan mıdır?

007wolverine

007wolverine

Üye
büyük ihtimal bataryadan

TeAmo42

TeAmo42

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim yardimci olduğunuz için. Hepsi burada. Com dan orjinal samsung batarya siparisi verdim biraz önce harici sarj aleti ile beraber 120 tl. Açıklamada orjinal samsung ürünü yazıyor. Herhangi bir sorunda en yakın samsung servisine verebilirsiniz filan demiş. Bakalım artık

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bataryanin Ömrü Dolmuştur Yenisini Al Telefonu Kapali İken Şarja Tak Şarjda İken Oyun Oynama Bu Tür Şeyler Çok Önemli

• Beğen
Tepkiler: TeAmo42
007wolverine

007wolverine

Üye
hayırlı olsun bakalım.

• Beğen
Tepkiler: TeAmo42
TeAmo42

TeAmo42

Üye
    Konu Sahibi
Tamam hocam sizin dediğiniz gibi yaparım. Yine iyi gidiyor fakat dediğim gibi bu kadar kötü olmaması lazım.
Cihaz haziran 6 da alınmış orjinal şarjı hiç kullanmadan şarj etmiş. Cihaz Tertemizdi ciziksiz. Kulaklık şarj kullanılmams ama batarya sıkıntı çıkardı işte

TeAmo42

TeAmo42

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim yardımlarınız için.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ne Demek Bazi İnsanlar Yoğun Kullanıyor Cihazi Günlük 3 4 KEre Şarj Ediyor Buda Ömrünü 2 3 Senden 1 Senye Düşürüyor Haydin Hayırlı Günler

Üst Alt