Note 2 United Arab Emirates Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
Note 2 United Arab Emirates Sorunu
Merhaba arkadaşlar 4.4.2'yi telefonuma odin ile kurmuştum fakat cihaz hakkında kısmında united arab emirates (Birleşik Arap Emirlikleri) oalrak gözüküyor. ve bunun yüzünden Kies ile rom'u tekrar resmi olarak yükleyemiyorum bunu nasıl Türkiye'ye çeviririm

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Csc changer yada benzeri bir uygulama ile cscyi Türkiye yapman lazım ama bu uygulamalar root yetkisi ister root edersende knox sayacın 1 olur tekrar sıfırlayamassın. Zaten 1 se sayaç direk yapabilirsin ama 0 ise yapma. Sayacı etkilemeden root etme yöntemleri varsa bilmiyorum araştır. Cscyi tur yaptıktan sonra üstüne Türkiye romunu kurman sorunu çözer.

• Beğen
Tepkiler: BurakTura
BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
Iste knox 0 rootlamadim ne yapicam bilmiyorum

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Knox 0 ise sayacı oynama bence ama sayaç arttırmadan root etme tekniği olabilir iyi bi araştır yada o şekilde kullan ilk aldığında öyle miydi nasıl oldu?

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
Ilk aldigimda boyle degildi tabikide. Turkiye romu gelmeden fransa versiyon gelmisti note2ye direkt yuklemistim odinle sonra turkiye versiyonu gelince turkiyeyi yukledim. Hatta dun yanlis mi indirdim diye yeniden indirdim romu yeniden kurdum ama yinede ayni arap emirates :(

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Tamam kardeş dediğim gibi csc kodunu tur yapman lazım oda rootsuz olmuyor

AHKE

AHKE

Üye
zaten yurtdışıysa cihaz garantisi yoktur

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
Yurtdisi degildi. Rom atinca degistiknox 1 olsa garanti gidiyor başka bir zararı var mı?

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
telefonumu cf root ile rootladım şimdide superus durduruldu hatası alıyorum :(neyse düzelttim şimdi türkiye'ye geçirmekte

serdar_gs

serdar_gs

Üye
kıydın mı sayaca :D yoksa sayacı arttırmayan yöntemle falanmı root ettin naptın

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
Vallaha gitti sayac :D artik 1 zaten az kaldi garantinin bitmesine :D yandigim olay su ben tr ye cevirdikten sonra kiesten yazilimi yuklerim sandim ama knox 1 oldugu icin malesef yuklenmedi :D

serdar_gs

serdar_gs

Üye
:D

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
Madem artik knox 1 oldu :D rom aramaya basladim

Üst Alt