Note 2 Için En Son Rom Hangisi

Sponsorlu Bağlantılar

kaptannova

Üye
    Konu Sahibi
Note 2 Için En Son Rom Hangisi
Arkadaşlar Note 2 telefonum. Alalı 2 ay oluyor. Note 3 tanıtımında gördüğüm s pen özellikleri çok hoşuma gitti. Note 3 özelliklerini içinde barındıran bir android 4.3 rom buldum fakat yabancı bir sitede ve kısıtlı bilgi ile görünce yüklemeye korktum.

Siz hangi rom u tavsiye edersiniz, veya note3 rom var mı? Performans ve görsellik ön planda benim için ona göre bir romda önerebilirsiniz.

SERKNRN

SERKNRN

Üye
NOTE 2 ALCAM TAVSİYE EDERMİSİN

Alcimpotant

Alcimpotant

Üye
Kardeşim eğer garantiliyse stock romdan şaşma kasım sonu aralık gibi 4.3 rom gelicek ayrıca ben tavsiye ederim herkeze yaklasık 1 yıldır kullaniorum cok memnunum :)

mertcan01

mertcan01

Üye
Note 2 candır can.... akmaz kokmaz yarıda bırakmaz :-) siddetle tavsiye edilir.
Stock rom guzel. Custom kurmana gerek yok. 2 ay sabret zaten güncel yazilim gelecek

SERKNRN

SERKNRN

Üye
arkadaşlar nokia lumia 1520 aldım..

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2381601
mertcan01

mertcan01

Üye
Hayirli olsun

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Güncelleme türkiye'ye sunuldu mu? kitkat?

cici60

cici60

Üye
Arkadaşlar Note 2 telefonum. Alalı 2 ay oluyor. Note 3 tanıtımında gördüğüm s pen özellikleri çok hoşuma gitti. Note 3 özelliklerini içinde barındıran bir android 4.3 rom buldum fakat yabancı bir sitede ve kısıtlı bilgi ile görünce yüklemeye korktum.

Siz hangi rom u tavsiye edersiniz, veya note3 rom var mı? Performans ve görsellik ön planda benim için ona göre bir romda önerebilirsiniz.
Galaxy Note 2 N7100 - [4.4.2KİTKAT] DN3 RC2 v1.4 NOTE 2 [S5 Temalı s5 Uygulamaları Note 3 özellikli] [240DPI+360DPI] - MaxiCep

en iyisi cıkana kadar bu

Üst Alt