Galaxy Note 2 N7100 NOTE 2 Android 5.1.1 Lollipop [GT-N7100 – CyanogenMod 12.1] YENİ VERSİYON 30.05.2015****

Sponsorlu Bağlantılar

gıwıliler

gıwıliler

Üye
şimdide recovery.img de takılı kalıyor. usb hata ayıklamayı aktif ettim.

şimdide recovery.img de takılı kalıyor. usb hata ayıklamayı aktif ettim.
android sürümün 4.4.2 mi kardeşim

gıwıliler

gıwıliler

Üye
allah allah çok ilginç kardeşim ben hep ilk denememde başarılı olmustum indirdiğin cwm dosyası sorunlu olabilir ben hep şu anlatım ile yapıyorum link veriyorum incele istersen

thenfouz

thenfouz

Üye
allah allah çok ilginç kardeşim ben hep ilk denememde başarılı olmustum indirdiğin cwm dosyası sorunlu olabilir ben hep şu anlatım ile yapıyorum link veriyorum incele istersen

yine aynı değişen birşey yok

Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
ben yaklasık 1.5 aydır DN4 kullanıyorum çok memnunum . Note 4 ün tüm özellikleri neredeyse kullanılabiliyor . romun görselliği olsun performansı olsun çok iyi ve hoş hiç bir sorunla karşılaşmadım şimdiye kadar . tavsiye ederim.

DN4 de bahsettiklerinin hepsi sorunsuz çalışıyor :)

Görüntülü arama bu romda yokmuş. Dahasi 4.4.4 lerin hiçbirinde yokmuş. 5 lerde var mıdır... ?

gıwıliler

gıwıliler

Üye
Görüntülü arama bu romda yokmuş. Dahasi 4.4.4 lerin hiçbirinde yokmuş. 5 lerde var mıdır... ?
ben görüntülü aramayı skype veya tango üzerinden yapıyorum kendi içinde olmaması bence büyük bi eksiklik değil çünkü artık çoğu uygulama ile görüntülü arama yapılabiliyor

Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
ben görüntülü aramayı skype veya tango üzerinden yapıyorum kendi içinde olmaması bence büyük bi eksiklik değil çünkü artık çoğu uygulama ile görüntülü arama yapılabiliyor

Peki romun 4.4.4 ya da 5 tabanlı olmasi bişey değiştirir mi.. aslinda telden ve stok romdan memnunum ama markette fifa indirmek sorun oldu desteklemiyor gorunuyor.. degistircekken tekrar ugrasmiyim tek romla uzun vadede kullanim istiyorum..
Ve az once resmi siteden note 2 için android 5 in iptal edildiğini öğrendim. Samsung artik benim icin resmen bitti. Vadesi dolana kadar bu cihazi kullanip sonrasinda iphone a geçiş yapıcam...

xound

Üye
merhaba

yükleme yapamadım bi türlü signature verification failed hatası veriyor ?

cancan59

cancan59

Üye
Romu yükledim her şey çok güzel emeği geçenlerin ellerine sağlık çok beğendim. Sadece birkaç halledemediğim sorun var.
-Simgelerin üzerinde örneğin whatsapp gelen bildirim sayısı yazmıyor küçük şekilde
-Kalemi note 3 gibi ekran notu alabilmek için kullanabilir miyiz?
-Sensörlere dair hiçbir ayar bulamadım sensörleri nasıl aktif kullanabiliriz?
-Mesaj yazarken hazır kelime kalıplarında çok saçma alakasız şeyler çıkıyor ayarlardan değiştirince sanki bi etki etmiyor gibi. Bunu nasıl düzeltebilirim?
-Root atamadım yani hackleyemedim galiba supersu programı aktif olmuyor bu yüzden yada titaniumbackup programı. Mümkünse hackleyebileceğim bir dosya linki atabilmeniz mümkün mü?
EDİT: Whatsapp dan gelen bildirimler whatsappı açınca çıkıyor.
Saygılar teşekkürler.

Son düzenleme:

davutbabakado

Üye
gaps paket hatası !

süperdodocuk

Üye
odinde ilk bişey yaptıktan sonra md5 li bişey far .md5 li dosya uzantısı istiyor napayım

GameMaster5355

GameMaster5355

Üye
ROM ÇOK GÜZEL HİÇBİR SIKINTISI YOK STABİL VE HIZLI GAYET GÜZEL ÇALIŞIYOR YAĞ GİBİ AKIYOR YAPANIN EMEĞİNE SAĞLIK NOTE 8 TEMASI YÜKLEDİM TELEFON ÇOK GÜZEL OLDU YÜKLEMENİZİ TAVSİYE EDERİM

yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
    Konu Sahibi
ROM ÇOK GÜZEL HİÇBİR SIKINTISI YOK STABİL VE HIZLI GAYET GÜZEL ÇALIŞIYOR YAĞ GİBİ AKIYOR YAPANIN EMEĞİNE SAĞLIK NOTE 8 TEMASI YÜKLEDİM TELEFON ÇOK GÜZEL OLDU YÜKLEMENİZİ TAVSİYE EDERİM
Güzel görünüyor, hayırlı olsun. Ancak bu romun üzerine epey bi güncelleme geldi. Hatta cyanogenmod adını değiştirdi lineage os olarak devam edildi. Ve Android 7.1 sürümü kullanılıyor şuan. Forumda konusu açıldı mı bilmiyorum, talep olursa lineage 14.1 (Android 7.1.2) custom rom linki verebilirim. Kurulum mantığı tamamen aynı.

tahsins

Üye
Hay allah razı olsun. Rom mükemmel. Tfx target 4.4.2 de çalışmadığından bu roma geçtim. Rom uçuyor. Görüntülü görüşme ve samsung klavye hariç eksiği yok. Fazlası var. Mükemmel. Teşekkürler

yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
    Konu Sahibi
Hay allah razı olsun. Rom mükemmel. Tfx target 4.4.2 de çalışmadığından bu roma geçtim. Rom uçuyor. Görüntülü görüşme ve samsung klavye hariç eksiği yok. Fazlası var. Mükemmel. Teşekkürler
Lineage os olarak devam ediyie cyanogenmod. Yeni yazılımları araştırmanızı oneririm. Bu çok eski. YapazsanizY konu açabilirim

Üst Alt