NOSTALJİ SERİSİ- Microsoft Digital Keyboard 1.0a/ Microsoft Wirless Optical Mause İncelemesi

Sponsorlu Bağlantılar

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
NOSTALJİ SERİSİ- Microsoft Digital Keyboard 1.0a/ Microsoft Wirless Optical Mause İncelemesi
Bu incelemeyi hayatında hiç bu kadar eski fare ve klavye kullanmamış arkadaşlara bu cihazları tanıtmak için yapıyorum.

Klavyenin kutusu gayet sade ve şık. Kutu da çok sağlam bir kartondan yapılmış ki üstünde zıplasan bile ezilmeyecek gibi hissettiriyor.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Klavye gayet şık ve sağlam hissettiren bir yapıya ve tasarıma sahip. Klavyenin tuşları sert ve sesleri de güzel. Klavyenin tuş seslerini merak ederseniz videodan izleyebilirsiniz. İsterseniz kanalıma abone olabilirsiniz.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Klavyenin arka kısmındaki yazılar

Klavyenin bağlantı kablosu

Fare gayet sade ve gösterişsiz bir tasarıma sahip. Bizdeki örneğinin mavi kısımları biraz gri rengine doğru evrilmiş. Farenin tuşları gayet yumuşak ve sesleri de güzel.

Faremizin ön kısımdan görünüşü

Faremizin alttan görünüşü

Faremizin üsten görünüşü

Farenin alıcısı da bugüne kıyasla oldukça büyük.

Alıcının kablosu da gayet kalın ve kaliteli bir malzemeden yapılmış. Halat gibi.

Bu arada ürün 2002 yılının mayıs ayında çıkıyor.

Mesaj birleştirildi:

Anket eklenmiştir.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı, MAERKEK ve bveo1990

gonyalı

gonyalı

Üye
Eski televizyonlar,beyaz eşyalar,bazı mobilyalar ve özellikle de teknolojik aletler şimdikinlere bakış hem sağlam hem kaliteli hem de uzun ömürlüydü. Örnekler:
Buzdolabı 22 yaş Turp gibi.
Televizyon 21 yaş Vadesi doldu.
Fırın 24 yaş Hala çalışır vaziyette.
Süpürge 20 yıl idare etti.

Teknoloji gelişti.
Bazı İnsanlar üçgatcılaştı.
Sonuç; satın aldığımız ürünler kısa ömürlü,pek de sağlam olmayan,çabuk bozulan ürünler oldu.

Bu yüzden eskilerin değerini bilelim.

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
Eski televizyonlar,beyaz eşyalar,bazı mobilyalar ve özellikle de teknolojik aletler şimdikinlere bakış hem sağlam hem kaliteli hem de uzun ömürlüydü. Örnekler:
Buzdolabı 22 yaş Turp gibi.
Televizyon 21 yaş Vadesi doldu.
Fırın 24 yaş Hala çalışır vaziyette.
Süpürge 20 yıl idare etti.

Teknoloji gelişti.
Bazı İnsanlar üçgatcılaştı.
Sonuç; satın aldığımız ürünler kısa ömürlü,pek de sağlam olmayan,çabuk bozulan ürünler oldu.

Bu yüzden eskilerin değerini bilelim.
Yeni aldığım bilgisayarımda da bu ürünleri kullanıyorum. Yeni klavye aldım ama beğenmedim Microsofttan geçince. Gittim geri verdim. Çöpün yanında en az 30 senelik bir miele süpürge buldum. Tekerini yapıp eve getirdim. Annem de günlük olarak kullanıyor.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı
snapdroid

snapdroid

Üye
Okuma yazmam yokken vardı bu set. Annem maalesef bu yaz kömürlükten çöpe attı durduk yere. Atma dediğim halde attı orda öylece duruyordu halbuki :(

Üst Alt