Haber Nokia'dan N Project Sızdı

Sponsorlu Bağlantılar

muratangin

Üye
ben soyluyorum ya yetmez mi:hih:

şaka bir yana araştırıp okuyabileceğiniz benim bildiğim bundan fazla bir bilgi yok malesef. Zaten elinde somut delil olmadığı için haber yapmamışlar.

anladım ben size olan güven açısından sormamıştım zaten :D böyle haberleri hep sizler bize ulaştırıyorsunuz acaba bi kaynağınız varmı diye sormuştum.bir forum blog..

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
anladım ben size olan güven açısından sormamıştım zaten :D böyle haberleri hep sizler bize ulaştırıyorsunuz acaba bi kaynağınız varmı diye sormuştum.bir forum blog..
tabi ki kaynaklarım mevcut. Forum blog portal anlamında yüzden fazla,sosyal ağlardan kişisel kaynaklar ve birebir tanıyıp görüştüğüm bazı kişiler var tabi ki.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Ali kemal söylüyor ise bir bildiği vardır deyip,başka bir şey sormuyorum:)

• Beğen
Tepkiler: OozyStaw
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Açıklamalar için teşekkürler Ali bey. Meraklandık ama yeni bilgiler sızana kadar bekleyeceğiz mecburen. :)

ON9

ON9

Üye
  • Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
4MaGuS

4MaGuS

Üye
(L)
Lumia almamın Tek ve İlk Sebebi.
N9&Meego idi. Şimdi bile internette görünce (L) lasım geliyor. İçim eriyor gördükçe. Bunun adı Aşktır sanırım (L)(L)(L)
büyük ihtimal öyle bende aynı senin gibi n9 aşıgıyım ama lumia aldık bir ara çok düşündüm acaba biraz daha az verip alsam diye işde biraz araştırma yapınca destek yok olan bazı temel programlar var ancak devamı gelmiyek gelsede o kadar yararlı bir şey olucagını sanmıyorum bilmiyorum aldık bunu ama bakalım pişman olucakmıyız şuanlık memlunum birde bu arada şuan içimde aşırı n9 kullanma istegi geldi en yakın zaman bir firmaya gidip 30dk başından ayrılmıyacam bakalım nasılmış n9 tekrar bir hatırlıyak

• Beğen
Tepkiler: ON9
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Nokia'nın farklı bir sistem yapma yetkisi yok sanırım :/

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
lumia cihazlarda her ne kadar işlemciler ve dokunma teknolojileri gelişmiş olsa da meego işletim sisteminin özelliklerinden dolayı n9 özel bir yere sahipti. yazık ettiler.

• Beğen
Tepkiler: Pikkaccu
sekajmer

sekajmer

Üye
:bleh:bende n9 da var
meego eşsiz bir sistem yazıık yazık abi symbianlara dönse yine kullanırım Nokia yı zaten Windows Phone un uygulama sayısı :kop:symbiandan az :D:D uygulama derdimiz olmaz sadece stabil derdimiz olur :):maxicep:

4MaGuS

4MaGuS

Üye
ben hala n73 kullanıyorum cidden onda açamadıgım vidyo yapamıyacagım şey yok ama tel yavaş orası ayrı kamerası da güzel seside fena degil ancak yavaş ve kalın olmazsa hala devam edilebilecek bir telefon bence

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
symbian formunda kabaca hesapladım 1.272.000 mesaj var.

Üst Alt