Haber Nokia'dan N Project Sızdı

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Nokia'dan N Project Sızdı

Evleaks bu gün attığı bir tweetle Nokia'nın yeni bir projesine dair bilgilere ulaştığını belirtti. Henüz herhangi bir detay verilmeyen N Project Nokia N Series'in geri dönüşünü mu ifade ediyor yoksa bilinmeyen bambaşka bir proje mi ilerleyen günlerde belli olacaktır.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
benim n73 hala duruyor bakalım ne olucak merakla bekliyorum ancak onlara bir şey yapılmaz bence

blackcemre

Üye
Symbianlı N servisi başlyor belki.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Bakalım!

dakamon

dakamon

Üye
Megoooo mu yoksa :D:D:D

• Beğen
Tepkiler: ON9
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
meego işi bitti. ayrılan mühendisler meego'yu tekrar ele alıp jolla OS diye bişey çıkarmışlar ama nokia ile ilgisi yok.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
meego işi bitti. ayrılan mühendisler meego'yu tekrar ele alıp jolla OS diye bişey çıkarmışlar ama nokia ile ilgisi yok.
haberim var ondan ancak telefonu alıp deneme yapmak lazım şuan telefon çıkardılarmı tam olarak bilmiyorum ancak oda güzel bir sistem aslında ben n900 hayranıydım bir ara

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
evet sistemin prototipini yayınlamışlar. siyah beyaz bir telefon çıkarmışlar. youtube de aratırsan çıkıyor. ama ben sistemden bişey anlamadım. pek hoşuma gitmedi.

drangela61

drangela61

Üye
haberim var ondan ancak telefonu alıp deneme yapmak lazım şuan telefon çıkardılarmı tam olarak bilmiyorum ancak oda güzel bir sistem aslında ben n900 hayranıydım bir ara

2 yıldan fazla kullandım n900ü sadece şunu söylemek istiyorum nokianın ölü olduğu yıllarda bile hâlâ istese neler yapabileceğini gösteren harika bir cep telefonu idi..

4MaGuS

4MaGuS

Üye
2 yıldan fazla kullandım n900ü sadece şunu söylemek istiyorum nokianın ölü olduğu yıllarda bile hâlâ istese neler yapabileceğini gösteren harika bir cep telefonu idi..
ben baya bir araştırmıştım onu kafayı taktım alıcaktım bir ara baktım n8 falan çıktı o aralar ben düşünürken sonrada ne olduysa vazgeçtik kısmet lumia mış buda güzel ama hala verseler n900 denemek isterim çünkü araştırdıgım zamanlarda telefonda açılamyan her hangibir desetlenmeyen bir şey yoktu diye biliyorum birde o kullanılan ram cpu göstergesi bile yeter içimden almak geliyor aklıma getirdiiniz yine ya :)

tanercoskun

tanercoskun

Üye
Meegoya destek kesilmeseydi şuan kesinlikle bende onunla devam ediyordum N9 harika bir cihaz idi. Zaten neden vazgeçti hala daha anlamak mümkün değil :bilmm

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin ve ON9
osmanmert94

osmanmert94

Üye
Bu Nokia Adam olmaz gençler MeeGo muhteşemdi hele N900.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
ÖEY

ÖEY

Üye
Nokia'nın MS'e satılmayan kalan kısmı 10 yıl boyunca akıllı telefon üretemeyecek anlaşma gereğince. Eğer symbian işletim sistemini akıllı saymazsak kalan nokia firmasının bu tarz bir telefon serisine yönleme ihtimali olabilir elbette.

• Beğen
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
biraz araştırdım da bu N Project'in hakkında bazı tahminler var. Birincisi daha önceden de benim yaptığım bir haberde değindiğim NPhone, ikincisi NOS(bunu birazdan açıklarım) üçüncüsü de wp Lumialar için yepyeni bir arayuz. (Nokia'nın wp'de arayuz değiştirme yetkisi vardı)Sanırım o yetki dahilinde bir çalışma yapılmış.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
suyunsesi

suyunsesi

Üye
biraz araştırdım da bu N Project'in hakkında bazı tahminler var. Birincisi daha önceden de benim yaptığım bir haberde değindiğim NPhone, ikincisi NOS(bunu birazdan açıklarım) üçüncüsü de wp Lumialar için yepyeni bir arayuz. (Nokia'nın wp'de arayuz değiştirme yetkisi vardı)Sanırım o yetki dahilinde bir çalışma yapılmış.
Ali bey, bu başlıkları açmanızı sabırsızlıkla bekliyorum. Ayrıca Nokia'nın arayüz değiştirmesi ihtimali epey bir heyecan yaptırdı bende :)

• Beğen
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Bir iki ay önce Nokia laboratuarlarında bir cihaz denenmiş. Cihazda NOS adında bir arayuz kullanılmış. Bu arayuzun Android üzerinde mi yoksa yeni bir işletim sistemi üzerinde mi kullanıldığı bilinmiyor. Fakat bu proje her ne ise 2016 yılından önce hayata geçmesi biraz zor görünüyormuş. Proje ilgili yapılan bir yorum ise şaşırtıcı: Nokia fanlarını çıldırtacak bir proje :hmmm

• Beğen

muratangin

Üye
Bir iki ay önce Nokia laboratuarlarında bir cihaz denenmiş. Cihazda NOS adında bir arayuz kullanılmış. Bu arayuzun Android üzerinde mi yoksa yeni bir işletim sistemi üzerinde mi kullanıldığı bilinmiyor. Fakat bu proje her ne ise 2016 yılından önce hayata geçmesi biraz zor görünüyormuş. Proje ilgili yapılan bir yorum ise şaşırtıcı: Nokia fanlarını çıldırtacak bir proje :hmmm

dedikleriniz aşırı ilgimi çekti.acaba bir kaynak varmı?

Hagios

Hagios

Üye
N95 imi çok özledim yahu birden anılarımı depreştirdi bu başlık :D

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
dedikleriniz aşırı ilgimi çekti.acaba bir kaynak varmı?
ben soyluyorum ya yetmez mi:hih:

şaka bir yana araştırıp okuyabileceğiniz benim bildiğim bundan fazla bir bilgi yok malesef. Zaten elinde somut delil olmadığı için haber yapmamışlar.

• Beğen
Tepkiler: OozyStaw

Üst Alt