• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Nokiadan Itiraf: N-gage Başarısızlık

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

selcuk2555

Üye
sonuç olarak şu an için yeterdiz bende n.gage de var psp de psp alana kadar n.gage hastasıydım ama psp olayı uçurdu bence

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
hayır sonuç o diil sonuç sen kofti bi n-gager,sin

selcuk2555

Üye
sende kafayı n.gage le bozmuşsun <span style="color:#CC0000">xxxxx</span> ne var bu n.gage de bi halta yaramaz

<span style="color:#006600">forumda küfürlü konuşmak yasaktır..</span>

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
sitede küfür etmek yasak .

sahtekar

Üye
Telefonun özellikleri iyi güsel de telefon çok büyük, köfte gibi TELEFONU GÖRÜNCE KARNIM ACIKIYO

vagabond

Üye
<div class='quotetop'>(sahtekar &#064; Jan 12 2006, 09&#58;02 AM) [post=250749]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Telefonun özellikleri iyi güsel de telefon çok büyük, köfte gibi TELEFONU GÖRÜNCE KARNIM ACIKIYO
[/b][/quote]

dark_akhyls

Üye
n-gage kötü telefon demiyolar sadece beklenen olmadı diyolar bence açıklamaya daha çok dikkat edelim....

cepix

cepix

Üye
<div class='quotetop'>(sahtekar &#064; Jan 12 2006, 09&#58;02 AM) [post=250749]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
<div class='quotetop'>(cepix &#064; Jan 12 2006, 11&#58;23 AM) [post=250790]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

[/b][/quote]

oda güsel

aTTra

Üye
Nokia bir daha N-Gage gibi komplike bir alet ç&#305;kartmaz.

Symbian + Stereo hoparlör + 3D oyun motoru + Radyo + Radyodan kay&#305;t + ACC / MP3 Player

troublesome

Üye
N-Gage serisinden başka oyun TELEFON&#39;u varmı? benim bilgiğim yok...
Bence de ekran konusundan sorunlu..ama fiyat konusunda zaten mağdur olan Türkiye&#39;de vitrin süsü olmaktan başka bir işe yaramazdı süper çözünürlük..Zaten bu halde bile çok uygun oolduğunu düşünmüyorum(çıktığı vakit).

night990

Üye
işin gerçeği o telefonu ben sevmedim ve bence iyi oldu.

BurakDoğdu

Üye
beyler ben kullandım oyun yönünden söper sesi çok kaliteli çıkartıyor ama bence hiç almayın telefonu yere düşürdünüzmü ömründen 10 sene düşüyor bozulma riski çok böyük benim ekran parçalandı ağır olduğundan dolayı ama o zevki veriyor yani ben 7610 öneririm menü hızlı ses çıkışı iyi görüntü falan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt