Nokia'dan Akıllı Saat Mi Geliyor?

• 3 Ekim 2013
  • 978 Okunma
  • 16 Cevap

1. < Resmi açmak için tıklayın >

< Resmi açmak için tıklayın >

Nokia akıllı saat mi üretiyor?

Çin kaynaklı bir siteden sızan bilgi ve resimlerde, Nokia markalı bir akıllı saat olduğu görülüyor. Ancak söz konusu bilgiler içerisinde saatin ne tip bir donanıma sahip olduğu ve şu an aktif olarak geliştirme sürecinde olup olmadığı konusuna yer verilmemiş.

Doğrusunu söylemek gerekirse, Nokia'nın böyle bir proje üzerinde çalıştığı haberi bizler için sürpriz olmaz, ancak Microsoft'un Nokia'nın bu bölümünü satın almasıyla birlikte Microsoft'un bu projeyi iptal etmesi durumu da bizi şaşırtmaz. Sonuç olarak bu saat projesi bir şekilde ilerlese bile, pek yakın zamanda satışa çıkacak bir cihaz gibi durmuyor.

Yazan: bulutsuzgece
    komando04 bunu beğendi.
  2. haber için teşekkürler

3. İmkansız

4. Abi nedir bu gizem bir türlü çözemedim her çıkan ürünün sadece kenarlarını çekip sızdırıyorlar zaten çok yavaş hareket ediyorlar kafanda varsa üret piyasaya sun ..
    Şu konuya da parmak atıyım neden ios gibi beta şekilde yararlanamıyoruz bu güncellemelerden betaya kullanıcılarda ortak olsun 8.1'e kadar meraktan çatlayıp sıkıntıdan telefonları satmayız
    Bütün içimi döktüm :halay2:

5. bende gördümde onu o ne la dedim saçma bişeydir dedim kapadım sonra buraya geçtim saat dedi la :D

6. Olursa harika, olmazsa büyük hata olur. Zira bu mücadele çok büyük bir yelpazeye yayıldı ki NOKİA bu konuda bir daha geri kalırsa Symbian gibi bir durumla karşılaşılması olası.

7. malumunuz şuan wpye hiç bir akıllı saat destek vermiyor bu noktada Nokia da cihazları için kendi çözümünü sunma yoluna gidiyor. Microsftun bu projeyi iptal edeceğini sanmam sonuçta wp8 için destek veren belki de tek saat olacak ve buradan da para geleceğini varsayarsak Microsoft vazgeçmez :ehe

8. bu resim olayına kıl oluyorum söyleyeyim direkt koy resmi

9. farkı neyse verelim resmin tamamını at demi :kop:

10. bence WP arayüzü bir akıllı saat için biçilmiş kaftan. her bir live tile tek başına bir ekranı olur, kaydıra kaydıra geçişini yaparsın anlık bilgileri kontrol edersin vs. :thumbup:

11. Haber için teşekkürler, Wp arayüzü saat için oldukça uygun ama bildirim sorunu saatte de olmasın :D

12. Saatin WP8.1'le çıktığını düşünsenize :kıskıs:

OozyStaw bunu beğendi.
  13. İşte ozaman Tadından yenmez :) Hatta bir adım daha ilerletelim, Nokia 1520'yi ön siparişe özel bu saatide yanında hediye etse süper olur :)

14. ortalığı karıştırıyorsun abi bir heyecan bir umut olur mu diyorsun :D

15. çok güzel olur valla ya akıllı saatimle millete hava atarım ya :ehe :kop2:

16. Yaa bu hep aklıma takılıyo telefonculardamı satılcak saatçilerdemi ? :bilmm:nono:

17. Bence her ikisindede satılacak çünkü akıllı saatin çok yaygınlaşacağı bir gerçek bu yüzden dağıtım kanallarının geniş olması için hem teknoloji marketlerinde hemde saatçilerde bulabileceğiz

Ccihat67 bunu beğendi.
Yüklüyor...
13/11/2018 - 03:14