nokıa5800 hack (vista jaf.exe sorunu)

• 18 Nisan 2011
  • 1040 Okunma
  • 4 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. merhaba nokıa 5800xm telefonumu hacklemek istiyorum.bilgisayarımda vista yüklü, denemediğim yöntem kalmadı ama malesefki jaf.exe kurulumuna izin vermiyor. {windows xp kurulu bi pc de yapmaya çalıştım ama yine aynı sorunlarla karşılaştım} istanbulda olan ve bu konuda yardımcı olacak arkadaşların mesajlarını bekliyorum.şimdiden teşekkür ederim

Yazan: zeynepulutas83
  2. antivirus programları izin vermiyor sorunun bu olabilir yada jaf setup programını sırasıyla saga tıkla ozellikler uyumluluk windows xp service pack 3 u sec daha sonra programı yonetici olarak calistır

3. herşeyi denedim, windows xp service pack 3 ve diğer tüm seçenekleri sırasıyla denedim.pc de vista güvenlik duvarı ,vista kullanıcı hesabı denetimini , kendi virüs programımı (nod32) ,windows defender dahil herşeyi kapattım, jaf.exe nin 1.98.65 - 1.98.62 - 1.98.66 - sürümlerini indirdim anlayacağınız güzel bi jaf arşivim oldu ama nafile bu pc izin vermio :(

4. yanında pc suite ve nokia software updater yükledin mi? Bide bu şekilde dene.yine olmazsa kutunun içinde gelen bi cd var onu kur sonra jaf ı kur kurarken bi sürücü yenilensin mi diye sorar hayır de.:oke:

5. bunu da denedim ama olmadı :(

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
13/11/2018 - 03:15