nokıa5800 hack (vista jaf.exe sorunu)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zeynepulutas83

Üye
    Konu Sahibi
nokıa5800 hack (vista jaf.exe sorunu)
merhaba nokıa 5800xm telefonumu hacklemek istiyorum.bilgisayarımda vista yüklü, denemediğim yöntem kalmadı ama malesefki jaf.exe kurulumuna izin vermiyor. {windows xp kurulu bi pc de yapmaya çalıştım ama yine aynı sorunlarla karşılaştım} istanbulda olan ve bu konuda yardımcı olacak arkadaşların mesajlarını bekliyorum.şimdiden teşekkür ederim

rsm39

rsm39

Üye
antivirus programları izin vermiyor sorunun bu olabilir yada jaf setup programını sırasıyla saga tıkla ozellikler uyumluluk windows xp service pack 3 u sec daha sonra programı yonetici olarak calistır

zeynepulutas83

Üye
    Konu Sahibi
herşeyi denedim, windows xp service pack 3 ve diğer tüm seçenekleri sırasıyla denedim.pc de vista güvenlik duvarı ,vista kullanıcı hesabı denetimini , kendi virüs programımı (nod32) ,windows defender dahil herşeyi kapattım, jaf.exe nin 1.98.65 - 1.98.62 - 1.98.66 - sürümlerini indirdim anlayacağınız güzel bi jaf arşivim oldu ama nafile bu pc izin vermio :(

mangdaşire

mangdaşire

Üye
yanında pc suite ve nokia software updater yükledin mi? Bide bu şekilde dene.yine olmazsa kutunun içinde gelen bi cd var onu kur sonra jaf ı kur kurarken bi sürücü yenilensin mi diye sorar hayır de.:oke:

zeynepulutas83

Üye
    Konu Sahibi
yanında pc suite ve nokia software updater yükledin mi? Bide bu şekilde dene.yine olmazsa kutunun içinde gelen bi cd var onu kur sonra jaf ı kur kurarken bi sürücü yenilensin mi diye sorar hayır de.:oke:

bunu da denedim ama olmadı :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt