Nokia X3 açılması hakkında ?

• 16 Kasım 2010
  • 1159 Okunma
  • 4 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar ben bu siteye yeni üye oldum telefonu aldığım gün google dan buldum oyun yüklemek için :)
    ertesi gün sorun olmadı ve de bugun bayram bayramınızı kutlarım =). neyse ben şimdi hafıza kartına oyun atıyordum PC den sonra saat 20:15 civarında telefonu kapadım biri rahatsız ediyordu.Ardına açtım telefonu ve PIN kodunu girdim sonra açıldı.Ama telefonda beyaz bi ekran geldi bişey değildir dedim.sonra kapandı telefon baştan açtım gene aynısı oldu yani;

KISACA:
    benim nokia x3 alalı 3 gün oldu ve kapattığım zaman beyaz ekran geldi araştırdım birkaç forum ama çözüm bulamadım birde oyunları bu siteden indirdim .jar uzantılı dosyalar idi.:ağlarım::ağlarım::ağlarım:

yani benim telefon kısaca beyaz ekran gelip gelip gidiyor buna bir çözüm bulamazmıyız

not:telef10 tamircisine götürmeden olmaz mı eğer çözüm varsa

not2:3 gün içinde telefonu sorunla karşılaştığımdan annem kızabilir :sopa::d:

not3: lütfen bir allahın kulu şu mübarek bayramda yardım etsin en azından elinden geldiği kadar...

:ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım:

Yazan: 01kadir01
  2. telefonunun sistemi çökmüş olabilir,
    kendin yazılım güncellemesi yapamazsın o cihaza en yakın servise git hallederler, telefonun açılmayacak sadece yeni format işi çözecektir :)

3. tahminen kaç para tutar bu iş CLUBNOKIA ?? inş fazla değildir

--------------- Ekleme ---------------

Birde dedin ya çökmüş olabilir diye acaba çökme nedenleri ne olabilir ?? bana kısaca bilgi verebilir misin ?

Bana tamir yapacak yada format atacaksa artık ne yapacaksa Servis onun tahmini miktarı lazım yani en fazla kaç TL tutar ?? ben bunu soruyorum ?

4. o kartla alakalı arkadasım

5. kartla alakalı derken ??

bi allahın kulu yok arkadaş yardım edecek :'(

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/09/2018 - 04:25