Nokia X3 açılması hakkında ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
01kadir01

01kadir01

Üye
    Konu Sahibi
Nokia X3 açılması hakkında ?
Arkadaşlar ben bu siteye yeni üye oldum telefonu aldığım gün google dan buldum oyun yüklemek için :)
ertesi gün sorun olmadı ve de bugun bayram bayramınızı kutlarım =). neyse ben şimdi hafıza kartına oyun atıyordum PC den sonra saat 20:15 civarında telefonu kapadım biri rahatsız ediyordu.Ardına açtım telefonu ve PIN kodunu girdim sonra açıldı.Ama telefonda beyaz bi ekran geldi bişey değildir dedim.sonra kapandı telefon baştan açtım gene aynısı oldu yani;

KISACA:
benim nokia x3 alalı 3 gün oldu ve kapattığım zaman beyaz ekran geldi araştırdım birkaç forum ama çözüm bulamadım birde oyunları bu siteden indirdim .jar uzantılı dosyalar idi.:ağlarım::ağlarım::ağlarım:

yani benim telefon kısaca beyaz ekran gelip gelip gidiyor buna bir çözüm bulamazmıyız

not:telef10 tamircisine götürmeden olmaz mı eğer çözüm varsa

not2:3 gün içinde telefonu sorunla karşılaştığımdan annem kızabilir :sopa::d:

not3: lütfen bir allahın kulu şu mübarek bayramda yardım etsin en azından elinden geldiği kadar...

:ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım:

clubnokia

clubnokia

Üye
telefonunun sistemi çökmüş olabilir,
kendin yazılım güncellemesi yapamazsın o cihaza en yakın servise git hallederler, telefonun açılmayacak sadece yeni format işi çözecektir :)

01kadir01

01kadir01

Üye
    Konu Sahibi
tahminen kaç para tutar bu iş CLUBNOKIA ?? inş fazla değildir

--------------- Ekleme ---------------

Birde dedin ya çökmüş olabilir diye acaba çökme nedenleri ne olabilir ?? bana kısaca bilgi verebilir misin ?

Bana tamir yapacak yada format atacaksa artık ne yapacaksa Servis onun tahmini miktarı lazım yani en fazla kaç TL tutar ?? ben bunu soruyorum ?

ali parlak

Üye
o kartla alakalı arkadasım

01kadir01

01kadir01

Üye
    Konu Sahibi
kartla alakalı derken ??

bi allahın kulu yok arkadaş yardım edecek :'(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt