Nokia X3-02 Ekran Sorunu

aliosman3801

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar nokia x3-02 telefonum var telefon gayet iyi çalışıyordu birden ekran gidip gelmeye başladı ve telefonu kapattım açtım ve görüntü yok ama ekrana dokunuyor bunun nedeni nedir aceba yardım ederseniz sevinirim...?

Betono

Üye
Arkadaşlar nokia x3-02 telefonum var telefon gayet iyi çalışıyordu birden ekran gidip gelmeye başladı ve telefonu kapattım açtım ve görüntü yok ama ekrana dokunuyor bunun nedeni nedir aceba yardım ederseniz sevinirim...?
Telefona virüs bulaşmış olabilir virüs taraması

Nuru Dasdemirli

Nuru Dasdemirli

Üye
Telefona virüs bulaşmış olabilir virüs taraması

Bu telefonlara sadece s40 virüsleri (çoxu zaman .tec formatlı, ama her .tec dosyası virüs değildir) bulaşır. Bunu sadece telefon bilir. Bilgisayar için virüs sayılmıyor. Temizlemek için dosyayı bulmalısın.

Betono

Üye
Bu telefonlara sadece s40 virüsleri (çoxu zaman .tec formatlı, ama her .tec dosyası virüs değildir) bulaşır. Bunu sadece telefon bilir. Bilgisayar için virüs sayılmıyor. Temizlemek için dosyayı bulmalısın.
tec dosyaları hafıza karta bulunur hafıza kartı çıkar

- - - Eklendi - - -

Hafıza kartı çıkarmak işe yaramadıysa Telefon normal konumdayken
*#7370# kodunu tuşla format atılsın
bu kodu tuşladığında "Ayarlarınızı ve kişisel bilgilerinizi silmenizi sağlar" uyarısı gelecek buna tamam de sonra güvenlik kodun sorulacak kodunu gir ve tamam tuşuna bas format atılacak

- - - Eklendi - - -

Hafıza kartı çıkarmak işe yaramadıysa Telefon normal konumdayken
*#7370# kodunu tuşla format atılsın
bu kodu tuşladığında "Ayarlarınızı ve kişisel bilgilerinizi silmenizi sağlar" uyarısı gelecek buna tamam de sonra güvenlik kodun sorulacak kodunu gir ve tamam tuşuna bas ekrandan güremediğin için bu adımları ezbere uygula

aliosman3801

Üye
    Konu Sahibi
Her türlü yolu denedim ama olmadı en sonunda gardantiye yolladım ne zaman gelir telefon Allah bilir artık...

Nuru Dasdemirli

Nuru Dasdemirli

Üye

aliosman3801

Üye
    Konu Sahibi
Tamam arkadaşlar telefon 1 hafta sonra garantiden geldi şimdilik sorun yok bakalım ne olacak :)

Nuru Dasdemirli

Nuru Dasdemirli

Üye
Değişiklik vapmı?