NOKIA Tüm Symbian modellerde hard format

Sponsorlu Bağlantılar

femtv

Üye
6730c nasıl olcak?

cort0303

cort0303

Üye
n70 e nasıl hard format atılır?

05 tuba

Üye
slmlar 6280 telefonum u açamıyorum ekranı gelıyo ama donuyo sızce ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevınırım yazdıklarınızı uyguladım ama olmuyo hafıza kartımı okuyan tek telefonum du:((

nadirce

nadirce

Üye
çok çok teşekkürler

ertu55

ertu55

Üye
6700 slide var arkadaşın ama format atamadık bir türlü nasıl atcaz..

c5-00

c5-00

Üye
bu yöntemle galiba soft format dedikleri olay oluyor. Hard format yanı bilgisayara bağlayarak nasıl atarız bu formatı. Iyice şırazesi kaydi telefonun

magaki

Üye
nokia c301 telefona hard format atılırmı arkadaşlar varmıdır bir yolu :( bulamadım birtürlü

c5-00

c5-00

Üye
bu yöntemle galiba soft format dedikleri olay oluyor. Hard format yanı bilgisayara bağlayarak nasıl atarız bu formatı. Iyice şırazesi kaydi telefonun
kimse cevap yazmamış :(

Kiziltilki1

Kiziltilki1

Üye
Butun nokialar icin *#7370# kodlaması gecerli diye biliyorum. Guvenlik kodunu değistirmediyseniz 12345 tir. bilmiyorsanız forumda kod bulma programı vardır. Format atmadan once teldeki kartları cıkarın kartlardaki bilgiler silinebilir yada okunamaz duruma getirebilir. Format atmadan once hafıza kartsız telinizi acın problem devam ediyorsa formatlayın. Kasma ve donma varsa xplorer programını yukleyip bu programdan dosyalarınıza ulasmayı deneyin. Bu program forumda vardır. Ben link veremiyorum kusura bakmayın. (beceremiyorumda)

honda95

Üye
Butun nokialar icin *#7370# kodlaması gecerli diye biliyorum. Guvenlik kodunu değistirmediyseniz 12345 tir. bilmiyorsanız forumda kod bulma programı vardır. Format atmadan once teldeki kartları cıkarın kartlardaki bilgiler silinebilir yada okunamaz duruma getirebilir. Format atmadan once hafıza kartsız telinizi acın problem devam ediyorsa formatlayın. Kasma ve donma varsa xplorer programını yukleyip bu programdan dosyalarınıza ulasmayı deneyin. Bu program forumda vardır. Ben link veremiyorum kusura bakmayın. (beceremiyorumda)

lumia için ne yapmam gerek beyler rm kodu değiştirmek istiyorum

Kiziltilki1

Kiziltilki1

Üye
lumia için ne yapmam gerek beyler rm kodu değiştirmek istiyorum

tel marka modellerle aram yoktur. Google amcaya lumia rm kodu değistirme diye arat belki bir seyler bulabilirsin.
Lumia kodları veya gizli sifreler (kodlar) vs vs arat ben bu siteyi boyle bulmustum.

Özgürmuratalık

Üye
Arkadaslar 3120c nasıl format atabilirim lütfen acil

aliverdi2

Üye
ya bende 5530xm var bunun yeşil ve kırmızı tuşu dokunmatik bu yüzden olmuyo direk tel açılıo nasıl hard format atarım?

yardım için şimdiden teşekkürler

ats10

Üye
Arkadaşlar, ilk sayfada anlatıldığı gibi hard format attım,ülke listesi falan geldi. rehber mesajlar falan silinmiş ama galerideki fotolar ve videolar duruyor.2 defa bunu yapmama rağmen fotolar duruyor bu normalmidir.eğer değilse ne yapmalıyım.yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.telefonum x6.

slyfer2029

Üye
hard format attıktan sonra kendimiz herhangi bi yükleme yapıyormuyuz mesala telefon ilk aldığımız gibi mi oluyo

komutan_1967

Üye
tolga bey benım telefonum nokia 6300 yazılım yüklerken sarjım bitti telefon kapandıı ve ben kabloyu cektimm ve telefon acılmıyoo arızası nedir acaba

ertin

Üye
güncellemeyi pc de yap

Lorididordik

slyfer2029

Üye
hard format attım mi telefon normal açılıyo mu biz her hangi bir program yükleyecez mi normal ilk aldığımız gibi mi oluyo

Üst Alt