NOKIA Tüm Symbian modellerde hard format

Sponsorlu Bağlantılar

higlift

higlift

Üye
e5 soft ve hard format nasıl atılr

asikarl1507

Üye
benim telefona virüs girdi hard format atamıyorum ne yapmam gerek hiç birşey yapamıyorum müzik liistem açılıyor ve başka işlem yaptırmıyor...
telefon markam nokia n95 8gb yardımcı olursanız sevinirim...
please!!...

xinanux

Üye
benim telefona virüs girdi hard format atamıyorum ne yapmam gerek hiç birşey yapamıyorum müzik liistem açılıyor ve başka işlem yaptırmıyor...
telefon markam nokia n95 8gb yardımcı olursanız sevinirim...
please!!...

telefon kapalıyken yıldız~3~yeşil tuş(arama)~açma kapama tuşlarına aynı anda pin kodu gelene kadar basılı tut,pin kodundan sonra ülke/bölge seçim ekranı geldiyse cihaz formatlanmıştır...

asikarl1507

Üye
telefon kapalıyken yıldız~3~yeşil tuş(arama)~açma kapama tuşlarına aynı anda pin kodu gelene kadar basılı tut,pin kodundan sonra ülke/bölge seçim ekranı geldiyse cihaz formatlanmıştır...
denedim ama olmuyor ya başka ne yapabilirim bu durumda
ilginize çok teşekkür ederim

xinanux

Üye
denedim ama olmuyor ya başka ne yapabilirim bu durumda
ilginize çok teşekkür ederim

nasıl olmuyor arkadaş tam basılı tutamadın galiba yıldız 3 yeşil tuş açma kapama tuşlarına aynı anda basacaksın....

----------Eklendi @ 15:50:41 ---------- Yazıldı @ 15:47:39 ----------

:oke:

asikarl1507

Üye
nasıl olmuyor arkadaş tam basılı tutamadın galiba yıldız 3 yeşil tuş açma kapama tuşlarına aynı anda basacaksın....

----------Eklendi @ 15:50:41 ---------- Yazıldı @ 15:47:39 ----------

:oke:
ok çok sağol :)
telefon kendine geldi

----------Eklendi @ 17:09:19 ---------- Yazıldı @ 17:08:40 ----------

:tşk::good:

volkan134

volkan134

Üye
:tşk:

kkurdam

Üye
soft formattan geri dönüş var mıdır acaba

cyber_man01

Üye
teşekkürler kardeş sonunda format atabildik telefonumuza :D

stratejist85

stratejist85

Üye
hard format atarsam kurduğum bütün programları silinip tekrar kurmammı gerekiyor telefon e elliiki (beş tuşu pcmde basmıyoda yazı ile yazdım :ehe) tekrar hiç bişeyi kurmam gerekmiyosa sadece hafızada gereksiz şeyleri silecekse atmayı düşünüyorum yok uğraştırcaksa atmayı düşünmüyorum :)

akar1987

Üye
olmuyor arkadaşlar söylenenleri yaptım ama olmadı... telefon nokia x6

yardım edin arkadaşlar... niye olmuyor...

turgut1943

Üye
hayırlı günler sizlerden bir ricam var benim nokia n97 bir telefonum var arama veya arandıktan iki saniye sonra kapanıyor bana yardımcı olabilirmisiniz.şimdiden çok teşekkür ederim. selamlar.

anlars

Üye
Nokica c3-01 'e nasıl olacak format peki :S yardımcı olun lütfen telefonum açılmıyor hiç

Kiziltilki1

Kiziltilki1

Üye

---------- Eklendi @ 11:00:50 ---------- Yazıldı @ 10:55:19 ----------

*#7370# yi dene guvenlik kodunu gir format baslar. degistirmediysen 12345 tir.

Üst Alt