Nokia Telefonlarınızın PC Suite & Modem Driverları


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
http://www.maxicep.com/forums/index.php?showtopic=3162

Linkindeki hazırladığım makaleden, hala bu konuda sorun yaşıyorsanız, öğrenerek kendi sitesinden indirebileceksiniz ..
 

HALİLİBRAHİM

Üye
Benim Sorunum şudur Avı Formatlı Vidio Seyredemiyorum Avı Formatını Divx E çevirip Telefonda Nasıl Seyredebilirim ,bu Proğramı Bulursanız Memnun Olurum
 
ibrahimismail

ibrahimismail

Üye
arkadasım tamindir.coma gir bulursun
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt