Nokia Telefonlarınızın PC Suite & Modem Driverları

Sponsorlu Bağlantılar

uveysi

Üye
teşkkürler

james54

james54

Üye
bence buna bı alternatıf gereklı cunku pc suıte oldukc akıl bır programm

srkn_92

Üye
bnde N96 var telefondaki resımLeri falan biLgisayara atmak istiyorum.. kabLosu var takıorum Pc okumuyor ne yapmam qerekiyor??

hayalet_woly

hayalet_woly

Üye
arkadaşlar bu pc suite in elinden çektiğimiz nedir ben eski sürümü kullanıyordumen son sürümü kullanıyorum telefonu görüyor ama mesaj yolluyamıyorum proğram atamıyorum ne yapmalıyım bilmiyorum kaç kere sildim bütün dosyaları kaldırdım yeniden yükledim olmadı :( birileri yardım etsin :((((

s.aksoy_193

Üye
modem ayarı 3g ozelliğine bağlı olabilir arkadaşlar buna dikkat edin

colorshadows

Üye
neyse sağlam yardım yok burada sanırım:S

>>Gökçen<<

Üye
:help: bluetooth proğramı tanımıyo ne yapmam lazım.bağlantı tipi kullanılamaz.gereken tüm donanım,yazılım ve sürücülerin kullanılabilir olduğundan emin olun .diye bişeyler çıkıyor,ama normal bluetooth,la bağlanıyorum lütfen yardım,teşekkürler :help:
Bende de aynısı oluyor ne yapmalıyım?

muratbali

Üye
bende çin ipone var. nasılbilgsayarla adapte edebilirim

muhabbetc

Üye
demek cvp yook burada bu arada yablış yere konu açmışınız arkadaşlar...

xLEPRECHAUNx

xLEPRECHAUNx

Üye
admin beye bir sorum olacak 6630 ile pc yebağlanıp modem olarak kullanmam için ne gibi işlemler yapmam gerekiyor

--------------- Ekleme ---------------

bir gün oldu cvp yokmu

bossbaha

Üye
resimler gorunmuyor.

asiespric

Üye
burda 20 kişi cevap yazmış ben bt ile bağlanamıyorum diye konuyu acan arkadaş veya adminlerden biri bile cevap yzmamış yazıkalr olsun...

HAYAT MEZUNU

Üye
mrb ya benim tlf nokıa 6630 vodafon sınırsız kullanıyorum telefondaki interneti pc de kullanmak istiyorum.arakablo olması yeterlimi....bluetoot gerekiyormu bilgilendirebilirmisiniz,ŞİMDİ DEN TŞK.

sekinardi

sekinardi

Üye
saol bir kaç işime yaradı

Üst Alt