Nokia Telefonların İşlemci Hızları - Maxicep Farkıyla

Sponsorlu Bağlantılar

thehero660

thehero660

Üye
bunlar ne oluyor la

Kingmortall

Kingmortall

Üye
iphone 4 G nşn 10'da 1'i değiller be bunlar hepsini toplasan bir tane iphone yapmıyoorrr :D :D :D :D :D
iphoneyi toplasan bi tane n97 yapmıyorrrr :box:boxtelefon piyasasının lideri nokia dır iphone falan hikaye :islik

--------------- Ekleme ---------------

bence yanılıyorsun nokia bilerek yapmıyor bunları

adamlar yapamıyor Sorun buuuu :) :) :)

iphone 2G dahi şu an nokianın en üst modeline kafa tutar onlar 4 G ile aşık atamaz...

onu beğenmeyenler var anteni düşüyor yaa
ne var yani elin iki antenede dokundurma sende band yapıştır slikon kılı kullan

ona verilen para değer kaybetmez ama nokiada öle değil şimdi 1500 liraya al 1 ay sonra 500 liaray elinden çıkaramazsın :))

başlarım iphoneye onu hayatta kullanmam ona o kadar hayatta para vermem iphone 3g bi arkadaşımda var malatyada elime aldım ne flaş var kamerası 2 mp :ehe berbat bi çekim yapıyo hayatta almam iphone falan nokiadan asla vazgeçmem 1110 kullanırım ama nokia kullanırım :box:oke:

^^Positive^^

Üye
Sağolasın(:

bebegim06

Üye
ellerinize saglık

Ercan KABACAOĞLU

Ercan KABACAOĞLU

Üye
arkadaşım sen alma zaten :D iphoneye yazık edersin :D paran cebinde dursun senin sen git 3310 al 5110 al 6110 al sana onlar daha uygun :D

veya git yeni çıkan nokia takozlarını al bol paralı :D sen onları al kazık neymiş görürsün :D:D:D:D:D

kilisli822

kilisli822

Üye
saol

harunbagatur

harunbagatur

Üye
5800 göremedim :((

gorkemm55

gorkemm55

Üye
Teşekkürler 6120 nin ramde iyiymiş

kosezade

kosezade

Üye
güzel çalışma bide nerden teşekkur ediyoruz ya bulamadımda :)

cortex47

cortex47

Üye
iphoneyi toplasan bi tane n97 yapmıyorrrr :box:boxtelefon piyasasının lideri nokia dır iphone falan hikaye :islik

--------------- Ekleme ---------------

başlarım iphoneye onu hayatta kullanmam ona o kadar hayatta para vermem iphone 3g bi arkadaşımda var malatyada elime aldım ne flaş var kamerası 2 mp :ehe berbat bi çekim yapıyo hayatta almam iphone falan nokiadan asla vazgeçmem 1110 kullanırım ama nokia kullanırım :box:oke:

şaka yapmayı çok seven bir arkadaşımız burda :) o 2mp flaşsız kamera 5800'ın 3.2 mp flaşlı kamera'sından daha iyi fotoğraf çekiyor. ayrıca o özelliklerini beğenmediğin iphone bütün nokia telefonlardan 2 kat hızlı, herhangi birini al, dene. uygulamalar desen zaten ovi'ye bin basar. ben 5800 kullanıcısıyım ama param olsa kesinlikle iphone 4 alırdım. şu an iPad var elimde hediye olarak geldi, hayatımda böyle bir alet kullanmadım. harika ötesi...

mehmet1337

mehmet1337

Üye
Nokia 2730 Classic:

CPU: ARM9 231 Mhz (Single CPU)
RAM: 32MB SDRAM
Nokia N73 :
ARM9 220 Mhz (Dual CPU)
RAM: 64MB SDRAM ~ 14MB Uygulamalar için Boş Ram Hafıza

İŞTE KRAL TELEFON:

Nokia C5-00:
ARM11 600Mhz
128MB SDRAM

Beğen'e Tıklamayı Unutmayın PLZ.

Ercan KABACAOĞLU

Ercan KABACAOĞLU

Üye
bunumu beğenelimmmmmmmm :d:

bunu yolda bulsan eğilim almam

mehmet1337

mehmet1337

Üye
Ben Sadece Bu Telefonu koymamışlar ve baktım hiçbir forum sitesinde yok Her yeri araştırdım ve sonunda buldum Bir Tek şey için emek harcadım Diğer arkadaşlar üstüne alınmasın ama Yabancı sitelerden Liste kopyalanıp Konuyu açıp hazırdan yapıştır oluyo ben bu özellikleri teker teker buldum ve Benchmark falanmış Filanmış değil Kesin sonuç bunlar.

Beğenmezsen beğenme! Sana Borcumuz yok!

LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
Eline sağlık ama nokiadan pek medet ummuyorum,kimsenin ummasınıda istemiyorum.Telefonlarından memnun kalan çok az oluyor,pişman olan çoooooook :ehe:ehe

ilkayyy17

ilkayyy17

Üye
aman aman isterse 2 ghz yapsın nokia ve symbian işletim sistemi benden uzak dursun. nokia aldığım zihniyete tüküreyim ben kafama zıçayım:angry:. bu kadar rezil olmaz ya 5800 kullanıyorum ve pişmanım. kamerası 3,2 dedik bi baktım benm sonyericsson w810i daha canlı daha güzel fotolar çekiyor. dokunmatik olsun hadi dedik övünüyorduk, htc ya da iphoneye dokununca anladım dokunmatiğin ne demek olduğunu. şarj ve batarya desen ayrı dert. ısınma sorunu ve batarya ömrü berbat. netten video izleme kalitesi rezil. yani acayipderecede pişmanım ben kim ne derse desin. nokia geride kaldı hala daha yeni yazılıım versiyonlarıyla bunu toparlamaya çalşıyor ama nafile. yok arkadaş bu firmayı milli bir unsurmuş gibi korumaya çalışmayın:nono:. nokianın tek başarılı olduğu kulvar hala daha basit giriş seviyesindeki kullanıcılara hitap ettiği telefonlardır:oke:. o konuda eski geleneğini devam ettiriyor ama iş akıllı telefon yapmaya gelince geber nokia...

bebe_ruhi

bebe_ruhi

Üye
Nokia E 52 ARM 11 600MHz processor

Hıza diKKatinizi celBederim BEylerr.... ;)

silver021

silver021

Üye
Ilkayyy bende senin gibi nokia kullanarak tam 1000 tl verdigim n95 ten sonra rezil oldum. 150tlye sattim 850 tl zarar ettirdi sürgüsü kirildi tuşlari koptu daha neler neler. tekrardan samsunga döndüm ve aynen senin gibi dedimki f.ck off nokia :)

Üst Alt