Nokia Telefonların İşlemci Hızları - Maxicep Farkıyla

Sponsorlu Bağlantılar

rido59

rido59

Üye
6220 Classic yok :S

KuT§H@L_®@p©hİ™

KuT§H@L_®@p©hİ™

Üye
Teşekkürler...

omer1230

omer1230

Üye
N73 ün tek eksisi yavaş çalışması en son versiyonda bile takılmalar olabiliyor bide joystik arasıra üzüyor beni

AKATLI

AKATLI

Üye
abi 1 saatir N79 u arıyom meğer konu 2007 nin konusuymuş , hortlatmışlar konuyu :ehe

nurcuuuu

Üye
benim telefon yok.(n79)

emesut

emesut

Üye
N96 yı göremedim listede brokoli yiyordum..!! :hmmm

mekanik

Üye
sağolasın ama baya bi eksik var...

rojinam

Üye
ya kardeş bunu nasıl yapıyoruz telefona nasıl uygulanıyoruz yardım edersen sevinirim...

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
Şu Ana Kadar En Yüksek İşlemci Hızı Benim Telefonda Galiba 5320 XM 370 Mhz İşlemci Hızı...

cortex47

cortex47

Üye
hayır, N900 ARM Cortex 8 600 MHz, N97, 5800 XM ve 5530 XM, ARM 11 434 MHz işlemci kullanıyor, gözden kaçmış olmalı :)

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
600 mhz süpermiş

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
hayır, N900 ARM Cortex 8 600 MHz, N97, 5800 XM ve 5530 XM, ARM 11 434 MHz işlemci kullanıyor, gözden kaçmış olmalı :)
Aman dostum bakıpta alma çünkü yarısı ya yanlış yada eksik.6680 vardı İşlemci ram 22 mb yazmış(bu konumu bilmiyorum) telefonu bir aldım 5.5 MB boşram var heba oldu param:vur

Kingmortall

Kingmortall

Üye
n72 n73 den yüksekmiş yaw:allalla::allalla:

CalmKatil

CalmKatil

Üye
Bence de bütün nokiaları yazsan iyi olur.Aslında diğer markalarla da karşılaştırma yapabilsek daha da iyi olur.Sağolasın .

peopless

peopless

Üye
güzel paylaşım

resmigenc

resmigenc

Üye
Güzel paylaşım da arkadaşım ne zaman güncellenecek...

yuski

Üye
arkadaşım sakın n73 almayın bizim tlf dükkanı var ben n73 kullanıdım eger paran varsa 5800 alacaksın arkadaşım

--------------- Ekleme ---------------

:kop::ehe

S'nek Valesi

S'nek Valesi

Üye
.Emeğine Sağlık.:

conyx

conyx

Üye
n86 nın hızı kaç acaba

kmealll

kmealll