Nokia telefonları ölü flash atarak kurtamak

Sponsorlu Bağlantılar

STaT!C

STaT!C

Üye
Allah Razı Olsun Kardeşim Çok Çom Teşekkürler Telefonumun Hayatını Kurtardın.:sukur:

mahzunikaya

mahzunikaya

Üye
İşe yaradı mükemmel birşekilde çalışıyor. Teşekürler

fatih982

fatih982

Üye
bu işi biliyodum ama unuttuğum yerler vardı konuya bakarak hatırladım c7 mi öldürdüm ve tekrar dirilttim sağolsasın teşekkürler

Cruzer_Contour

Cruzer_Contour

Üye
aynı durumdan bende muzdaribim oviden güncelleme yaparken hata verdi ve telefon açılmıyor yardımcı olurmusunuz?

YaserOfficial

YaserOfficial

Üye
bana sorabilirsin ben teL tamircisiyim

Cruzer_Contour

Cruzer_Contour

Üye
tamam dostum sorunu çözdüm ama bişi sorcam dead flash garantiyi bozarmı?

u_cosar

u_cosar

Üye
bilgi için teşekkürler

ealibeyli

Üye
cok sagol kardesim benim telefon da acilmiyodu bunu yapinca oldu calisiyo. tesekkurlerrrrrrrr :)))

Turkuaz0

Turkuaz0

Üye
Usta n8 zeme flaş atarken bozuldu açılmıyor dead flaş atmaya çalışıyorum olmuyo ne yapmam lazım lütfen yardımcı olurmusun bana herkeze faydanız dokunmus şimdiden teşekkürler.

giryann

Üye
bayramınız mübarek olsun. phoenix programı yüklediğim rm-675 i görmüyor ne yapmam lazım

eneserkes

Üye
benim N8 ovi güncellemesi yaparken cortingen oldu :D dead flash dediğiniz şeyi yapmak istiyorum harfiyen de uymak istiyorum ama bi yerde takıldım product kod satırının sagındaki ...'ye basıyorum boş bi pencere acılıyo işte orda türkçe kodu fln göremiorum kaldım öyle :P yardım edebilirmisiniz? product kodun yanındaki üç noktaya bastıgımda neither DP1.0 nor DP2.0 was found for the product, or the product cannot be identified. diyor :P tamam dediğimdede işte bomboş dediğiniz gibi türkçe kod fln seçemiyorum :/
edit: product kodu yaptım seciyorum artık ama yüklerken bi hata veriyor :/ onunlada yarın uğraşırım artık uykum geldi :P Teşekkürler herşey için..

edit: yüklemenin sonunda error veriyor sanırım ben navifirmde hata yapıyorum releases kısmında 11.12'den seçiyorum en sonuncu 14.2'yi seçip yapsam olurmu acaba şimdi tırsıyorum bişeler olur diye :/ yardım ederseniz sevinirim..

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
benim N8 ovi güncellemesi yaparken cortingen oldu :D dead flash dediğiniz şeyi yapmak istiyorum harfiyen de uymak istiyorum ama bi yerde takıldım product kod satırının sagındaki ...'ye basıyorum boş bi pencere acılıyo işte orda türkçe kodu fln göremiorum kaldım öyle :P yardım edebilirmisiniz? product kodun yanındaki üç noktaya bastıgımda neither DP1.0 nor DP2.0 was found for the product, or the product cannot be identified. diyor :P tamam dediğimdede işte bomboş dediğiniz gibi türkçe kod fln seçemiyorum :/
edit: product kodu yaptım seciyorum artık ama yüklerken bi hata veriyor :/ onunlada yarın uğraşırım artık uykum geldi :P Teşekkürler herşey için..

edit: yüklemenin sonunda error veriyor sanırım ben navifirmde hata yapıyorum releases kısmında 11.12'den seçiyorum en sonuncu 14.2'yi seçip yapsam olurmu acaba şimdi tırsıyorum bişeler olur diye :/ yardım ederseniz sevinirim..

v 14.2 yi yükleyin...

phoenix programı yüklediginiz yazılım dosyasını göremiyor veya yazılım dosyasını yüklememişsiniz demektir...

----------Eklendi @ 05:10:01 ---------- Yazıldı @ 05:08:14 ----------

Usta n8 zeme flaş atarken bozuldu açılmıyor dead flaş atmaya çalışıyorum olmuyo ne yapmam lazım lütfen yardımcı olurmusun bana herkeze faydanız dokunmus şimdiden teşekkürler.

nerede takıldınız mutlaka son yazılımı yükleyin enson 22.14 anna yüklediyseniz yine anna yükleyin .yok 14.02 yülediyseniz yine onu yükleyin...

----------Eklendi @ 05:10:40 ---------- Yazıldı @ 05:10:01 ----------

bayramınız mübarek olsun. phoenix programı yüklediğim rm-675 i görmüyor ne yapmam lazım
RM-675 exe dosyasını indirip kurun...

sas_

Üye
c7 Telefonumu güncellerken yarım kaldı açılmadı. Sonra dead yükleme yaptım açıldı. Ama şimdi imei uçtu, wlan yok, simlock kilitli bu durumda ne yapmalıyım​

mtn88

Üye
test mode kısmında hata veriyor tel açılmıyor ne yapmalıym herşeyi denedim hep test modeye gelince flaslama devam etmyr yardımmm

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
test mode kısmında hata veriyor tel açılmıyor ne yapmalıym herşeyi denedim hep test modeye gelince flaslama devam etmyr yardımmm

indirdiğiniz yazılımın (RM kodlu )eksiksiz indirdiğinizden emin olun.

Üst Alt