Nokia Telefonlara Yeni Yazılım Yükleme Dil kodu Problemi Olmadan İstediğin Dili Seç

Sponsorlu Bağlantılar

sananesanan

Üye
ya kardeşben yurtdışından E71 aldım RM kodu 357 (RM-357) ve devamı E71-2(236.3) senin verdiğin flashla uyuşmadı bir sıkıntı olmasın yardımcı olabilirmisin

venusutarit

venusutarit

Üye
Cihazı hasar gören olursa ne olacak
bence riski göze alamayan denemesin arkadaşlar

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
ya kardeşben yurtdışından E71 aldım RM kodu 357 (RM-357) ve devamı E71-2(236.3) senin verdiğin flashla uyuşmadı bir sıkıntı olmasın yardımcı olabilirmisin

evet senin telefonunu flashı farklı:

--------------- Ekleme ---------------

Cihazı hasar gören olursa ne olacak
bence riski göze alamayan denemesin arkadaşlar

Evet flash atmada her zaman risk vardır.Ama NSU daki risk daha fazla yuklerken internet gitti mi?zor
Bunu notebookla atıyoruz zaten hardiskte ve yuklenirken veri kaybı problemi yok daha sağlam ve çok çok daha hızlı 10 kat kadar.

reetaos

Üye
N96 nın yeni versiyonu geldimi acaba? versiyon 30 sanırım.

reetaos

Üye
Teşekkürler..

Bir önce ki versiyonu yüklesem sonra telefon üzerinden v.30 yükleme şansım olur mu acaba?

ürün kodu kısmında benim cihazın kod numarası yazmıyor. Bende ki n96 573570 ürün codu telefonun pilinin altında yazan. Phonixde ürün kodunu seç kısmında böyle bir kod yok. Türkiye kodları var başka onları seçsem olur mu? Birde diğre türkiye codlarını seçince rubish'e tıkladığımda "rm 247_003_000_m18.fpsx" dosyası yok devam mı diye soruyor? Ne yapmak lazım

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler..

Bir önce ki versiyonu yüklesem sonra telefon üzerinden v.30 yükleme şansım olur mu acaba?

ürün kodu kısmında benim cihazın kod numarası yazmıyor. Bende ki n96 573570 ürün codu telefonun pilinin altında yazan. Phonixde ürün kodunu seç kısmında böyle bir kod yok. Türkiye kodları var başka onları seçsem olur mu? Birde diğre türkiye codlarını seçince rubish'e tıkladığımda "rm 247_003_000_m18.fpsx" dosyası yok devam mı diye soruyor? Ne yapmak lazım

telefon her zaman ust versiyona guncellenir, ama alt versiyona geri dönülmez.yani su anda 20 yi yukle sonra cıkınca 30 a yukseltirsin.

Telefonun rengine göre doğru dil kodunu sec aşagıda verdiklerimden biri.eger telefonun altında bun lardan biri yazılı degilse telefonun turkiye icin uretilmiş değil sonradan turkce flash atılmış demektir.Ama önemli değil.Ttelefonun rengi BLACK ise 0567005 olanı sec ve yukle diger lerini secersen ya hata verir,yada ayarlar dil menusunde TURKCE cıkmaz.Kolay gelsin.

NOKIA N96 RM-247
0567005 TURKEY Black
0543721 TURKEY Warm Titanium

baronofnights

baronofnights

Üye
cok sagol kardes telefoncuya 20 ytl vermekten kurtuldum :))) ben yaptım ıngılızceydı turkce yaptım sayende ..elıne koluna saglık paylasımın ıcın cok tesekkur ederım mesajlarda gec acılma sorunu vardı oda duzeldı

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
Yardımcı olabildiysek ne mutlu bize.N96 yeni 30 versiyon cıktı simdi guncelledim.

zlmrml

Üye
Yazdıklarınızı tek tek uyguladım,telefonumu kısa süre içinde türkçe yapmayı başardım, hiçbir sorun çıkmadı.Anlatımın ve emeğin için teşekkür ederim... Herkese tavsiye ederim :)

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür Ederim.

sheik38

sheik38

Üye
saolasın kardess yanlız yazılım atarken telefon internet bağlantısı ister mi??

gökhan74100

Üye
kardeş 6600 ın flaşı yokmuu bana o lazımdaa ...varsa eklersen sevinirim sağol şimdiden

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
6600 Slide RM 414_CareDP_06.14 v15.0_emea

Bu var zaten en altta diğer modelini istersen bakayım

saolasın kardess yanlız yazılım atarken telefon internet bağlantısı ister mi??

hayır istemez bunun güzelliği burda zaten internet bağlantısı gitti derdi yok ve 5 dk sürüyor. Nsu gibi 45 dk sürmüyor.

damial

Üye
nokia 5130 dil problemim var nası türkceleştiririm

avks

Üye
kardeş teşekkür ederim n95 8gb telefonumda sorunsuz çalıştı

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
nokia 5130 dil problemim var nası türkceleştiririm

ilk sayfada anlattığım gibi 5310 XpressM Flashınıda yükledim.

kardeş teşekkür ederim n95 8gb telefonumda sorunsuz çalıştı

Bende teşekkür ederim.Başka olmayan model varsa yazrsanız onlarıda 1. sayfaya eklerim.

bu renk 6220 black cyan olanı secin.Zaten black siyah demek.

6220 nin bu rengi plum yani erik rengi

yeniuye2

yeniuye2

Üye
ilk sayfada anlattığım gibi 5310 XpressM Flashınıda yükledim.

Bende teşekkür ederim.Başka olmayan model varsa yazrsanız onlarıda 1. sayfaya eklerim.

bu renk 6220 black cyan olanı secin.Zaten black siyah demek.

6220 nin bu rengi plum yani erik rengi

teşekkür ederim burdan yazmışsın özelden atmıştım.

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
Evet ,diğer arkadaşlarda faydalansın diye.Umarım problemsiz yüklemişsinizdir.Sonucu baraya yazarsanız,takip eden arkadaşlar için olumlu sonuç olur.

yeniuye2

yeniuye2

Üye
Evet ,diğer arkadaşlarda faydalansın diye.Umarım problemsiz yüklemişsinizdir.Sonucu baraya yazarsanız,takip eden arkadaşlar için olumlu sonuç olur.

ilk ben yazayım madem.Çok teşekkürler . Allah razı olsun. Sorunsuz yüklendi.Yüklenme sırasında pc acılıp kapanmadı.Özelden dediğin gibi telefon Türkçe'leşti.Scan product deyince direk bunu buldu 0556392 05.15 EURO2 BLACK CYAN TURKEY girdim oldu.Şu ana kadar bi sorun yok teşekkürler.Peki bize bu sürüm ne gibi + lar ,ne gibi - ler getirdi ?

Üst Alt