Nokia Telefonlara Yeni Yazılım Yükleme Dil kodu Problemi Olmadan İstediğin Dili Seç

Sponsorlu Bağlantılar

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
n96 içinde yaptim sağol valla iyikine konuyu açtin hea süeprsin valla yeni yeni özellikler geldi ayar sihirbazı ne bilim daha net resimler yav seni allah bize gönderdi yahu :D

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
cok sevindim faydalı olduğuma.Her zaman yardım ederim.Yeni firmwareları takip ediyorum. cıkınca eklerim.bazen rapid linkleri kırığa dusuyor olursa yeniden eklerim.şu ana kadar cevremdeki eş dost 50 nin üzerinde telefon güncellemişimdir.Zaten bizede eş dostun duası lazım.

canercan63

Üye
selam arkadaslar benim yeni telfnm nokia e65 bu tlfna program falan yuklaeniyomu yukleniyorsa nerden bulabilirim bana yardımcı olursanız sevinirim.

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
selam arkadaslar benim yeni telfnm nokia e65 bu tlfna program falan yuklaeniyomu yukleniyorsa nerden bulabilirim bana yardımcı olursanız sevinirim.

E 65 yazılımınıda ekledim kolay gelsin.rehberinizi ve bilgilerinizi yedeklemeyi unutmayın.

freecrow

Üye
Dostum harikasin.. :alkisBende e66 var yabanci dilde, sadece 5 dakikada turkceye cevirdim. Emegine vede eline saglik..

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
Dostum harikasin.. :alkisBende e66 var yabanci dilde, sadece 5 dakikada turkceye cevirdim. Emegine vede eline saglik..

kolay gelsin.her zaman yardım ederiz.

--------------- Ekleme ---------------

Teşekkür eden arkadaşlar sağolun. birde değerlendirme puanı verin.rica etsem.

yuksel32

Üye
Teşekkürler.Eline sağlık.

kangren

kangren

Üye
Öncelikle bu güzel paylaşım ve yardımlarınız için tşkler. Ya bende N73 me Black var phoenix ile flash atarken Standart Black modeli için Türkçe dil seşeneği yok ne yapmam gerekiyor? yardımcı olursanız sevinirim.

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle bu güzel paylaşım ve yardımlarınız için tşkler. Ya bende N73 me Black var phoenix ile flash atarken Standart Black modeli için Türkçe dil seşeneği yok ne yapmam gerekiyor? yardımcı olursanız sevinirim.
NOKIA N73 RM-133
0529603 TURKEY Deep Plum
0529793 TURKEY Met Red
0547565 TURKEY Mocha Brown
0515805 TURKEY Pale Pink/FW
0515562 TURKEY Storm Blue/PG
0554420 TURKEY Cool White
0515240 TURKEY Light Sand/FW
Bunlardan bulamazsan telefonun bataryasını cıkar arkasında imei nosunun altında bu kodlardan hangisi yazıyorsa onu kullanarak yukle.

caney32

Üye
teşekkürler elinesaglık

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
Hepinize teşekkürler.Elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
Telefonunuzun arkasındaki bataryayı sökün ve imei numarasının altında 0556460 gibi bir numara yazar bu telefonunuzun fabrika çıkış dil kodudur.Bu dil kodu türkçe dil kodu değilse sofware updaterla güncellerseniz telefonunuz ingilizce olur.Mesela 6220 c Black cyan arkasında 0556460 yazıyorsa bu arapça dil kodudur, bunun 0556392 türkçe dil kodudur yeni yazılım atarken bu dil kodunu seçerek yüklemelisiniz yoksa telefonunuz türkçe olmaz.

zlmrml

Üye
Anlatım çok güzel. benim n73 telefonum son versiyonla ingilizce oldu nemesisle telefonumu okutamıyorum bi türlü, bu yöntemi denicem inş olur.. Teşekkürler şimdiden emeğine sağlık :)

MirHaSaN

MirHaSaN

Üye
KardeŞ Bende Böyle Oldu Yardım Lazım

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
Tamam telefonunu görmüş RM 43 diye,usb baglantı apply dedikten sonra File > Scan Product a bastınmı(open product e basmayacaksın) ondan sonra mı böyle dedi.eğer öyle ise product code yazan yerin sagindaki ... yazan kutucuğa bas ve telefonun modeline göre RM koduna göre olan türkçe dil kodunu sec solda rakamların üstüne bas tamam de şimdi yine aynı pencerede yazı olmayan yerleri telefonun turkce dil kodu ve versiyonu yazar. Aşağida Refurbish e bas ve bitinceye kadar bekle.

MirHaSaN

MirHaSaN

Üye
yaptım Her Şeyi İşte Bu Ekranda Hiç bi Şey Yapamıyorum Hata Veriyor

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
tamam sag en ustteki ... yazan yere basınca birsey cıkmıyor mu?

N91 RM-43_3.10.023 v 31

bunuda kurmuştun değil mi?Bunu kurmazsan bir şey göremezsin?

N91 RM-43_3.10.023 v 31

en altta bu yazıyorsa senin versiyonun günceldir. sadece telefonun türkçe olmuyorsa güncelle yoksa yeni flash atmana gerek yok.

*#7370# yazkilit kodunu gir ayrı kod girmediysen 12345 yaz tamam de telefon açılıp kapanır ve yeni flash atılmış gibi olur.

MirHaSaN

MirHaSaN

Üye
Şükür Yaptım Sonunda Türkçe Ama Pnce Update Yaptığım Gibi Açılmıyor Elise Mobile Açılıyordu Önce Temasıda Gitmiş Neyse Teşekkürler Kardeş Süpersin

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
sen de sağol zaten telefona flash atınca program tama rehber ne varsa gider.

Üst Alt