Nokia Telefonlara Yeni Yazılım Yükleme Dil kodu Problemi Olmadan İstediğin Dili Seç

Sponsorlu Bağlantılar

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
şmdi de tlf numun yığın hafızası bozuldu...ne içine girebiliyorum..ne de biçimlendirebiliyorum...bilgisayardan da bişy yapamıyorm...

ne güzl tlf'nu tr yaptk derken...yığın hafıza kayboldu...

BUNU NASIL ÇÖZEBİLİRİM..???

hard format atacaksınız...

ULASILMAZz

ULASILMAZz

Üye
N95 8GB için hard format nasıl atılıyor bilmiyorum...foruma baktım..yazanları uyguladım ama olmadı.

Tlf kapalı iken : Sırasıyla * , 3 , Yes ve açama-kapama tuşuna basın diyor...ama ben yaptım olmadı...

Acil bi yardımcı olrsanız sewinirim...Hafıza olmaynca bişy yapılmıyor..

----------Eklendi @ 22:44:03 ---------- Yazıldı @ 22:16:22 ----------

Hard formatı yaptım...ama yığın hafızam hala düzelmedi...biçimlenmiyor da gene...bunun başka bi çözümüm yok mu_?

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
N95 8GB için hard format nasıl atılıyor bilmiyorum...foruma baktım..yazanları uyguladım ama olmadı.

Tlf kapalı iken : Sırasıyla * , 3 , Yes ve açama-kapama tuşuna basın diyor...ama ben yaptım olmadı...

Acil bi yardımcı olrsanız sewinirim...Hafıza olmaynca bişy yapılmıyor..

----------Eklendi @ 22:44:03 ---------- Yazıldı @ 22:16:22 ----------

Hard formatı yaptım...ama yığın hafızam hala düzelmedi...biçimlenmiyor da gene...bunun başka bi çözümüm yok mu_?

telefona kapalı iken phoenix ile ölü flash atacaksınız. diğer konularımda var.

eypgcr

eypgcr

Üye
saol kardes tskkler allah razı olsun

ULASILMAZz

ULASILMAZz

Üye
ölü flash da atılmıyor.. ERROR veriyor...Ayrıca tlf numdan msj da yolluyamıyorum...Bana açıklayıcı olarak bi çözüm yollu önerirmisin lütfn...tlf numu konuşma dışnda kullanamıyorum...

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
ölü flash da atılmıyor.. ERROR veriyor...Ayrıca tlf numdan msj da yolluyamıyorum...Bana açıklayıcı olarak bi çözüm yollu önerirmisin lütfn...tlf numu konuşma dışnda kullanamıyorum...

baska sim kartla deneyin derim ve hafıza kartınıda söküp öyle deneyin...

ULASILMAZz

ULASILMAZz

Üye
bizm tlf 'larda hafıza kart yeri yok ki...hafıza sabit...(N95-8GB).......o şekilde de denedim olmuyo...ne gerekiyosa yaptk..nası olcak....msj da yollamıyor...:S:S

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
bizm tlf 'larda hafıza kart yeri yok ki...hafıza sabit...(N95-8GB).......o şekilde de denedim olmuyo...ne gerekiyosa yaptk..nası olcak....msj da yollamıyor...:S:S

hard format ve telefona ölü flash atın.

revolotionn

Üye
N72 için yeni versiyon çıktımı kardeş

orduyer6

Üye
Allah razı olsun....

serinaga

serinaga

Üye
ÇOK Güzel bir çalışma olmuş, hoş hiç başıma gelmedi ama bir köşelere sakladım belki ileride lazım olur emeğine sağlık arkadaşım ...

onder-21

onder-21

Üye
Software version: v 10.0.020
Software version date: 14-10-09
Custom version: 10.0.020.c01.01
Custom version date: 14-10-09
Language set: 46
Model: n97 mini
type: Rm-555

telefonun özellikleri bu dil nasıl yükleyebiltrim yardımcı olurmusnuz

ferdi58898958

Üye
arkadaşlar ben denilenlerin hepsini yaptım ama tel kapandı program hata verdi bende usbden çekip pili çıkardım ama şimdi tel nokia yazısına kadar geliyor nokianın eller gözükmedden kapanıyor format atmayı denedim oda olmuyor lütfen arkadaşlar yardım edin tel n73 :ağlarım:

babageldi18

Üye
teşekkürler

----------Eklendi @ 11:52:29 ---------- Yazıldı @ 11:44:17 ----------

abi harikasın teşekkürler ALLAH RAZI OLSUN

alone151

Üye
rica etsem 2700c flash yüklermisin

kajmeran90tr

Üye

ArkadaşLar böyLe bir hata raporu aLıyorum sebep ne oLabiLir??:hmmm

yavuzozdemir

Üye
Merhaba,
yurt dışından aldığım c3-00 modeline turkce yuklerken, "Yazılım atma işlemi sırasında birkaç sürücü daha yüklenir bu sizi korkutmasın. Bu arada şunu da belirteyim, benim başıma da gelmişti, sürücü yüklenirken bilgisayarın açılıp kapanması gerekiyor, bu arada yazılım atma işlemi başarısız oldu şeklinde uyarı çıkabilir. Telefonu açmak için uğraşmayın, biraz bekleyin telefon kendisini açar. Siz sadece bilgisayarınızı kapayıp açın ve yazılım atma işlemine yeniden başlayın. Bu sürekli olan bir olay değil, yani olmaya da bilir. Ben sadece uyarı olarak belirtmek istedim." bu olay başıma geldi telefon açılmıyor. ve açma tuşuna basılı tuttugumda ekranda sadece ısık gelip gidiyor. tekrar yukleme ıcın scan product dediğimde telefonu bulmuyor. ve su an telefon acılmıyor. ne yapmalıyım teşekkurler.

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi

ArkadaşLar böyLe bir hata raporu aLıyorum sebep ne oLabiLir??:hmmm

phoenix programı telefona ait RM yazılımını bulamıyor veya RM yazılımını yüklememişsinizdir.

----------Eklendi @ 21:57:08 ---------- Yazıldı @ 21:56:46 ----------

teşekkürler

[sıze=1]----------eklendi @ 11:52:29 ---------- yazıldı @ 11:44:17 ----------[/sıze]

abi harikasın teşekkürler allah razı olsun

amin...

Üst Alt