Nokia Telefonlara Yeni Yazılım Yükleme Dil kodu Problemi Olmadan İstediğin Dili Seç

Sponsorlu Bağlantılar

ircan

ircan

Üye
arkadaslar bende yuzlerce hata aldım diyebilirim ama bu yolu yapınca olmuyorsa bilinki onceden nokia pc suit ve updater yuklu oldugundan ve win7 bunların ikisinide yuklememenize ragmen kabloyu taktıgınızda pc suit driwerlerini otomatik yukluyor ve onu kullandıgından phoenix hata veriyor tek cozum xp hala hata alıyorsanız your unınst. programı degil od akaldırmıyor ben bilgisayara format attım ve
1 phoenix
2- pc suit
3-Nokia updater
4- yazılım yuklemeye basladım ve tıkır tıkır oldu
yani you uns. silmediginden bunca hata almısım ve win 7 yapan arkadaslar varsa onlara birsey diyemem ama hata bollasıyor.
Şimdi ise versiyon attım fakat kulanklık sesi oldukca dustu acaba bunun sebebi nedir ? artı çok teşekkrüelr versyon yukleyebildim sonunda

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar bende yuzlerce hata aldım diyebilirim ama bu yolu yapınca olmuyorsa bilinki onceden nokia pc suit ve updater yuklu oldugundan ve win7 bunların ikisinide yuklememenize ragmen kabloyu taktıgınızda pc suit driwerlerini otomatik yukluyor ve onu kullandıgından phoenix hata veriyor tek cozum xp hala hata alıyorsanız your unınst. programı degil od akaldırmıyor ben bilgisayara format attım ve
1 phoenix
2- pc suit
3-Nokia updater
4- yazılım yuklemeye basladım ve tıkır tıkır oldu
yani you uns. silmediginden bunca hata almısım ve win 7 yapan arkadaslar varsa onlara birsey diyemem ama hata bollasıyor.
Şimdi ise versiyon attım fakat kulanklık sesi oldukca dustu acaba bunun sebebi nedir ? artı çok teşekkrüelr versyon yukleyebildim sonunda

güle güle kullanın...hard format atın ve telefonun yeni versiyonunu öyle kullanın...

saint_fth

Üye
Abi çok sağol yaaaaaaaaaaaaaaa

selimsagol

selimsagol

Üye
N97 RM-505 21.0.102 v7 EMEA
Bu pakette sadece iki türkçe dil kodu vardır.Dil kodu farklı olanlar bu versiyonu yüklemesin.
0576357 EMEA NAVI TURKEY QW Black
0576458 EMEA NAVI TURKEY QW White

Zaten dil kodunu değiştirip de yüklemeyecek miyiz? Anlayamadım?
Benim pilin altında yazan code 0575743, hangi versiyonu yüklemeliyim?
Bu arada ben telefonumu yurt dışından aldım, fiyatı 500$, made in china, nasıl sizce?

ircan

ircan

Üye
galiba konusurken gelen ses yani avize ses kısılma problemi oluyormus n86 larda napalım ama kullanılacak gibide degil belki yeni versiyonda gidermişlerdir beklemedeyiz :D

gezgin55

Üye
tesekkürler emegine saglik

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
N97 RM-505 21.0.102 v7 EMEA
Bu pakette sadece iki türkçe dil kodu vardır.Dil kodu farklı olanlar bu versiyonu yüklemesin.
0576357 EMEA NAVI TURKEY QW Black
0576458 EMEA NAVI TURKEY QW White

Zaten dil kodunu değiştirip de yüklemeyecek miyiz? Anlayamadım?
Benim pilin altında yazan code 0575743, hangi versiyonu yüklemeliyim?
Bu arada ben telefonumu yurt dışından aldım, fiyatı 500$, made in china, nasıl sizce?

fiyatı normal suriyede benim arkadasda 500 $ a aldı.

0591090 N97 Turkey TR CV Black
0591091 N97 Turkey TR CV White
bu dil kodlarını secemezsiniz.

emrullahcaglar

emrullahcaglar

Üye
bi sorum olacak almanyadan gelen bir tel var hat kullamıyoruz tel açık ne yapmamız gerek yazılım yüklemekle sorun çözülürmü acil yardım ..?????

mailadresilazim

Üye
çok teşekkürler ancak bir sorunum oldu n97 de son sürümü güncellemeyi başardım ama normal pc suite veya ovi suite le bluetooth olsun kablo olsun baglantı kuramıyorum bir şekilde görmüyor phoenix kaldırdım filan banamısın demedi yardım edin orjinal sürümüne doneyim orjinalden sitesine girip güncelleştirmeyi çok denedim ama bir türlü olmadı

f_yusuf

Üye
teşekkürler

ozhanoz

Üye
ya ben cok olmadı 5800xm teli alalı sanırım 4 sürümü vardı dün yükledim wlan ile v5 sürümünü kurulum sonunda sistem hatası verdi ve bugun baktım pc suite ile baglanamıyorum görmüyor pc nedendir acaba eski sürümünü yükleyecegim öyle görünüyor

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
ya ben cok olmadı 5800xm teli alalı sanırım 4 sürümü vardı dün yükledim wlan ile v5 sürümünü kurulum sonunda sistem hatası verdi ve bugun baktım pc suite ile baglanamıyorum görmüyor pc nedendir acaba eski sürümünü yükleyecegim öyle görünüyor

telefonu eski versiyona dönemezsiniz.siz telefona format atın ve tekrar deneyin probleminiz cözülür...

ozhanoz

Üye
telefonu eski versiyona dönemezsiniz.siz telefona format atın ve tekrar deneyin probleminiz cözülür...

bir deneyim teşekkürler. önceki sürümünü bu konu altından indirmiştim onu yukleyememmi eger olmazsa

--------------- Ekleme ---------------

yok telefonu formatladım gene pc suite ile baglanmıyor ne iştir anlamadım keşke yüklemeseydim yeni sürümü.

xp ye bagladım xp dede aynı sorunu verdi işletim sistemi ile ilgili degil bu telefonun sürümü yüzünden. Hey Allahım nerden yükledim yaaaa

benim anlamadığım hafıza akrtını cıkarınca pc suite baglanıyo ama hafıza kartını takınca pc suite ve ovi suite calısmıyo görmüyor telefonu

bluetooth ile baglanılıyor ama kablo ile baglanılmıyor. önceki sürümde bu sorun yoktu. nasıl cözeriz bunu?? bilen ve yardım eden olursa sevinirim tesekkürler şimdiden

alexpac

Üye
kardeş benim tel kapandı bidaha hiç açılmadı ekranda nokıa amlemi var başkada bişey yok açılmıyo ne yapcam

cio0

Üye
hocam bnmki x6 rm 551 ben göremedim kodu yardımcı olabilirmisin?

alexpac

Üye
Kardeş hard formatıda atamadım olmuyo hiç açılmıyo tel nokıa yazısı var ekranda bi tek açılıyo biraz duruyo öle kalıyo telefonum 6680

yamyum

Üye
e75 rm413 türkçeleşmiyor mu hala..
rm 412 ye nasıl çevirirz yada..
şu telefonu türkçeleştirmem lazım.

sek00

sek00

Üye
Tesekkurler Fakat bunları Nokıa nın turkıye sayfasından ındırebılırdık ....

Üst Alt