Nokia Telefonlara Yeni Yazılım Yükleme Dil kodu Problemi Olmadan İstediğin Dili Seç

Sponsorlu Bağlantılar

yunsago

Üye
sorun çıkarsa hard formatmı atmalıyım??

kafkas_arslani

kafkas_arslani

Üye
tşkler kardeş..

ircan

ircan

Üye
her işlemi sırasıylan uyguladım ve flashing-firmware update- yaptıgımda product code kısmının yanındaki ... olan seceneğe basıyorum "neither dp1.0 nor dp2.0 was found for the product or the product cannot be identified" bunu yazıyor tamam dedikten sonra product codes available in current data package cıkıyor içi boş guncelleme yapacagım dosyaları navifirm dan indirdim galiba onları görmüyor yardımcı olurmusunuz lütfen ?

--------------- Ekleme ---------------

scanning image files
failed to send wait request
ERROR:Failed to set phone to set phone to flashmode şimdi bu hatayı veriyor arkadaslar digerini hallettim

flash mode normal olsada yazıyor kafayı yedim sayılır zaten :D telefon n86

yardım edecek arkadas yokmu lütfen ?

refurbish tıkladıktan sonra bunu gösteriyor "An optional file is missing. The file is: RM484_003_000_M011_PR3_8G.fpsx would you like to continue the flashing?" tamam diyorum ve sonra "failed to send wait request
ERROR:Failed to set phone to set phone to flashmode" tekrar dene diye birsey cıkıyor normal modda ne bunlar anlamadım nasıl yaparım arkadaslar yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler

muaythai

muaythai

Üye
oleyyy artık v50 oldu ;)

ircan

ircan

Üye
lütfen yardm edermisiniz

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
her işlemi sırasıylan uyguladım ve flashing-firmware update- yaptıgımda product code kısmının yanındaki ... olan seceneğe basıyorum "neither dp1.0 nor dp2.0 was found for the product or the product cannot be identified" bunu yazıyor tamam dedikten sonra product codes available in current data package cıkıyor içi boş guncelleme yapacagım dosyaları navifirm dan indirdim galiba onları görmüyor yardımcı olurmusunuz lütfen ?

scanning image files
failed to send wait request
ERROR:Failed to set phone to set phone to flashmode şimdi bu hatayı veriyor arkadaslar digerini hallettim

flash mode normal olsada yazıyor kafayı yedim sayılır zaten :D telefon n86

yardım edecek arkadas yokmu lütfen ?

refurbish tıkladıktan sonra bunu gösteriyor "An optional file is missing. The file is: RM484_003_000_M011_PR3_8G.fpsx would you like to continue the flashing?" tamam diyorum ve sonra "failed to send wait request
ERROR:Failed to set phone to set phone to flashmode" tekrar dene diye birsey cıkıyor normal modda ne bunlar anlamadım nasıl yaparım arkadaslar yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler

telefonunuza ait RM yazılımını tekrar yükleyin ve yeniden deneyin .olmazsa pcsuit vs tüm nokia programlarını your uninstaller ile kaldırıp tekrar kurun .ve yeniden deneyin...

oleyyy artık v50 oldu ;)

güle güle kullanın...

kardeş ellerine sağlık Phoenix'i nereden yükleyeceğiz link verirmisin lütfen.

1.sayfada var lütfen bakın...

surrera911

Üye
çok teşekkürler harika oldu :D

ircan

ircan

Üye
dostum yaptım yine aynı hata ya sinir oldum resmen

CipriX

Üye
ircan, senin hatanı bende yaşadım kardeşim 15,16 saat sırf o hatayla uğraştım yapman gereken tek şey, Your uninstaller programını yüklemek, BÜTÜN nokia yazılımlarını o programla silmek ve sonra sırasıyla arkadaşın dediği gibi yükleme yapmak.
1- Phoenix
2- Nokia Update
3- Hard Format
4- Dil dosyanı yüklemek
5- Flash'a başlamak.

Eğer regedit dosyaları kaldıysa bilgisayarında nokia yazılımlarına ait, o dosya bulunamadı diyor.

ircan

ircan

Üye
sagolasın kardesim sabah ilk işim bunu deniyorum şimdi bakalım olacakmı ? ama your uninstaller programınla sildim neden böyle oldu anlamadım deneyelim tekrardan bakalım

dil dosyasını yükleme? bunu anlamadım ne demek

nokia ait hiç birs eyklamadı sistemde sonra phoenix tekrardan yükledim arkasından Nokia software sonra yazılım indirdim ve işleme başladım ama yok aynı hatayı tekrar veriyor kafayı yemek üzereyim alt tarafı bir guncelleme yapamadım

bu arada işetim sistemi win 7

onu bırakın arkadaslar nokia software de bile yapamıyorum 15 dakika kaldı diyor sonra hata veriyor yani cihaz kurtarma bilmem ne bunu anlamıs degilim resmen

hiç bir yerde sorun yok refurbısh bastıktan sonra aldıgım uyarı bu ingilizce olarak türkçesi " Isteğe bağlı bir dosya eksik. Dosyası: RM484_003_000_M011_PR3_8G.fpsx" devam etmek istermisinz evet yada hayır var ve sonra error veriyor kafayı yedim gerçekten defalarca dosyaları indirdim eksik olan ne bulamadım bu işi iyi bilen arkadasımız telefonunu versin olmadı ararım bana yol göstersin

bu arada bilgisayara format dahi attım

TigerOfAnaToLia

Üye
Allah Razı Olsun SOnunda V50 Yaptım...

ircan

ircan

Üye

arkadaslar yaşadığım sorun bu ne olur yardım edin herseyi harfiyen yerine getirdim ama yok

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
ircan

ircan

Üye
yok arakdaslar telefonum bozuk galiba onuda denedim daha gecerli bir acıklama varmı ki yada arasam sizinle iletişim kurup tek tek yool gösterseniz ?

arkadaslar yanlıs anlamayın ama herkes aynı seyi yazıyor fakat yapıyorum olmuyor ben galiba kvk ya yolluyacam yada 20 liraya atıyorlar ne kadar komik olsada verecez yaptıracaz

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
yok arakdaslar telefonum bozuk galiba onuda denedim daha gecerli bir acıklama varmı ki yada arasam sizinle iletişim kurup tek tek yool gösterseniz ?

arkadaslar yanlıs anlamayın ama herkes aynı seyi yazıyor fakat yapıyorum olmuyor ben galiba kvk ya yolluyacam yada 20 liraya atıyorlar ne kadar komik olsada verecez yaptıracaz
kvk ya yollamana gerek yok ver 20 tl yaptır.bir yerde hata yapıyorsun veya windows güvenlik ayarların izin vermiyor tahminim bu...

ircan

ircan

Üye
anladım dostum ama hata yaptıgım yer olmadıgna inanıyorum kendim de bilgisayar bölümdeyim teknik arıza bakıyorum tam ne kadar telefon ayrı dunya gözüksede bu hatayı kaldıramadım bir turlu her yolu denedim telefonda arıza olması mumkun degilmi peki ? veya eksik birsey olması ?

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
anladım dostum ama hata yaptıgım yer olmadıgna inanıyorum kendim de bilgisayar bölümdeyim teknik arıza bakıyorum tam ne kadar telefon ayrı dunya gözüksede bu hatayı kaldıramadım bir turlu her yolu denedim telefonda arıza olması mumkun degilmi peki ? veya eksik birsey olması ?

yok pek mumkun olmuyor.bazen arabistandan gelen telefonlarda takılma oluyor ondada hard format ile devam ediyoruz.RM yazılımının tam indiğinden emin siniz değil mi?

ircan

ircan

Üye
evet arkadasım tam indirdim hersey tam suan eksik hiç birsey yok ne nokia updater nede phoenix işe yaramıyor işletim sistemim win7

navıfırm den indirdim yazılımı hemde iki renk seceneginle denedim sonuc yine aynı olmadı birde yabancı dil olanı indirdim ama fark yok gercekten ne olabilir hangi yola basv urmalıyım 2 gundur takıldım kaldım tamam guncelleme olmasada olur ama iş biraz inada bindi

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
evet arkadasım tam indirdim hersey tam suan eksik hiç birsey yok ne nokia updater nede phoenix işe yaramıyor işletim sistemim win7

o zaman win 7 de engelleme var ben win 7 de hic denemedim benim Win XP
XP de dene derim.

ircan

ircan

Üye
arkadasım denedim zaten onları belirttim diger mesajlarımda yaptıgım butun yolları denedim hatta izledigim yollar

1. Hepsini kaldırma programınla gelişmiş şekilde kaldırdım
2. Phoenix i yukledim
3. Updater ve pcsuit
4.yazılımı indirdim
5.flash işlemine basladım sonuc aynı hard format olsun soft format olsun hepsini attım

anlasılan coum yok hersey için teşekkrüelr ne yapalım 20 lira verecez artık

Üst Alt