Nokia Telefonlara Yeni Yazılım Yükleme Dil kodu Problemi Olmadan İstediğin Dili Seç

Sponsorlu Bağlantılar

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
ya çok teşekkür ederim,telin ana ekranını kullanamıyordum zaten virus filan girdi diye şüpheleniyordum,firmware ını sayende guncelledim simdi herhangibir sorun kalmadı ustune ustluk yazılımım da guncellenmiş oldu:d
cok cok tesekkur ederim kafayı yemıstım teli nası düzelticem diye:D

iyi günlerde kullanın...

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
tolga kardeş önceki sayfadaki sorumu cevaplarmısın...

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
tolga Kardeş bak tam anlamadın sen hard format attım boş sim kartı takıyorum red ediyor hangi uygulamaya girerse girsin fark etmez ama 5 dk içinde hemen kapanıyor yazılım atacam pc suite moduna bağlandı diye 5 dk sonra kapanıyor ayrıca 5320 de eski versiyona döndüm N85 te ise jaf programı ile eski versiyona geçtim

boş sim kart ne demek.boş hafıza kartımı demek istedin...peki *#7370# yapmayı dene soft format ve yeniden 1.sayfadaki gibi phoenixle yazılım yükle...olmazsa demekki eski yazılıma döndüğün için problem var yeniden son yazılımı yükle derim...

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
ah tolga kardeş halen anlatmak istediğimi anlamadın bak telefona hiç bir şeye girmeyince kapanmıyor fakat ne zaman bir uygulamaya girince 5 dk sonra kapanıyor yani yükleme için açık olması gerekir ama kapanıyor işte bunun cevabını istiyorum ayrıca telefon kapalı haldeyken nasıl yazılım atılır kapalı halde iken...

Marchegiani

Marchegiani

Üye
Müthiş bir konu olmuş, çok teşekkürler.

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
ah tolga kardeş halen anlatmak istediğimi anlamadın bak telefona hiç bir şeye girmeyince kapanmıyor fakat ne zaman bir uygulamaya girince 5 dk sonra kapanıyor yani yükleme için açık olması gerekir ama kapanıyor işte bunun cevabını istiyorum ayrıca telefon kapalı haldeyken nasıl yazılım atılır kapalı halde iken...

manage connections dan no connections secilir.sonra open product den telefonunuza ait RM kodu secilir .firmware update den dead flash kutucugunu isaretleyin ve dil kodunu seçtikten sonra refurbishe basın.power buton mesajı gelince güç tusuna kısa süreli basın basılı tutmayın .ve işlem tamamlanıncaya kadar bekleyin...

--------------- Ekleme ---------------

Müthiş bir konu olmuş, çok teşekkürler.

evet forumlarda ilk ben actım ve googleda yazınca ilk maxicep cıkar...

a.koseoglu

Üye
bi yardımcı olursanız sevinirim.tel modeli n73.tefona pc suitden güncelleme yaparen pc takıldı yeniden başlattım o sıradada kabloları çıkardım haliyle telefon daha açılmıyor.phoenixle atılırmı yazılım eğer atılıyorsa, diyolar yazılım flashı onu indirmemiz gerekiyomu yada nereye atıyoruz bunu bi anlatırsanız çok iyi olur şimdiden teşekkür ederim

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
bi yardımcı olursanız sevinirim.tel modeli n73.tefona pc suitden güncelleme yaparen pc takıldı yeniden başlattım o sıradada kabloları çıkardım haliyle telefon daha açılmıyor.phoenixle atılırmı yazılım eğer atılıyorsa, diyolar yazılım flashı onu indirmemiz gerekiyomu yada nereye atıyoruz bunu bi anlatırsanız çok iyi olur şimdiden teşekkür ederim

1.sayfaya bakınız...

furkanfk

Üye
N73 ün dil kodu nedir

serdar5458

Üye
n96 telefona ne kadar cok ve boş yazı yazılmıs nemesis update yada süite proları görmüyor nasıl kod degisecez görmeyen telefonda adam gibi biri cıkıp yazsın bu konuyu haftalarıdr arıyorum her indirdigim pro cırt cıkıyor yeter artık

kadersiz_ask

Üye
slm tolga abi benim telefon 5800 restart yapıyor 10 dakikada bir nasıl yapabilirim soft hard formatlar olmuyor başka yazılım atsamda aynı oluyor yardım lütfen

ayisik

Üye
n97 ve n97 miniye nasil turkce yukleyecegim..??

yardimci olurmusunuz.

fikosuss_53

Üye
güvenilirlik konusunda bi sorun çıkarmı ve phoenix kim tarafından üretiliyor ya da bu güncelleme dosyaları nereden alındı ??

agorafabia

Üye
1.sayfada anlattık ama tekrar bakın derim...
Ya yaşlılıktan ya da kalın kafalıktan dolayı yazılar uzun olunca kafam basmıyor :)
Belirli bir yerden sonra çorba oluyor herşey. O yüzden kusuruma bakmayın

Elimdeki telefon N97 RM 505 v 21.0.045
Phoenix'i kurdum. Üzerine n97'nin ovi suite programlarını kurdum. Gerekli olan 320 mb'lık flash dosyasını da indirdim.
Hatta usb kablomu da hazırladım. öylece bekliyorum :)

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
slm tolga abi benim telefon 5800 restart yapıyor 10 dakikada bir nasıl yapabilirim soft hard formatlar olmuyor başka yazılım atsamda aynı oluyor yardım lütfen

büyük ihtimal telefonunda virus var veya system dosyalarından silinen olmus .

1.sayfada anlattıgım gibi yeni yazılım yükle düzelir.

n96 telefona ne kadar cok ve boş yazı yazılmıs nemesis update yada süite proları görmüyor nasıl kod degisecez görmeyen telefonda adam gibi biri cıkıp yazsın bu konuyu haftalarıdr arıyorum her indirdigim pro cırt cıkıyor yeter artık

1.sayfada anlattıgım sekilde yapın probleminiz kalmaz...

n97 ve n97 miniye nasil turkce yukleyecegim..??

yardimci olurmusunuz.

olduk zaten .1.sayfayı okursanız....

N73 ün dil kodu nedir
http://www.maxicep.com/symbian-dest...lerinin-rm-yazilim-ve-dil-kodlari-280646.html
buradan bakın...

night20

Üye
http://www.maxicep.com/[URL=www.res...upload.com/r8/thumb_388562338.JPG[/IMG][/URL] e72 için türkçe yüklemeyi yaparken resimdeki hatayı aldım bilgisi olan yardım edebilecek bi arkadaş var mı acaba?

e72 için türkçe yüklemeyi yaparken resimdeki hatayı aldım bilgisi olan yardım edebilecek bi arkadaş var mı acaba?
arkadaşlar telefon e72

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi
http://www.maxicep.com/[URL=www.res...upload.com/r8/thumb_388562338.JPG[/IMG][/URL] e72 için türkçe yüklemeyi yaparken resimdeki hatayı aldım bilgisi olan yardım edebilecek bi arkadaş var mı acaba?

arkadaşlar telefon e72

pc suit son versiyonu yükleyin ve telefonunuzu pc suit modunda bağlayın ve pcsuit güncellemelerini telefondada yapın...ardından depolama modunda bağlayın ve kabloyu tekrar cıkarıp pc suit modunda bağlayın ve artık phoenixi çalıştırıp 1.sayfada anlattıklarımı yapın.

güvenilirlik konusunda bi sorun çıkarmı ve phoenix kim tarafından üretiliyor ya da bu güncelleme dosyaları nereden alındı ??

siz servise götürün verin 30 tl yüklesinler, bukadar tereddütlü insanın işi zaten aksi gider.

Ya yaşlılıktan ya da kalın kafalıktan dolayı yazılar uzun olunca kafam basmıyor :)
Belirli bir yerden sonra çorba oluyor herşey. O yüzden kusuruma bakmayın

Elimdeki telefon N97 RM 505 v 21.0.045
Phoenix'i kurdum. Üzerine n97'nin ovi suite programlarını kurdum. Gerekli olan 320 mb'lık flash dosyasını da indirdim.
Hatta usb kablomu da hazırladım. öylece bekliyorum :)

beklemeyin 1. sayfada anlattıklarımın tamamını 2 sefer okuyun sonra işleme başlayın...

night20

Üye
malesef tolga kardeş e72 de aynı sorun devam ediyo söylediklerini harfiyen yapmama rağmen

aa-tolga

aa-tolga

Üye
    Konu Sahibi

a.koseoglu

Üye
anlatamıyoruz galiba telefon kapalıyken hiç biryedre bağlanmıyor 1.sayfadakileri denedik usb görmüyor phonex programıyla da denedim yine orda usb bulunamıyor telefon kapalı hiç açılmıyor nasıl görecek bisi söylesin ya

anlatamadığım şey şu telefon pc suit modunda nasıl bağlı olsun telefon kapalıaçılmıyor 1.sayfa da pc suit modunda bağlı olduğuna emin olun demişsiniz nasıl oluyo kapalı iken anlamıorum bi açıklığa kavuşturursanız sevinirim

benimki ne yapsam bilinmeyen aygıt diyor bu phonixi yüklesem acaba o sorunu halldermi

aynen kardeş usb yi görmüyor ki telefon kapalı bilinmeyen aygıt diyo görse zaten format atarız.kimse bu kou hakkında bişe demiyor

bu arada kabloda hata yok telefon sağlamken hep bağlanıyodum kabloyla bi sorun yok sadece telefon kapalı olduğu için görmüyor usb yi

Üst Alt