Nokia Telefonlara Flash Atmak...

Sponsorlu Bağlantılar

omygod386

Üye
nokia software ne oluyor hocam bi de flash ların oldugu blog çalışmıyor

Hedonist33

Üye
ARkdaŞLAr Bu Flaşı NErden BulaBİliriz?

yoldaş_68

yoldaş_68

Üye
Negavite kardeş benim 6300 telefonum var aradım taradım flaş eklentisi bulamadım bir yardımcı ol şimdiden teşekkürler

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
teşekkürler

djsalih91

djsalih91

Üye
arkadaşalar benim tel çöktü müzik çalar radyo felan çalışmıyo v7.91 güncel yazılım olduğu için yazılımda kabul etmiyo nolacak :ağlarım:

kücük46

Üye
tsk

alicek

Üye
yha tel çöktü güncelleme yaparken şimdi tel açılmıo ben bunu nasıl pc suite baglıcam ki yardımcı olun lütfen :( :( :( :( [email protected] ltfen yardım şmdiden teşekkürler

gatess

gatess

Üye
saol

Onur Saka

Onur Saka

Üye
Eline sağlık.

aytekin45

Üye
eline sağlık teşekürler

rojinam

Üye
saol kardeş bu nokia 6233 ü de desteklermi yani flaş derken neyi kastettin kardeş kamera flaşımı onumu demek istedin dimi kardeş...

SilentOne

SilentOne

Üye
teşşekürler

murtino

Üye
teşekkürler

özgür61

Üye
arkadaşlar bu işlemi n 73 de yapan varmı varsada nasıl yaptı yazabilirmi tel yükseltirken elektirikler kesil telefon acılmıyor yapan varsa acil yardım edebilirmi :(((((

laleler_59

Üye
Çok sqoL arkadşm

legandere54

Üye
selam dostlar ben sakaryadan giriyorum benim telefonum Nokıa 6680 yanlız ben bu telefonuma Flash atmak istiyorum ister facebook dan ister youtube den olsun cepten internete bağlanarak video izlemek istiyorum bana yardımcı olurmusunuz saygılarımla
V:4.04.07
22-08-05
RM-36
NOKIA 6680
Telefonumun Gerekli bilgiler buna göre flah desteği varmıdır varsa [email protected] setupu yollayabilirmisiniz

dmn_42

dmn_42

Üye
3110cde oluyor mu bu flaş. ersiyon 7.30 yardımcı olur musunuz??? nasıl yapıldığını anlatırmısınız???

mchl

Üye
neagative;Slm dostum ben N73e update yaparken yarıda kesildi ve telefon bir daha açılmadı se bu konuda flash yükleyip yapılması gerekli demişssin bu konuda yardım edebilrsen cook sevinirmmm..

yahya_gencfb

Üye
slm arkadas bu rapidshare neden indirmiyo anlamadımki ben bu işten yardımcı olursan sevinirim

ruzgarozis

Üye
:)) link patlak kardeşim flash dosyasını indiremiyoırsunuz . burdan yarlanan tek bir kişi bile yoktur :D

Üst Alt