Nokia Telefonlara Firmware (Yazılım) Yükleme (Videolu Anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

faruk007

Üye
Benim tel x2.00 v8.35 çıkmış fakat benim product kodu orada yok ne yapabilirim. ?

059C995 benim kod

Ama

059F995 war

emrah2538

Üye
ddd

camapua

Üye
bende 6303 i classck var bunun yazılım güncellemesinde sorun çıkmaz degilmi ?

CarTiell

CarTiell

Üye
beyler usb kablom yok bluethoot ile firmware atamıyomuyuz :()

djzeki9

djzeki9

Üye
bişe soracam benim 6500 slide telefonum var 055730 siyah renk yazılımı yüklü en son versiyon var ben bunu gri siyah versiyonun yükleyip düşük versiyon atmak istiyorum bir sorun çıkarır mı? acaba teşekkür ederim

bigmod

Üye
Arkadaşlar ilk başta telefonu pc ye bağladıgımızda sorulan sorudan veri saklama mi diğelim pc suite mi diyelim yoksa baskı ve medya mı diyelim ?

KENGERLI_OGLU

Üye
bendede nokia x3-02 var nokianın sitesinde buldum

1-Cihazın Tuş kilidi Değişti (Yani Sürükleyerek Açıyoruz)
2-Toplama ve Oyunlar açmak için Swipe ( Bunu Bende Anlamadım:))
3-Performans ve kullanılabilirlik iyileştirmeleri (Zaten Belli)

Kendi Telefonumda Denedim Yeni Yazılım Güncelleştirmesi Yok Diyor Yardımcı Olursanız Sevinirim.
He Birde Sitede Böyle Yazıyor :Lütfen, en son yazılım sürümünün cihazınıza uygun olmayabileceğini ve listelenen avantajlardan yararlanamayabileceğinizi veya belirli ülkelere özgü olabileceğini unutmayın.

nokia software updater ile yukledim. 07.51 surumunu cok kolay tavsiye ederim

İMAM-HATİPLİ

İMAM-HATİPLİ

Üye
nokia c3-00 a nokianın yazılımları hariç başka yazılım yükleyebiyor muyuz yükleniyosa nerden yükleyebiliriz ?

onurca06

onurca06

Üye
sağol kardeş

aptulmecit

Üye
sagol

- - - Eklendi - - -

sagol

kingboss67

kingboss67

Üye
Usta nokia 2700 da olur mu acaba

sinan_enes

Üye
Benim telefon nokia 7230 da ben nasıl yazılımını güncelliyecem bilmiyorum lütfen yardım edin

Silinen üye 2086364

Kapalı Hesap
Bu programla android atabilir miyim c3-01'e tabiliyorsam dosyaları verebilir misiniz? saygılar

dj.eric

dj.eric

Üye
çok çoook :tşk:

reisati34

Üye
arkadaşlar ben bu 2. linkteki olan programı indiremedim hata veriyor lütfen yardım edin ya :(

dj.eric

dj.eric

Üye
her yere aynı şeyi yazma

badboy1352

badboy1352

Üye
yaa nokianın sadece türkiyenin son sürümlerini deneyin çünkü bazen dil sorunları olabilir zaten bu programa pek gerek yok pc suite ile yükleyebilirsiniz ayrıca nokia symbian üzerindeki güncelleştirmeleri artık yapmıyacağını açıkladı diye biliyorum

Üst Alt