Haber Nokia-symbian neden öldü

Sponsorlu Bağlantılar

Emre

Üye
geçmiş bitti yeni sayfalar açmalı ki gözlerimiz tasarım görsün ;)

• Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka

yasin213

yasin213

Üye
N9 tasarımını iPhone tasarımından daha çok beğeniyorum :) Bu tasarımlı yeni telefonlar gelse güzel olur.

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
N9 tasarımını iPhone tasarımından daha çok beğeniyorum :) Bu tasarımlı yeni telefonlar gelse güzel olur.
Bana göre arka kamera görünümü hoş durmuyor n9da. Ön panele laf yok ama.

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Nokia N9 'un multiboot'u yeter.

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
Nokia c6-01 telefonumu özledim valla.. istediğimiz gibi cfw atıyor özelleştiriyorduk, kullanıcı dostu samimi cihazlardı.

yüksek donanımlı canavar gibi bir telefon çıkarsınlar gözüm kapalı alırım, nokia'ya herzaman güvenim tam.

• Beğen
Tepkiler: smh60 ve Murdoc Massaka

Emre

Üye
eski tasarımları beklemeyin yeni cihazı çok şekil olacaktır ;)

• Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka
smh60

smh60

Üye
Fiyat konusunda aşırıya kaçmazsa canlanma ihtimali var sonuçta Nokia yani küçümsenemez :)

• Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka ve kaankulahli
karayel90

karayel90

Üye
Foxconna yaptıracagı bilgileri vardı ne kadar dogru bilmiorumda ortagı kim olur ?
Foxconn ortaklığı olmayacak demişti Rajeev Suri (Şirket Tepe Yöneticisi)
Ama şöylede bi sıkıntı var önceki kadar iyi kullanamıyor nokia dağıtım kanllarını bunu nokia n1 tablette gördük nasıl çözecekler acaba ?

polattt47

Üye
Foxconn ortaklığı olmayacak demişti Rajeev Suri (Şirket Tepe Yöneticisi)
Ama şöylede bi sıkıntı var önceki kadar iyi kullanamıyor nokia dağıtım kanllarını bunu nokia n1 tablette gördük nasıl çözecekler acaba ?
arkadaşım bu nokıa yeni telefon cıkaracaksa şimdiye gercek net bilgi gelmeliydi.2016 da yaklaşıyor ümitler azalıyor cünkü nokıa dan haber yok. Yakında maxicep aileside nokıa-symbianın musalla taşını hazırlar veda ederler yani :(

Emre

Üye
bi duyum aldım 2016 başlarında cihaz Slush2016 etkinliğinde duyurulacakmış.
konsept

Hasand.

Hasand.

Üye
arkadaşım bu nokıa yeni telefon cıkaracaksa şimdiye gercek net bilgi gelmeliydi.2016 da yaklaşıyor ümitler azalıyor cünkü nokıa dan haber yok. Yakında maxicep aileside nokıa-symbianın musalla taşını hazırlar veda ederler yani :(
Yok artık daha neler tabi zaman neyi gösterır bilinmez ama ben bırakmam .......

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
İşletim sistemleri kullanıcı ve gelişticilerin hepsi bitmeden tam anlamıyla ölmez :)

Gönüldaş

Gönüldaş

Üye
Gün gelir bitti denilen sistem geri hortlar ve birde bakmışsın ki gözde olmuş.

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye

Ah ya şu Nokia C8 keşke çıksaydı, C7 kullanıcısı olarak hiç düşünmeden alırdım.
Ama 4 sene geçti, artık ümidim kalmadı.

Üst Alt