Nokia Software Updater For Retail Ile Telefon Kurtarma

 • 13 Ekim 2013
 • 2144 Okunma
 • 13 Cevap

 1. < Resmi açmak için tıklayın >


  Eğer telefonunuz bir türlü açılmıyorsa, saatlerce çarklar dönüyorsa, yakınınızda Nokia Care yoksa yada cihazınızı Nokia Care'e götürmek istemiyorsanız; artık evde telefonunuzu kolay yoldan flaşlamanın da bir yöntemi var. Bu yöntemi de bize Nokia Software Updater for Retail sunuyor. Uygulama, telefonunuzun yazılımını yeniden yüklüyor, tabii ki bu işlemi yaparken tüm kişisel verileriniz de siliniyor.

  Ancak şunu belirtmemiz de yarar var ki, yaşanan bu tip sorunların çoğu soft-reset yoluyla, eğer o da işe yaramazsa hard-reset yoluyla genellikle çözülüyor. (Ayrıntılı bilgi için bkz. Windows Phone Telefonlara Nasıl Soft & Hard Reset Atılır?)

  Eğer söz konusu resetleme türlerinden hiçbiri işe yaramazsa yukarıdaki resimde görüldüğü gibi Nokia Software Updater uygulamasındaki "Aygıtım önyükleme yapmıyor (My device does not boot up)" butonunu kullanarak kurtarma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  Son olarak uygulamanın kullanılmasının garanti dışına çıkılmasına sebep olabileceğini ve kullanımdan kaynaklı riskin kullanıcıya ait olduğunu belirtelim.
   


  Yazan: bulutsuzgece
  Son düzenleme: 13 Ekim 2013
  OttomaN TigeR, Esendağlı ve skynet bunu beğendi.
 2. Bilgilendirme için :tşk:
   
 3. Teşekkürler.
   
 4. Garantiye etki edeceğini sanmıyorum. Kaç kere yaptım Bi kere de 701 de yaparken telefonu çökerttim. Verdin garantiye yaptılar. Konu için teşekkürler
   
 5. Hocam peki artık güncelleme işlemini bununla mı yapacağız 4.1.0 yoksa 3.0.8'lemi ?
   
 6. 4.1.0 sürümü ile yapacaksınız.
  3.0.8'i kullanamazsınız zaten artık. Uygulamayı açtığınızda "4.1.0 güncellemesi var yüklemek zorundasınız" diye size uyarı verecektir.
   
  ÖEY ve skynet bunu beğendi.
 7. garantiye etki edeceğini sanmıyorum sonuçta buda nokianın bir yazılımı illegal bişey değil konu için teşekkürler
   
 8. hepsi iyi hoş ama win7 de çalışmıyor bu meret sabahtan akşama birsürü forum dolaştım maxicep i hatmettim ama olmadı illa win xp istiyor bunun çaresini bileniniz varmı? win7 x64 yüklü pc de.
   
 9. Hocam bende de win7 ultimate 64bit kurulu ama bende çalışıyor :)
  < Resmi açmak için tıklayın >

  Not: Bir önceki sürüm kurulu değil idi sıfırdan kurdum
   
 10. Beyler bu programda benim laptopta telefonumu görmüyor ama abimin laptopta görüyor. Acaba bu 4.0 sürümüyle bu sorun düzeltilmiş olabilirmi?
   
 11. home edition bende ki, bu yüzden olabilir mi?
   
 12. Sanmıyorum o yüzden olacağını ama eğer kullandığın win7 modifiye edilmiş (Yani üzerinde oynanmış) sürüm ise oda belki soruna sebep olabilir :hmmm
   
Yüklüyor...
21/11/2018 - 14:53