Nokia PC Suite v7.1.60.0

Sponsorlu Bağlantılar

nejaterol

nejaterol

Üye
    Konu Sahibi
Nokia PC Suite v7.1.60.0
Nokia PC Suite v7.1.60.0

heroesmania

Üye
merhabalar...
öncelikle program tam aradığım niteliklere sahip ve indirdim kurdum.Önce bluetooth dan deniyim dedim fakat başaramadım sonra usb den takınca program çalıştı ama bi sorun var.Mesajları veya rehberi açınca bikaç saniye görünüyolar sonra tamamen kayboluyolar.Yenile dediğimde hiç bişey gelmiyo ekrana.Nokia C6-00 kullanıyorum acaba bu neden kaynaklanıyo? Bunun bi çözümü var mı?

Düzenleme : Tamamdır sorun kendi kendine düzeldi.

Program için teşekkürler.Çok işime yarıyo :)

By_AkA

By_AkA

Üye
nokia 5250 kullanıyorum pc suiteni her özelliğini kullanabiliyorum fakat bir türlü internete gremedim perfect xp kullanıyorum birtek one touch (telefonu modem olarak kullanabilmek için gerekli driver) driverini yüklemiyor. Pcye format attm normal xp kurdum gne olmuyo ne yapmam lazım sizce...

u_cosar

u_cosar

Üye
nokia 5250 kullanıyorum pc suiteni her özelliğini kullanabiliyorum fakat bir türlü internete gremedim perfect xp kullanıyorum birtek one touch (telefonu modem olarak kullanabilmek için gerekli driver) driverini yüklemiyor. Pcye format attm normal xp kurdum gne olmuyo ne yapmam lazım sizce...

Hocam perfect xp de o hata var sen perfect xp olmayan bi bi xp den at

niccor13

niccor13

Üye
teşekkürler deniyorum şimdi.

tarikunal

Üye
ben bu programı telefonuma indirdim ama pc ye atınca 9 mb olarak görünuyor ve çalışmıyor

ledayi2000

ledayi2000

Üye
teşekkürler

Üst Alt