Nokia PC Suite v6.82 çıktı .

Sponsorlu Bağlantılar

mko

Üye
smssync.sis'i gönderebilecek olan var mı bi zahmet?

Simsekbil

Üye
6600 i desteklemiyo galiba

mtolgacengiz

Üye
kardeşim ilk önc ebu katkınan dolayı sonsuz teşekkürler.yalnız benim bi sorunum var.bende 6600 mevcut.aynızamanda pc suiet cd side var ama ben bu 6600 bir türlü pc me bağlayamadım.yani hani içini filan görebiliyoruz ya telefonun usb kablolularda olduğu gibi işte ben bu olayı yapamadım.bendeki bluettooh com 40 da ayarlı ama ben bunları birtürlü aynı com a getiremedim ve kafayı yemiş durumdayım.lafı uzatmayayım bana bu aleti pc ye nasıl bağlayacağımı ayrıntılı olarak bir ara anlatırsan sevinirim.yoksa tele yazık olacak.
ben şimdiye kadar bu suiet cd si içindeki herbişeyleri kurdum ama bağlanamadım...help bana help...

airbeko

airbeko

Üye
smssync.sis programı nereden bulabilirim ben hiçbir yerde ulamadım elinde olan var mı?

ars287duff

Üye
bu pc suitein mesaj bölümünü kullanamıyorum diyorki "cep telefonunuza pc suite desteği'ni yüklemek istiyormusunuz?"
ewet diyorum ama olmuyor neden yapabilen var mı?
telefonum 6630

mtolgacengiz

Üye
kardeşim daha öncedeyazmışyım sayfa 3 bakacak olursan ama bi cevap alamadım...sana ve tüm arkadaşlara sesleniyorum buradan...bana yardım edin .
mesajım sayfa 3 te gözükmektedir...kuyabilirsiniz...

_BECK_HAM_

Üye
tskler kardeşim...

t_yilmaz983

t_yilmaz983

Üye
<div class='quotetop'>(_BECK_HAM_ &#064; Mar 23 2006, 11&#58;44 AM) [post=302913]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
tskler kardeşim...
[/b][/quote]

ya beyler şu smssync.sis dosyasını bi zahmet koyun buralara biyere

t_yilmaz983

t_yilmaz983

Üye
ve sonunda buldum smssync.sis işte tüm maxicep ailesine armağanım kullanın çok kolaylık valla...
tele kurun ve pc nizden devam edin ayara falan gerek yok hadi hayırlı uğurlu olsun....

mtolgacengiz

Üye
<div class='quotetop'>(t_yilmaz983 &#064; Apr 9 2006, 02&#58;52 AM) [post=312172]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ve sonunda buldum smssync.sis işte tüm maxicep ailesine armağanım kullanın çok kolaylık valla...
tele kurun ve pc nizden devam edin ayara falan gerek yok hadi hayırlı uğurlu olsun....

[/b][/quote]
KARDEŞ KOMİK GELMESİN AMA BU NE İŞE YARIYOR ACABA...

Razorback

Üye
ya koskoca nokia yeni pc suite cıkarıyor (v6.7)... ama herkesin elinde olan 6600&#39;ı desteklemiyor... olucak iş mi bu???? yuh olsun nokiaya..

eon

Üye
<div class='quotetop'>(Razorback &#064; Apr 18 2006, 01&#58;30 AM) [post=318242]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ya koskoca nokia yeni pc suite cıkarıyor (v6.7)... ama herkesin elinde olan 6600&#39;ı desteklemiyor... olucak iş mi bu???? yuh olsun nokiaya..
[/b][/quote]

kardesim, pc suite 6.7 gelismis nokia telefonlar icindir.... bunu hatirlatirim...

eon

Üye
arkadaslar, pc suite 6.8.2 cikti.... ben kullaniyorum, super. bilginize....

callaghan

Üye
ellerine sağlık

mustafacimdeli

Üye
sağol

ozican_58

Üye
arkadaşlar nokia pc suite 6.6 türkçe yeni çıkan tüm nokia telefonların tanıtım cd,de var elinizde varsa takın cdyi ve yazılım yüleme deyin karşınıza gelir pc suite boşuna download yapıp zaman kaybetmeyin die söledim.....!

aytug92

aytug92

Üye
sağol kardeş

Treable

Treable

Üye
6630 için uygun olmadığını dudum. neden onu anlamadım, deneyen var mı ?

adanastyle

Üye
gunaydiinn nokia pc suite 6.82 cikti eski haber :$

Defrag

Defrag

Üye
benim sorumda şu olsun pc suite le ilgili avea hat kullanıyorum internete bağlanmak istiyorum cep telefonumdan ve bunu pc de kullanmak istiyorum şifre falan soruyor bu konuda bilgi alabilirmiyim..