Nokia PC Suite v6.82 çıktı .

Sponsorlu Bağlantılar

psycopat77

Üye
bu site mukemmel

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
sagol işime yaradı

cobe

Üye
saol en yeni programlar burada oluyor...:DD
:artı: :maxicep: :artı:

cobe

Üye
saol en yeni programlar burada oluyor...:DD
:artı: :maxicep: :artı:

dj_scorpion

Üye
yaw arkadaşlara herhalde v6.6
6600 ı desteklemiyor
ben denedim olmadı yapabilen var mı?

eon

Üye
Originally posted by dj_scorpion@Oct 5 2005, 12:16 PM
yaw arkadaşlara herhalde v6.6
6600 ı desteklemiyor
ben denedim olmadı yapabilen var mı?
[post=185157]Quoted post[/post]​

nokia'nin sayfasina girdigin zaman, telefon modelini seciyorsun ona gore o seni uygun PC suite versiyonuna yonlendirecektir. ben 6630 icin uygun PC suite versiyonu ararken bu yolu kullandim. su an 6.6 kullaniyorum, tavsiye ederim. eskisine gore , ornegin PC kullanarak 'text message' gonderimini eklemisler, 6.4'de bu yoktu. birde nokia multimedia factory yukledim ayri olarak, bu program da PC uzerinden telefonu kullanarak ,MMS gonderimine izin veriyor... tavsiye ederim. bilginize....

906090

Üye
teşekürler arkadaşlar

a_yildirim

Üye
Sağolasın dostum

yener89

Üye
ellerine sağlık

zzzzz

Üye
<div class='quotetop'>(Negative &#064; Jul 18 2005, 09&#58;54 AM) [post=111995]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Nokia marka telefonunuzla PC&#39;niz arasında bağlantı kurmak için kullanabileceğiniz Nokia PC Suite uygulaması yeni sürümüne güncellendi. Yeni sürümde oldukça ciddi değişiklikler var, yapılan değişiklikler daha çok uygulamanın daha kolay kullanılabilmesi yönünde. Ayrıca telefondaki video ve fotografların PC&#39;ye otomatik aktarılabilmesi olanağı da eklenmiş.

Nokia PC Suite v6.6&#39;yı download etmek için
[/b][/quote]

nokia.com.tr de turkce 6.7 var

eon

Üye
ben PC suite 6.7 (ingilizce) kullaniyorum....

tameriscen

Üye
arkadaşlar pc suite 6,7 6630&#39;da çalıştırıyormu?

ngyildiz

Üye
arkadaşlar nokia pc suite 6.7 yi yükledim. telefonla sorunsuz bir şekilde bağlantıyı sağladım. mesaj yazmak icin mesajlara tıkladığımda cep telefonunuza pc suite desteğini yükleme istiyormusunuz diye soruyor. Tamam a tıklıyorum surekli başarısız uyarısı alıyorum. Çözümü bilen varmı?

madhead

madhead

Üye
hem pc&#39;nin hemde telefonun bluetooth unun açık olduğundan emin misin?

ngyildiz

Üye
mesajlar dışındaki tüm işlemleri yapabiliyorum bluetoothlarda açık. ama mesajlara tıklayınca pc suite desteğini yuklemek istiyor fakat yukleyemiyor.

ngyildiz

Üye
problemi kendim cözdüm simdi aynı sorunu yasayanlar icin acıklamasını yazayım yeni pc suitelerde s60 telefonlar icin sms destegi var fakat bunu telefona smssync.sis programını kurduktan sonra yapabiliyor. ben 10. denememde bu yuklemeyi basarabildim. eger yukleyemeyen var burda o program verilebilir. boyutu 21kb.

vagabond

Üye
tskürler

kikaksk

kikaksk

Üye
daha yeni gördün indiriyorum hemen bakalım neler değişmiş...

MeTiNgAgE

Üye
saolasın arkadaşım...

dark_knight_1907

Üye
ya ben eski versiyonlarda sorun yasamıstım simdi yüklesem aynı bağlantı sorunlarıyla karsılasırmıyım die cekiniom