Nokia PC Suite 7.1.30.9 | Son Sürüm - Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Reis-i Eagles

Reis-i Eagles

Üye
    Konu Sahibi
Yeni Sürüm Çıktı: v7.1.30.9

İndirmek için:

;)

serdarbillur

Üye
kardeş konuyu yanlış yere açtım galiba ama ne yapayım belki siz yardımcı olabilirsiniz. pc suit le tlf müzik aktardım fakat daha sonra müzikler müzik çalarda gözükmüyor.dosya yöneticisinden baktım müzikler var fakat çalmak istediğimde bozuk cd gibi çalıyor ayrıca hiçbir videoyu desteklemiyor görüntüler açılmıyor.ne olmuş olabilir.lütfen yardım edin. n96

aa-tolga

aa-tolga

Üye
kardeş konuyu yanlış yere açtım galiba ama ne yapayım belki siz yardımcı olabilirsiniz. pc suit le tlf müzik aktardım fakat daha sonra müzikler müzik çalarda gözükmüyor.dosya yöneticisinden baktım müzikler var fakat çalmak istediğimde bozuk cd gibi çalıyor ayrıca hiçbir videoyu desteklemiyor görüntüler açılmıyor.ne olmuş olabilir.lütfen yardım edin. n96

müzik calarda secenek yenile dersen yeni eklediğin müzikler gelir.

hub

Üye
Merhaba Arkadaşlar. Benim bir sorunum vardı. Ben Pc suite ile mesajlarımı pcye kaydettim. Fakat geri alamıyorum. Dosya/ Al tuşu aktif değil. Nasıl yapabilirim?

aa-tolga

aa-tolga

Üye
Merhaba Arkadaşlar. Benim bir sorunum vardı. Ben Pc suite ile mesajlarımı pcye kaydettim. Fakat geri alamıyorum. Dosya/ Al tuşu aktif değil. Nasıl yapabilirim?

backup metodu ile yapmadınız mı

BizOne

Üye
teşekkürler:oke:

ismailinc

Üye
acaba nokia pc suite de samsung pc studio daki gibi mesajlar bilgisayarda saklanabiliyor mu?

cahit47

Üye
paylaşımın için çok sağol

potamya

Üye
teşekkürler...

aa-tolga

aa-tolga

Üye
sağolun..

oztrkhan

Üye
son sürüm yada bi önceki sürüm bişe fark ediyormu ?

selo.yldz

Üye
tesk ederım

panikmus

panikmus

Üye
paylaşım için teşekkür ederiz,ellerinize sağlık...;):)

mehmetveysel

Üye
teşekkürler ihtiyacı olanlar vardı...

maraz fati

maraz fati

Üye
ellerinize sağlık

HAYLAZLAZ

Üye
teşekkürler ...

birisi2

Üye
selamlar ben nokia 5800 aldım bundan 15 gün önce buraya kadar herşey normal aldığım sürüm v21 di sonrasında güncelleştirme çıktı o güncelleştirmeyi yapıp format attıktan sonra usb den bağlandığımda ceptelefonu pc suite olarak ayarlamama rağmen bilgisayardaki pc suitte uyumsuz mod uyarısı veriyor veya telefonunuz dosya aktarım modunda diyor hiç bir şekilde değişiklik yapamıyorum önceki sürüm olsa belki kurtarabilirim diye düşünüyorum benim burada rehber kısmı çok öenmli daha önce bilg. yüklemiştim buradan tele yükleme yapamıyorum acil yardımlarınız bekliyorum.

Üst Alt