Nokia PC Suite 7.1.30.9 | Son Sürüm - Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

s0nay

Üye
arkadasşlar bu programı kullanan bırı olarak işe yarayan bir program telefonumun versıyonunu yukseltti ve daha hızlı calısmasını sagladı

KptSyrDft

KptSyrDft

Üye
paylaşımın için SAOL

semihtan

semihtan

Üye
paylasım icin tesekkürler dostum sağolasın...
:yuru

metotan

Üye
thanx

yüxexess

Üye
teşekkürler

mehmet2112

mehmet2112

Üye
eyvAllah

Reis-i Eagles

Reis-i Eagles

Üye
    Konu Sahibi
reca... ;)

Marasov46

Marasov46

Üye
teşekkürler

volkan3338

Üye
selam kardeş proğramı indirip 1 aşamayı tamamladıktan sonra ayar girin diyor bu neyin nesi

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Deminden beri arıyorum, kendi sitemizde buluyorum.:)

sefau571

Üye
SağoL nokiada bu duruma eL atmaLı bozuk sitesindeki.

sky1981

Üye
teşekürler arkadaş eline saglık n81 için kulanacagım uygundur sanırım

aa-tolga

aa-tolga

Üye
Teşekkürler

tfincan

Üye
pc suite de mesajları yedeklerken mesajlar/klasörlerim menüsündeki mesajlarıda yedekliyorumu acaba ? 5bin kadar bi mesaj var yedeklemem gerek

exeodia

Üye
nokia 6630 u da kapsıyormu bu program

aa-tolga

aa-tolga

Üye
nokia 6630 u da kapsıyormu bu program

pc suit tum modeller icin kullanılır.yeni pc suit i kurun telefonunuzu pc suit modunda bağlayın ve yardım menusunden pcsuıtpos i yeniden yukle satırına tıklayın ve telefonunuzdaki baglantı versiyonunuda yukseltin.

mehmet_2643

Üye
slm beyler bende bunu kullanıyorum. 3230 um var. herşey tıkır tıkır çalışıyor. sadece internete bağlanamıyorum telefon ile. kendi internetim yok evde de internet paketi yapıp bağlanabiliyorum. ve bu programın eski sürümünde bağlanılıyordu. ancak bu sürümde sürekli hata veriyor internet bağlantısında.

aa-tolga

aa-tolga

Üye
slm beyler bende bunu kullanıyorum. 3230 um var. herşey tıkır tıkır çalışıyor. sadece internete bağlanamıyorum telefon ile. kendi internetim yok evde de internet paketi yapıp bağlanabiliyorum. ve bu programın eski sürümünde bağlanılıyordu. ancak bu sürümde sürekli hata veriyor internet bağlantısında.
Son versiyon u yükle Buradan

http://www.maxicep.com/symbian-destek/nokia-pc-suite-7-1-30-8-son-surum-turkce-229632.html

bymen07

Üye
yaa benim de bi sorum olucak .. ben de telefonla birlikte gelen cd den pcsuit i yüklemeye calısıyorum ama pcsuit haricindekiler mesela lifeblog yükleniyo ama pcsuit yüklenmiyo görmüyo ... neden olabilir acaba ... daha once baska bi pc de denedim olmustu ama baska bi pc de yukleyemedim ...

arkadaşım regedit yani kayıt defterinden nokia kayıtlarını sil buyuk ihtimalle ondandır
çalıştıra regedit yaz HKEY_CURRENT_USER\Software\Nokia burada nokia yazan yeri sil sonra
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Nokia burayıda sil sonra tekrar kurmayı dene insallah olur sorun buysa

aa-tolga

aa-tolga

Üye
Eski versiyonu kaldır.Kaldırma işleminde gibi programlardan birisini kullanmanızı tavsiye ederim çünkü normal program kaldırma seçeneğinden kaldırma yaptığınızda registry'den program artıkları silinmiyor ve bu kalan parçacıklar da yükleme esnasında problem yaratıyor.
Pc suiti kurduktan sonra,usb kablosuyla telefonu bağla ve pc suit modunu seç.
pc suit tum modeller icin kullanılır.yeni pc suit i kurun telefonunuzu pc suit modunda bağlayın ve yardım menusunden pcsuıtpos i yeniden yukle satırına tıklayın ve telefonunuzdaki baglantı versiyonunuda yukseltin.

Üst Alt