Nokia pc suit destek

Konu Sahibi
Nokia pc suit destek
Arkadaşlar telefonumu bilgisayara bağlayıp internete bağlanamıyorum , sürekli şebeke bağlantısı kurulamadı diyor.

Kullandığım Program: Nokia Pc Suit 3.8

Telefonum: Nokia 6303i classic

Bilgisayarım: Hp paulion gt6
dizüstü
win8
i5 işlemci 3. Nesil diğe geçiyomuş i7 e kadar hız çıkabiliyormuş , 4gb RAM
ekran kartı hangisi bilmediğim için tam olarak yazamıyorum , söyle yazıyor :
Toplam kullanılabilir grafik belleği: 4298mb
ayrılmış video belleği 2560mb

hattım vodafondu geçen sene sınırsız paket kullanıyordum o zamanlar rahatlıkla kullanıyordum hiç bir sorun yoktu , şimdi hattımı turkcell yaptım vede hoşgeldin 500mb sınırsız paketini aldım , şimdi kullanmaya çalışıyorum herşeyi aynı yapıyorum ama one touch access şebeke bağlantısı kurulamadı diyor , internette araştırdım hiç bir şey olmadı , her yolu denedim , ama bağlanamadım , Eğer çözümünü bilen varsa lütfen yazsın kafayı yiyecem çünkü sırf pcden nete girmek için turkcelle geçtim boşyere olmasın yoksa kırarım hattı , varsa çözüm yardım plsss..

(ha birde yukarıda pcnin özelliklerini yazdım crysis 3 yüklemeyi düşünüyorum kaldırırmı bilmiyorum crysis 2 var rahat kaldırıyor donma filan 0 biraz ısınıyor ama problem değil , neyse şimdiden teşekkür ederim kardeşlerim .

Pikkaccu

Üye
Nokia Suite'i güncellemeyi dene

Uhops

Üye
Bendede olmuştu ama nasıl düzeldi hatırlamıyorum. Zamana bırak.

Konu Sahibi
Öyle yapmayı düşünüyorum inşallah ondandır , Telefondan indirmeye çalıştım hız kotası nerdeyse doldu :S ve şansıma ilk indirdiğim ilk sürüm , 2. Indirdiğimde bende varmış boşyere yani , gerçi nette 3.8 son sürüm filan diyo ama bakacaz pazartesi

Pikkaccu

Üye
Nokia Suite'de gözükür zaten son sürüm

Konu Sahibi
Son sürümü yükledim ama oda olmadı yaa elle yapılandırdım yine olmadı , ayarları turkcell internet yaptım , kullanıcı adı gprs şifre : gprs
yaptım yine olmadı bunuda turkcell müşteri hizmetleri söyledi onlarda çözemedi :S
Nokia Suite'de gözükür zaten son sürüm
diğer bilgisayarımda çalışıyor bağlanıyor benim bilgisayarda bağlanmıyor vay anasını yaa

Uhops

Üye
Bendede olmuştu ama nasıl çözdüm hatırlamıyorum Tekrardan yükle nokia suiti

Konu Sahibi
Ağ bağlantılarından Etherneti Devre dışı bıraktım şimdide başa hata veriyor yaklaştık galiba çözmeye

şebekeye bağlanılamadı modem başka bir uygulama tarafından kullanılıyor => die veriyor şimdide ....Bilgisayarımı yeniledim , dosyalarımı silmeden windowsu sıfırladi düzeldi hatta uyumsuzluk sorunu olan bütün sorunlar düzeldi , Bu konu sabitlensin bence çok yararlı , windows 8 kullanan çoğu kişi bu tür hatalar alıyor çözümü yine windowstaymiş
Nokia Suite'i güncellemeyi dene

bilgisyarı yeniledim derken
ne demek istedin

Tahminime göre yükseltme yöntemi ile format atmıştır ya da özel i seçip diski biçimlendirmeden.