Nokia Oyun Piyasasndan çekiliyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

^^AnaCOnDA^^

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Oyun Piyasasndan çekiliyor
Nokia'nın oyun piyasasından çekilmesi spekülasyonları N-Gage'in yeni versiyonunu geliştirmeyeceğinin açıklanmasıyla kesinlik kazanma yoluna girdi.Firmanın bundan sonra sadece N-Gage Arena adını verdiği ve Microsoft'un xbox Live online oyun servisine çok benzeyen sistem üzerinde yoğunlaşması bekleniyor. Kaynak : Hitoyun.com

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
N gage aslında bence başarılıydı ama..

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
En iyisini yapıyor Nokia çekilmekle.N-GAGE oyun için tatmin edici değildi.
Ekran kalitesi vs. vs.

Ses ve görüntüde Lider Sony

(Örn : psp)

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
tüh yaf işte bu kötü oldu...n-gage 2yi ne kadar buyuk bi şevkle bekliodum cıkan nese cıkan oyunlar milleti baya bi idare eder

orcoon

Üye
Arkadaşlar siz kafayımı yardınız yoksa sony psp ile n-gage i aynı klasmandamı koşturuyorsunuz?? Biri taşınabilir konsol diğeri gsm cihazıdır!! sony psp kolum kadar diğeri cebim kadardır!!! psp de işlemciyi soğutmak için fan vardır n-gage de kendi halinde bir ekran!!!

Lütfen elma ile armutu aynı kefene tutmayın! bundan 2 sene öncesine kadar hanginiz telefonunuzda n-gage oyunlarını oynamayı hayal ediyordu?? Hepiniz hala telefonlarınızda n-gage oyunlarını çalıştırmak için yırtınmıyormusunuz?? tüh bende çalışmıyor yahu demiyormusunuz?? bunu başaran kim? nokia!! Nokia babamın oğlu değil,beni ilgilendirmez lakin emeğe saygı lütfen yahu!! bilmeyen konuşmasın!!

Bakın artık ne güzel tüm n-gage oyunları her telefondan oynanacak,biz n-gage cilerde sizinle hepberaber arenadan oyun oynayacağız!!!

CooL'n'Quiet

Üye
bu ngage oyunlarının her telde oynanacağı doğrumu?
ne zaman olcak bu olay bundan sonra cıkan oyunlardamı??

Quadriceps

Üye
<div class='quotetop'>(orcoon &#064; Dec 5 2005, 11&#58;34 PM) [post=222670]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Arkadaşlar siz kafayımı yardınız yoksa sony psp ile n-gage i aynı klasmandamı koşturuyorsunuz?? Biri taşınabilir konsol diğeri gsm cihazıdır&#33;&#33; sony psp kolum kadar diğeri cebim kadardır&#33;&#33;&#33; psp de işlemciyi soğutmak için fan vardır n-gage de kendi halinde bir ekran&#33;&#33;&#33;

Lütfen elma ile armutu aynı kefene tutmayın&#33; bundan 2 sene öncesine kadar hanginiz telefonunuzda n-gage oyunlarını oynamayı hayal ediyordu?? Hepiniz hala telefonlarınızda n-gage oyunlarını çalıştırmak için yırtınmıyormusunuz?? tüh bende çalışmıyor yahu demiyormusunuz?? bunu başaran kim? nokia&#33;&#33; Nokia babamın oğlu değil,beni ilgilendirmez lakin emeğe saygı lütfen yahu&#33;&#33; bilmeyen konuşmasın&#33;&#33;

Bakın artık ne güzel tüm n-gage oyunları her telefondan oynanacak,biz n-gage cilerde sizinle hepberaber arenadan oyun oynayacağız&#33;&#33;&#33;

[/b][/quote]
Helal olsun sonuna kadar arkadasa katılıyorum ya n-gage cıkmadan once biz arkadasla sole bir laf etmistik ozamanlar nintendo game boy cok yaygın bir cihazdi e haliyle bende de vardı arkadasla dedikki daha renkli ekran yoktu telefonlarda ozaman yaf dedik acaba birgun telefonda renkli ekranda boyle simkart buyuklugunde oyun yaparlar mı, oynayabilirmiyiz. Boyle dusunuen birsuru insan vardı ve n-gage cıktıgında herkes azı acık seretmisti boyutlar sekil karizma n-gage bir klasik arkadaslar bunu aklınızdan cıkarmayın ve bence cok basarılı bir cihaz aradan cok zaman gecmesine ramen hala elimden dusuremiyorum. Ancak n-gage2 nin cıkmasını cok isterdim oda n-gage qd gibi bir hayal kırıklıgı olacaksa hic cıkmasın daha iyi varsa yoksa N-GAGE classic....

white

Üye
N-GAGE ler fazla tutmadı adamların telefonlar elinde kaldı

achilles_kenan

Üye
puaheuahe sana sadece gülüyorum n-gageler elimizde falan kalmadı

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
<div class='quotetop'>(sergio95 &#064; Dec 22 2005, 03&#58;05 PM) [post=233677]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
N-GAGE ler fazla tutmadı adamların telefonlar elinde kaldı
[/b][/quote]

neee elimizdemi kaldı bi n-gage,in olsaydı bu en son soyleyecegın sey olurdu gecenlerde elemanın bırı konusurken gormus arkamdan geldi yolumu cevirdi satarmısın dedı sen elinizde patladio diosun

<div class='quotetop'>(orcoon &#064; Dec 5 2005, 11&#58;34 PM) [post=222670]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Arkadaşlar siz kafayımı yardınız yoksa sony psp ile n-gage i aynı klasmandamı koşturuyorsunuz?? Biri taşınabilir konsol diğeri gsm cihazıdır&#33;&#33; sony psp kolum kadar diğeri cebim kadardır&#33;&#33;&#33; psp de işlemciyi soğutmak için fan vardır n-gage de kendi halinde bir ekran&#33;&#33;&#33;

Lütfen elma ile armutu aynı kefene tutmayın&#33; bundan 2 sene öncesine kadar hanginiz telefonunuzda n-gage oyunlarını oynamayı hayal ediyordu?? Hepiniz hala telefonlarınızda n-gage oyunlarını çalıştırmak için yırtınmıyormusunuz?? tüh bende çalışmıyor yahu demiyormusunuz?? bunu başaran kim? nokia&#33;&#33; Nokia babamın oğlu değil,beni ilgilendirmez lakin emeğe saygı lütfen yahu&#33;&#33; bilmeyen konuşmasın&#33;&#33;

Bakın artık ne güzel tüm n-gage oyunları her telefondan oynanacak,biz n-gage cilerde sizinle hepberaber arenadan oyun oynayacağız&#33;&#33;&#33;

[/b][/quote]

helal olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...