N.O.V.A. 3 oyunu perşembe günü mağazada!

Sponsorlu Bağlantılar

enterneoll

enterneoll

Üye
oyun daha çıkmadımı wp'ye :D s3 ile neredeyse aynı zamanda çıktı oyun şu an s4 var okadar yakında n.o.v.a 4 çıkar

hasansen_83

hasansen_83

Üye
o nasıl oluyor arabayı bakıma mı sokmus modifiyemı yapmıs tesısatmı taktırmıs :)

IVI-Elia

Üye
oyun daha çıkmadımı wp'ye :D s3 ile neredeyse aynı zamanda çıktı oyun şu an s4 var okadar yakında n.o.v.a 4 çıkar

eeeee.S3 zaten yine geçen sene bu zamanlarda çıkmıştı.WP 8 zaten bu oyundan sonra çıktı.Unutmayın WP8 WP7 bin bir sürümü değildir.Yani NOVA 3 varken o wp yoktu.

hasansen_83

hasansen_83

Üye
ya arkadaşım bu ios android kullanıcıların burda işleri ne biz onlara karışıyormuyuz ne alıp veremedıkerı var bızım le arkadaş

musicianfaruk

musicianfaruk

Üye
ya arkadaşım bu ios android kullanıcıların burda işleri ne biz onlara karışıyormuyuz ne alıp veremedıkerı var bızım le arkadaş

Cevabı basit . İnsanoğlunun ego tatmini . Bu arkadaşlar ellerindeki cihazın bir hükmeden , en iyi olduğunu kabullenerek altlarda kalan şeyleri istemez . Doğal bi davranış . Mutlu oluyolar . Ki bunu bu wp de yapan üyelerde var . Halbuki kullan ulan işte o iyi bu kötü falan ne gereği var . Bende bu var sende şu yok . E sendede şu yok o zaman falan .. Gereksiz . çocukça

• Beğen
Tepkiler: hasansen_83
PureFood

PureFood

Üye
Susmak en iyi cevaptır beyler.

hasansen_83

hasansen_83

Üye
aynen

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Gameloft "8-9 mayıs" tarihini henüz doğrulamamış.
Yani haberde verilen "perşembe günü" bilgisi maalesef teyit edilmemiş.
Dolayısıyla oyun bugün gelmeyebilir.
Benim tahminimce pek çok popüler oyun ve uygulamanın duyurusunu 14 Mayıs'la birlikte yapmaya başlayacaklar.

man20

man20

Üye
Arkadaşlar Gameloft "8-9 mayıs" tarihini henüz doğrulamamış.
Yani haberde verilen "perşembe günü" bilgisi maalesef teyit edilmemiş.
Dolayısıyla oyun bugün gelmeyebilir.
Benim tahminimce pek çok popüler oyun ve uygulamanın duyurusunu 14 Mayıs'la birlikte yapmaya başlayacaklar.
nasıl yaa. bu nasıl olabilir.

screamofcnc

Üye
Millet oyunları eskitiyor biz de gelicek diye dört gözle bekliyoruz, bence geliştiriciler wp8'e biraz soğuk bakıyor yoksa oyun ve uygulamaların gelmesi bu kadar sürmez, bir film çıkıyor pat ertesi hafta oyunu androidde ve iosta, bu işte bir iş var, güncelleme falan mı bekleniyor acaba, daha doğru düzgün birşey yok mağazada, olanlar da paralı, her gün bakıyorum güzel araba yarışı çıktı mı diye ama sonuç hep hüsran oluyor, sabır sabır biryere kadar...

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
aynen üstteki arkadaşa katılıyorum bunlar diğer platformlarda eskidi artık windows saçma sapan bi taktikle hareket ediyor. en azından bugünden sonra çıkan yeni oyunların diğer platofrmlarla aynı anda bizede çıkması lazım. donanımhaber bi ara bununla ilgili program yapıyordu android ve iosa çıkan oyunlar falan yer alıyordu bir kere windowsu göremedim.

musicianfaruk

musicianfaruk

Üye
Allahtan çok oyun sevmiyorum çünkü oyun konusunda haklısınız . Yani olanlarda çok pahalı . Ama yine yol alıyo yani . Ben her sabah bi haberle uyanıyorum acayip hoşuma gidiyo . Her uyandığımda şu wp markette bu markette denmesi hoşuma gidiyo . Bu sistemi ilk çıktığı andan beri kullanıyorum ve en ücra köşesini dahi biliyorum . Arada sövüyorum ama hep seviyorum . elimizde büyüyen bi bebek gibi .

• Beğen
Tepkiler: PureFood
man20

man20

Üye
Allahtan çok oyun sevmiyorum çünkü oyun konusunda haklısınız . Yani olanlarda çok pahalı . Ama yine yol alıyo yani . Ben her sabah bi haberle uyanıyorum acayip hoşuma gidiyo . Her uyandığımda şu wp markette bu markette denmesi hoşuma gidiyo . Bu sistemi ilk çıktığı andan beri kullanıyorum ve en ücra köşesini dahi biliyorum . Arada sövüyorum ama hep seviyorum . elimizde büyüyen bi bebek gibi .

Sen bebeklere sövüyor musun :o

musicianfaruk

musicianfaruk

Üye

:ehe

- - - Eklendi - - -

ama nereden bilsin nicke bakınca tam tersi anlaşılıyor :D

Ablası olcak ablası ahahaha :) napiyim abi ben forumda kız olduğunu bile bilmiyodum . MAN 20 de olunca bildiğin tır meraklısı bi arkadaşımızdır dedim :d:

• Beğen
Tepkiler: DenizhaNq, OttomaN TigeR ve PureFood