• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Nokia N9'un Türkiye Fiyatı Ne Kadar?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Nokia N9'un Türkiye Fiyatı Ne Kadar?
Kısa bir süreç içersinde Avrupa'da, daha sonra ise Türkiye'de satışa sunulması beklenilen cihazın 789 Dolar ( 1.267 Türk Lirası ) olarak kullanıcılara merhaba demesi bekleniyor.

Uruloki

Uruloki

Üye
Türkiyeye çıkar inşallah da kullanırız ve fiyatı 64gb olanın galiba değil mi ayrıca tarih ne zaman

mobilegeek

mobilegeek

Üye
Çok pahalı bence ya Galaxy S 2'nin fiyatı dahi daha aşağılara düşüyor.

Uruloki

Uruloki

Üye
Çok pahalı bence ya Galaxy S 2'nin fiyatı dahi daha aşağılara düşüyor.

dahi daha aşağılara düşüyor derken SGS2 yarın çıkıyor resmi olarak ve 1699 tl bu mu ucuz hem en az 6 ay 1500tl den aşağı düşmüyecek bir cihaz o

technodark

Üye
2000 tl olursa gercekten değmez cok fazla

Ocean258

Ocean258

Üye
1500-2000 lerden bahsedılıyor ya.. yok artık daha neler bu telefonamı ?
gıderım 999 Tl ye Lg optımus black alırım kafam rahat eder.. zaten kafamdada o war parada az bı acık kaldı :)

Uruloki

Uruloki

Üye
şu 2000-1500 tl muhabettini yapanlara soruyorum siz konuyu okumuyorsunuz galiba 64gb olan versiyonu 789 dolar o da 1267 tl yapıyor ki 16lık olan var o daha da ucuz yuh artık

Del Rey

Del Rey

Üye
Evet, döviz hesaplayın biraz da, portalda duyuruldu kaç TL olacağı. Aslında biraz üstüne vergi ekleyince 16'lık 64'lüğe gelir herhalde ama. Almışken en iyisini alıp 64 GB Siyah Nokia N9 almayı düşünüyorum.

Uruloki

Uruloki

Üye
Evet, döviz hesaplayın biraz da, portalda duyuruldu kaç TL olacağı. Aslında biraz üstüne vergi ekleyince 16'lık 64'lüğe gelir herhalde ama. Almışken en iyisini alıp 64 GB Siyah Nokia N9 almayı düşünüyorum.

aynen bende 64GB siyah düşünüyorum bu arada alien dalvikle de android uygulamalarıda olacak cihazda oyunlar dahil

Ocean258

Ocean258

Üye
1200 se alınabılır ozaman hakkıdır yanı..

ismailcan0

Üye
1200 lira ortalama bir fiyat ama rakipleri fiyat düşürürlerse nokia için çok iyi olmaz.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Ben 2 Ağustos itibariyle N8 e geçiş yapıyorum . İlk defa dokunmatik telefon kullanacağım , umarım çok zorlanmam ...
N95 8GB elveda diyeceğim . Rahat bir 3 senedir kullanıyordum . En uzun kullandığım cep telefonu bu arada . :)

Sivil hayata bir N8 yakışır değil mi ? :)

Ocean258

Ocean258

Üye
1200 lira ortalama bir fiyat ama rakipleri fiyat düşürürlerse nokia için çok iyi olmaz.

Aynen fiyat düşürme olayına gırmıyorum bıle.. suan bıle samsung htc lg gıbı markaların cıkardıgı telefonlara bakınca tercıh edılecek bı telefon degıl.. nokia fanatıklerı ıcın uygun bı fıyat yanı bence 1200...

Uruloki

Uruloki

Üye
@DiaBLoS N8 al iyi cihaz fakat N9 çıkacakken almanın sebebi fiyatının düşmesi mi? Ayrıca insanlar 12mp kamerayı duyunca şok geçirabiliyor

[Cenk]

[Cenk]

Üye
pahalı ya :S

Ocean258

Ocean258

Üye
kamerası ınsanın kafasını karıstırıyor gercekte 12 mp nedır ya :)

Uruloki

Uruloki

Üye
ama adamlar hakketen yapmış diyorsun kullanınca lensi filan optiği süper

1legolas1

Üye
kazık gibi .d

Ocean258

Ocean258

Üye
kamerası ıcın soyleyecek soz yok. ama sadece kamera ıcın.. gerısı ... onun ıcınde soyleyecek bırsey yok ortada hersey :))

The_Max_89

Üye
nokia bitmiş devir iphone 4 ün.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...