Nokia N95 Kızak Mekanizması Bozulanlar - Kızak Sorununu Giderme

Sponsorlu Bağlantılar

mustiak2

Üye
benim n95 tel var kıza yitince tel kapanıyor sebebi ne olabilir tşkler:oke:

ces29

Üye
bazı şeyleri yapmak için kendine güven ve cesaret birde el becerisi gerekiyor bunların üçüne sahip olmayanlar dokunmasınlar

TopFury

TopFury

Üye
Teşekkürler.Açıklayıcı olmuş gayet.

OğuzcanAbi

Üye
saolasın

battalgazi16

battalgazi16

Üye
emeğine sağlık

djonurr_38

djonurr_38

Üye
Emeğine sağlık çok güzel bir paylaşım olmuş

sttas06

sttas06

Üye
Arkadaşlar ben 2. el bir nokia N95 8 gb aldım ama kızakta oynama sorunu var şimdi bu anlattığınız yöntemi yapmak için tornavida takımı almam lazım ki buda ankarada nalburlardan sordum 18 tl diyorlar şimdi sorum şudur;
1-kapak değiştirerek bu sorun giderilirmi???
2-Çin malı kapak taktırayım dedim ama oda tam oturmuyormuş bu seferde o telefonu bzarmı yada yine kızak gevşer mi?
3-netten elemanın birisinden çin n95 8gb nin kapağı varmış onu alsam yan sanayi ile farkı olurmu???
Acil Yardım!

mezar01

Üye
gerçektende güzel paylaşım daha bu gün n95'imi sattım kızagında boşluk vardı daha önce bende söktüm o siyah metal parçayı çıkardım gerçi dediyin gibi kendiliyinden çıktı amao pilastik parçaya bant yaıştırmak aklıma gelmedi dostum bende baktım yapılacak tek şey siyah metali içe dogru eymek ama eymedim çünkü eyersem daha kötü olacagını biliyordum mecbur bir şey yapmadan geri topladım.şunu söyleyeyim gerçekten güzel bir bilgi :spr:spr:spr

kralmali

kralmali

Üye
sağolasınn dostumm

ungood20

ungood20

Üye
mükemmel ve kaliteli anlatım !

cavekid

cavekid

Üye
teşekkürler

^^Positive^^

Üye
Helal Olsun(:

Brkcn5800

Brkcn5800

Üye
Kendine güvenene Kolay Gelsin Diyorum :D

Burak

Üye
o tornavida çok lazım oluyor :D sirkecinin neresinden aldın kardes :)

dwa

dwa

Üye
Bu işlemi sakın yapmayın cihaz GARANTİ DIŞI kalır. Sonra çok ağlarsınız bunu buraya yazanada bol bol küfür edersiniz. Böyle saçma sapan işlerle uğraşmak yerine servise götürün ve içiniz rahat olsun.

ya makinayı servise götürdük resmen telefonu dağıtmışlar ya yemin ediyorum servisten adam olmaz iyisi mi kendine güveniosan kendin yap biz verdik de noldu. :vur :allalla:

Pckopat*

Pckopat*

Üye
saol

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Teşekkürler :)

kosezade

kosezade

Üye
çok teşekkurler burdaki telefoncu yapamadı ben yaptım :D

naci34

naci34

Üye
eyw.

rwfppkerg95

rwfppkerg95

Üye
sa kardesm benm elimde n96 var kazağı açınca ekran tepki vermiyo ekran filminde bir sorun olablir dediler bilen arkadslar yardımcı olursa sevinirim..

Üst Alt