Nokia N95 Açılmıyorrr Lütfen Yardım Edin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kyıtsızz

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N95 Açılmıyorrr Lütfen Yardım Edin
Arkadaşlar bugun bi arkadaşla çin malı tlefonum ile n95 8gb telefonlarını takas ettim.Ama n95 açılmıyor alırkende ark söylemişti benim ne yapmma laızm bataryamı ölu yoksa başka bişi wardır ve mümkunse bunu bana en fazla kaça maal olacagını söylemrisiniz :)))

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
eğer çakma diye tabir edilen cihazlardan değil ise : yıldız - 3 - yes tuşu ve açma düğmesine aynı anda basın .. ekranda nokia yazısı belirene kadar basılı tutun .. ancak bu şekilde açılabilir , aksi bir durum teknik servis gerektirir :oke:

Kyıtsızz

Üye
    Konu Sahibi
abi telefon bildigmiz nokia orginal yani xD 1 nisandan beri açılmıyormuş

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
şaka gibi yani , 1 Nisan şakası .. dediğim gibi sorun teknik servis gerektirir ..

içini görmeden de problemi bilemeyiz , dolayısıyla masrafını da tahmin edemeyiz . Geçmiş Olsun diyorum

Kyıtsızz

Üye
    Konu Sahibi
abi peki kafadan bi tahmin yürete biliyonmu kaç tl tutat bi ögrenciyimd eona göre yaptırcam x:):aman2::aman2::aman2::aman2:

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
canım inan hiç bir tahminim yok . bir telefoncuya danış , aşağı yukarı bir fiyat verirler ona göre değerlendirirsin :oke:

Kyıtsızz

Üye
    Konu Sahibi
tmm abi ya abi bu arada bataryasız teli şarj a taktıgımda zzzzzz diye ses çıkıyo ama zor duyulcak kadar ama bataryayı geri takınca ses gidiyo ve bu batarya ölu gibime gleiyor çunku abi bu batarya şarj eden yerledne elektirik geliyor ama yinede bilmiyorum ...

celibar

celibar

Üye
zzzz sesi şarj cihazından geliyor.bütün ince uçlu sarj cihazları bataryayı şarj etmezken bu sesi çıkarır.

Kyıtsızz

Üye
    Konu Sahibi
abi ya sence enyilikmi yaptım çin malı 50 tl lik tlle açılmayan (batarya ölu diyo ark) n95 8gb taksa yapmak ?

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
N95 8 gb da çin malı mı :hmmm

Kyıtsızz

Üye
    Konu Sahibi
abi arkasında nokia bandrolu flan war ya ne çini :)

--------------- Ekleme ---------------

abi evt tel açıldı kamerası flan 640x320 :S bi fark yok öburkuside aynı idi xD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt