Nokia N95 8gb, pc ile senkronizasyon hatası veriyor. Nasıl düzeltebilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gubozi

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba,

N95 8gb modelinde; pc suite ve lifeblog'ta senkronizasyon yaparken "Hafıza dolu.Bazı uygulamaları kapatın ve yeniden deneyin." uyarısı veriyor ve senkronizasyonu tamamlayamıyor. Bu sorunu forumda biraz araştırdım ve sorunumu çözecek bilgiye ulaşamadım.
Dolayısı ile rehber, notlar, takvim, ajanda, yapılacaklar ve multimedya öğelerini nasıl yedekleyeceğim hakkında bana yardımcı olursanız çok memnun olurum.
Programlar hakkında yeterli bilgiye sahip olmadığım için detaylı bir anlatım yapmanızı rica ediyorum.
 

CirkinAdam

Üye
aynı konudan bende müzdaribim yardımcı olacak kimse yokmu ?:aman2:
 

sportmens

Üye
Bende de aynı makine bluetoot da ayarlanmış senkronizsyonu değiştirmiyor.Ben de kablodan yapmam lazım yapamıyorum.
 
anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
Neyle senkronizasyon yapıyorsunuz.Kablo-Bluetooth??
Pc suite son sürümmü yüklü? USB2.0 kullanıyorsunuz degilmi?
Senkronizasyon yapmadan önce arka planda çalışan herşeyi kapatınız.
Eger sorulara cevap verirseniz yardımcı olmaya çalışayım


 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt