• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Nokia N900'ün Batarya Performansı Şaşırtıcı!!!

Sponsorlu Bağlantılar

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Nokia N900'ün Batarya Performansı Şaşırtıcı!!!

Nokia
'nın son Gözdesi ve Amirali N900 Batarya performsıyla şaşırttı.
Tüm herkezin aklında olan "Buna Şarj mı? Dayanır" sorusuna yapılan ufak bir denemede, Bataryanın symbianlar gibi hemen tükenmedigini gözler önüne seriyor.
Aşagıda vermiş oldugum video, Nokia N900'ün tam 213 adet forograf çektigini ve çektigi bu fotografların birleştirilmesi ile çok kısa bir video yaratıldıgını gösteriyor.Fotograf çekmeye başalayacagı sırada Bataryanın %100 dolu oldugu , çekimden sonra ise sadece %25i harcadıgını görüyoruz.Yani 213 Fotograftan sonra Daha %75 dolu bir batarya oldugunu videoda anlıyoruz.
Buyrun İyi seyirler.

Alıntı filan degildir.Bizzat kendim Araştırdım ve Hazırladım.
Lütfen burdan alıp başka sitelerde yayınlamayalım.Emege Saygı.

• Beğen
Tepkiler: SHS, punqermojo, teomaniaa ve 13 diğerleri

|--White--|

|--White--|

Üye
Maemo 5 İnternet Sistemi Batarya Performansı Mecburen Yüksek Olucakki Telefon HTC touch Diamond Gibi Yolda Bırakmasın

merty24

merty24

Üye
saolasın bilgi için

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Eline sağlık Anıl

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
Teşekkürler bilgi için...

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Maemo 5 İnternet Sistemi Batarya Performansı Mecburen Yüksek Olucakki Telefon HTC touch Diamond Gibi Yolda Bırakmasın
Kesinlikle Katılıyorum.Diamond güzel telefon ama şarj meselesi var
saolasın bilgi için
Sende saol
Eline sağlık Anıl
Saol Mehmet abi
Teşekkürler bilgi için...
saol

lax123

lax123

Üye
vay be

arslansem

arslansem

Üye
Eline sağlık Anıl :oke:

perspektifx

Üye
Evet bataryası gayet iyi gidiyor. Normal kullanımda 4,5 gün felan net kullanabiliyorum. ayrıca internet browserinin yapabildikleri bir bilgisayarınkinden aşaı degil. Nihayet flash destekli bir telefon görebildik.

En kötü özelliği ön kamerası oldugu halde şu anda kullanılamıyor olması. Nokia buna daha sonra karar verecekmiş

alios33

alios33

Üye
bilgi için saolasın

atakax

atakax

Üye
Evet bataryası gayet iyi gidiyor. Normal kullanımda 4,5 gün felan net kullanabiliyorum. ayrıca internet browserinin yapabildikleri bir bilgisayarınkinden aşaı degil. Nihayet flash destekli bir telefon görebildik.

En kötü özelliği ön kamerası oldugu halde şu anda kullanılamıyor olması. Nokia buna daha sonra karar verecekmiş

kardeş telefonu yurtdışındanmı getirdin? ve ne kadara? ayrıca hangi ülkeden bilgilendirirsen sevinirim almak istiyorum bende :)

futbol123

futbol123

Üye
eline saglık sağol

guldos

Üye
Bilgi icin tesekkurler. Ama N900 un Turkiyeye gelmeyecegini okumustum. Dogru mu?

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Türkiyeye gelemyecekmiş bu nokia Türk müşterilerini kendinden sogutmaya çalışyor ben bunu anladım N95 bile güncellemesi kaç yılldır çıkmıyor.Trye güncellemeler çok geç geliyor.Nokia farkında degil galiba ama kan kaybetmeye başlıyacak Türkiyeden.

tcan11

Üye
arkadaşlar bataryası bir gün gidiyor.
konuşmassan 2 gün

Cs***MaN

Cs***MaN

Üye
güzel bilgi tşkler....

emmrecan

emmrecan

Üye
eline sağlık

mekanik

Üye
Nokia 2010u N900 ile geçiştirecek... Asıl bomba maemo6... Multi touch özelliğiyle birlikte gelecek...

bek1905

bek1905

Üye
iimiş valla

Üst Alt