Nokia N900 de KESİNLİKLE OLMASI GEREKENLER (SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR)

Sponsorlu Bağlantılar

asidj

asidj

Üye
cogu kullandigimiz programlar ama epeyy ugrasmissin emegine saglik..

franzliszt

franzliszt

Üye
teşekkürler devamını bekliyoruz :))

kutukak

kutukak

Üye
    Konu Sahibi
Emegin icin cok tesekkurler, benim aradigim prg DIGITAL PUSULA.
Iphone larda var, kiskaniyorum o kadar aradim neti bulamadim, bu konuda bilgin var mi?

Dostum fasterdan compass diye aratırsan bir çok program olduğunu göreceksin. Programları yükle bi dene...

babaninyeri72

babaninyeri72

Üye
elne sağlık dostum 10 numarasın

--------------- Ekleme ---------------

dostum fasterde yok compass

hasbur

hasbur

Üye
çok güzel olmuş.ellerinize sağlık...

profesor_21

Üye
sağollll

phenomen1979

Üye
forumdaki en iyi paylaşımlardan birisi olmuş ellerin dert görmesin...
bu arada bir de sorum olacak ben n900 ile sim kartımda kayıtlı olan sms leri göremiyorum ve simkartıma telefon numarası kaydedemiyorum. nasıl olduğu konusunda yardımlara açığım teşekkürler...

egmao

Üye
günlerdir gezmedigim site form kalmadı bu n900ün bulututu nasıl açılıyor birde facedeki videoları açamıyorm neler indirdim olmuyor biyardım edermisiniz:allalla:

kutukak

kutukak

Üye
    Konu Sahibi
günlerdir gezmedigim site form kalmadı bu n900ün bulututu nasıl açılıyor birde facedeki videoları açamıyorm neler indirdim olmuyor biyardım edermisiniz:allalla:

Merhaba arkadasim ilk sayfada bulunan yazilimlardan flash tweak yazilimini yuklersen video sorunu cozersin.
Bluetooth acmak icin ayarlarda bluetooth goreceksin oraya gir ayarlarini gorursun.

Ayrica arkadaslar onemli yazilimlari videolu anlatim yapacagim en kisa zamanda hazir olacak.

sesssiz_1910

Üye
sagoldostum tesekurler emegine saglik tekradan tesekur ederim

egmao

Üye
video işi tamam eyvallah bulutut için ayarları açtım bulutut`a tıkladım açık işaretledim görünür işaretledim cihaz adı yazdım fakat ne simgesi çıkıyor neaçılıyor hatta petrovich i yükledim ordan bulututla paylaşdiyor yinede açılmıyor

kutukak

kutukak

Üye
    Konu Sahibi
video işi tamam eyvallah bulutut için ayarları açtım bulutut`a tıkladım açık işaretledim görünür işaretledim cihaz adı yazdım fakat ne simgesi çıkıyor neaçılıyor hatta petrovich i yükledim ordan bulututla paylaşdiyor yinede açılmıyor

Dostum o zaman sen tekrar 1.3 flashla. Sanırım yazılımsal bir sorunun var. Yedeklerini alıp flashlamanı öneririm.

--------------- Ekleme ---------------

Ya da şimdi aklıma geldi bu yazılımı bi dene Advanced Interface Switcher bunu depolarda ar kur. Batarya bölümüne bas orada bluetooth simgesini göreceksin. Ona bas bakalım düzelecek mi? Olmazsa flashla bu yazılımı kur tekrar dene.

hsngul44

hsngul44

Üye
Eline ayağına kollarına sağlık kardeşim çok güzel paylaşım yapmışsın çok teşekkür ederiz

kutukak

kutukak

Üye
    Konu Sahibi
Programları sınav haftam bittiğinde güncelleyeceğim daha kullanışlı etkili programları da listeye ekleyeceğim. Çok yakında....

strikertr

Üye
oncelikle paylasim icin cok tesekkurler... navigasyon yazilimi ariyorum bende n900 icin... ne kullanmali ?

ibrahimyelbey

Üye
on numarasın kardeşit teşekkurler

3319055

Üye
kardeşim çok yardımcı oldun gerçekten saol pc ne sağlık

3319055

Üye
kumanda programı benim telim kızılötesini bozdu çalışmıyor artık....

cem bülent

Üye
emeğine sağlık...

mavi_krimzi

Üye
eline koluna sağlık hocam çok tşkler