Nokia N9

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ArMaGeDdOn_87

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N9
arkadşlr 1,5 ay önce tanıtılmasına rağmen N9 hâlâ piyasaya çıkmadı,satışına kesin olarak ne zaman başlanıcağı hakkında kesin bilgisi olan varsa yazabilirmi?

pRime.

pRime.

Üye
yakında çıkar, çoğu yerde çıkmadı daha.

Hex4d0r

Hex4d0r

Üye
Ekimde çıkar diye düşünüyorum..

pRime.

pRime.

Üye
büyük ihtimalle öyle olacak.

ArMaGeDdOn_87

Üye
    Konu Sahibi
ekimde çıksın artık ya :D tanıtılalı 1.5 ay oldu :D

mustif

mustif

Üye
Nokia N9'un tanitimindan sonra diger markalar en az 10 tane benzer veya daha iyi telefon piyasaya cikarmalarini bekliyor ki rekabet edecek birseyler olsun piyasada.:))))

nalcam22

nalcam22

Üye
bu n9 gelene kadar gs3 geliyor

mustafamk

Üye
gs3 nedir

ArMaGeDdOn_87

Üye
    Konu Sahibi
iPhone 4s modelinide tanıttı çift çekirdekli işlemci ve çift çekirdekli gpu,ekran yine dehşet retina,ancak biraz daha büyük olabilirdi 3,7 veya 3,9 gibi.cihaz da bluetooth 4.0 var ve işletim sistemide doğal olarak İOS 5 .. sanırım iPhone 4s N9 a fark atıcak :) ama yinede n9 un fiyatı 1200 tl olursa alınır,çünkü iPhone 4s ün fiyatıda 2000 tl den aşağı olmaz diye tahmin ediyorum..fakat anlamadığım bi konu 16gb 199 $ diyo bu kontratlımı acaba?yoksa imkansız gibi bişey bu fiyat ..

pRime.

pRime.

Üye
Kontratlı fiyatı.

Lenneth

Üye
Bu N9 çıksın artık :)

sengun95

Üye
n9 lar şu anda türkiyede bulunuyor. satışa sunulma taihi en kısa zamanda meegoturkiye.org taradından açıklanacak.

ArMaGeDdOn_87

Üye
    Konu Sahibi
telefon satışa çıkana kadar eskicek galiba :)

----------Eklendi @ 16:37:07 ---------- Yazıldı @ 16:34:21 ----------

bari beklemişken bi 3 ay daha bekliyelim belki nokia çift çekirdekli işlemcili telefon çıkarır ondan alırız :)

ArMaGeDdOn_87

Üye
    Konu Sahibi
belkide plan değişti :) çift çekirdekli olarak çıkar belki :)

Uruloki

Uruloki

Üye
armageddon uçma :))

ArMaGeDdOn_87

Üye
    Konu Sahibi
valla bu zamana kadar çıkmamasına şaşırıyorum o yüzden :) nokia ii ce saçmaladı..

Del Rey

Del Rey

Üye
Kasım ayı gibi geliyor arkadaşlar.

iPhone 4S için sözüm yok, gerçekten iyi telefon; iPhone 4 içinse söyleyecek lafım var: Utan utan, 2000 TL'den satılıyorsun, bir N8 kadar olamadın.

ArMaGeDdOn_87

Üye
    Konu Sahibi
ben hala iPhone 4'e o kadar para verene şaşırıyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt