Nokia N9 'a Android Uygulamaları Geliyor Olabilir!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
PalmerTech

PalmerTech

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N9 'a Android Uygulamaları Geliyor Olabilir!
Arkadaşlar bulduğum güzel bir haberi sizinle paylaşmak istiyorum. ACL denilen bir sistemin (Android olmayan platformlar için Android uygulama çalıştırma) şuan MeeGo'da çalıştığı biliniyor ve MeeGo Harmattan için de gelmesi söz konusu oldu.

Thank you all for your comments and kind words! Our engineering team at OpenMobile is diligently working on multiple platforms, including ACL for the Nokia N9 MeeGo Smartphone. Thank you for your interest in ACL™. Keep checking back to the blog for further updates and information as we are able to release it!

Best,
The OpenMobile Team

Umuyorum ki bu durum gerçekleşir, o zaman çok daha süper bir cihaz haline geleceğinden şüphe yok. Elbette tüm uygulamaları mükemmel çalıştırmayacaktır ancak şuan için bize büyük bir alternatif sunabilir.

[video=youtube;zTgo2GuNsY8]http://www.youtube.com/watch?v=zTgo2GuNsY8&feature=player_embedded[/video]

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
nitdroid kurmadan mı?

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
ben android işletim sistemini sevmiyorum, ama dışarıdan uygulamalarını kullanabileceksek, neden olmasın :)

harika olur videoyu izledim ama bişey anlamadım biraz detaylandırır mısın hocam olayı?

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
N9 desteği bitiyor belkide o yüzden son güncelleme olarak android yüklerler

PalmerTech

PalmerTech

Üye
    Konu Sahibi

harika olur videoyu izledim ama bişey anlamadım biraz detaylandırır mısın hocam olayı?

anladığım kadarı ile, android uygulamalarını meego üzerinde çalıştıran bir sistem kurmuşlar. ama şuan için meego harmattan desteği görünmüyor. adamlar onun üzerinde çalıştıklarından da bahsetmişler. eğer böyle birşey olursa birçok android uygulamasını bu sistem üzerinden kullanabiliriz sanırım. emülatör tarzı bir durum benim anladığım.

N9 desteği bitiyor belkide o yüzden son güncelleme olarak android yüklerler

nitroid başlığına forumdan bakabilirsiniz. nokia'nın resmi olarak böyle bir düşüncesi olmayacaktır.

pRime.

pRime.

Üye
üzgünüm ama bu son kullanıcıya sunulmayacak.

pRime.

pRime.

Üye
okuduğun kaynağı yollayabilirsen sevinirim, ben de takip ediyorum çünkü :)

nokia n9'a sunulmayacak. şu an sadece bb playbook'ta kullanıma açık ancak kullananlar uygulamaların performansının yerlerde olduğundan şikayetçi. kaynağımı söyleyemem ama bana inanın sağlam bir kaynaktır.

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
PalmerTech

PalmerTech

Üye
    Konu Sahibi

nokia n9'a sunulmayacak. şu an sadece bb playbook'ta kullanıma açık ancak kullananlar uygulamaların performansının yerlerde olduğundan şikayetçi. kaynağımı söyleyemem ama bana inanın sağlam bir kaynaktır.

o zaman umarım kaynağın yanlış çıkar :ehe çok iyi bir temenni olmadı ama, bunu yapmak zorundayım :pro:

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Hayallerimizi yıktın Serdar,sen bunu daha önce söylemiş miydin sanki bi yerde :hmmm

pRime.

pRime.

Üye
o zaman umarım kaynağın yanlış çıkar :ehe çok iyi bir temenni olmadı ama, bunu yapmak zorundayım :pro:

şahsen ben de bb playbookta bu uygulamanın çalışmasını gördüm ve inanın almasak daha iyi. onun yerine nitdroid kurup uygulamaları kullanmak çok daha mantıklı.

PalmerTech

PalmerTech

Üye
    Konu Sahibi

şahsen ben de bb playbookta bu uygulamanın çalışmasını gördüm ve inanın almasak daha iyi. onun yerine nitdroid kurup uygulamaları kullanmak çok daha mantıklı.

android ve ben yan yana daha da zor geliriz :off: :kop:

PalmerTech

PalmerTech

Üye
    Konu Sahibi
android'e küsüm ben :D bir de o sistemde şu sorun olacak, her arama yapacağımızda telefonu aç kapa yapmamız gerekecek. pil dayanmaz.

Silinen Üye 1833842

Silinen Üye 1833842

Kapalı Hesap
MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
beta sürüm yapsın ben bi 100 kağıt atarım :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt