Nokia N8'i standart masaustu bilgisayarin VGA monitorune baglama

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ozggurr

ozggurr

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N8'i standart masaustu bilgisayarin VGA monitorune baglama
Merhaba arkadaslar,

Bildiginiz uzere Nokia N8 telefonunuzu HDMI portu ile HD TV'lere ve 3.5 mm ses ve goruntu cikisi ile Tuplu TV'lere baglayabiliyorduk.. Simdi sira geldi Nokia N8'i standart masaustu bilgisayarimizin monitorune baglamaya..

Malzemeleri veriyorum:
1- Orta boy bir bas kuru sogan ), duzeltiyorum telefon kutusundan cikan HDMI kablosu.. ucretsiz
2- HDMI to VGA converter

Hazirlanisi... pardon kurulumu:

1 adim: Monutorunuzun kablosunu converterin VGA soketine pimler iyice pembelesinceye kadar takiniz.

2 adim: VGA soketi istenen kivama gelinceye kadar lezzet katmasi icin kutusunda beklettigimiz N8 ile birlikte gelen HDMI kablosunu kutusundan cikariniz. Kalin kismini converterin HDMI portuna etrafa elektrik sicratmayacak sekilde yavas yavas yerlestiriniz..

3 adim: Artik lezzetini iyice almis olan converterimizin guc kablosunu pirize takiniz.

4 adim: HDMI kablosunun minik ucunu sen onunla ne yaparsan o olan sirin telefonumuz N8'imizin mini HDMI portuna ozenle takiniz. Servisin goze hos gelmesi icin miniportun yatagina ya da kapagina asiri guc kullanarak cizik ve kirik sicratmamaya ozen gosteriniz.

5 adim: Daha iyi bir tat icin Nokia Big Screen uygulamasiyla birlikte servis ediniz...

Afiyet olsun, iyi seyirler efendim...

Not: Converter 70 TL civarinda bir fiyatla temin edilebilir...

Ayrica ilginizi cekebilir:

http://www.maxicep.com/symbian-3-ci...-dogru-zannedilen-yanlis-bilgiler-443415.html

• Beğen
Tepkiler: Mertolozzi

pRime.

pRime.

Üye
Teşekkürler özgür abi.

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Sağolasın :)

pasha14

pasha14

Üye
Güzel bi anlatım olmuş Özgür abi. Görüntü kalitesi nasıl peki ?

ozggurr

ozggurr

Üye
    Konu Sahibi
Güzel bi anlatım olmuş Özgür abi. Görüntü kalitesi nasıl peki ?

Goruntu kalitesi HD gibi ben bir fark goremedim.. Kalite on numara yani... Ayrica converter uzerindeki ses cikisina harici hoperlor takip ses cikisi da alabiliyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt