Nokia N80 Ve Önerdiğiniz Diğer Telefonlar!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
FenerbahceMKA

FenerbahceMKA

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N80 Ve Önerdiğiniz Diğer Telefonlar!!!!!
Arkadaşlar benim bu aralar iyi bir telefon almam lazım :evet: yalnız parasal açıda biraz sıkıntılı olduğum için 2. el alıcam ve özellikle = 3g-görüntülü konuşma-internet-wifi-video ve music olaylarını rahatça kullanabileceğim bir telefon istiyorum 200 lira civarı bir şey arıyorum ve araştırmalarım doğrultusunda 190 ve 180'er liraya N80 telefonunu buldum ve bu aradıklarım hepsi var :oke: Bnim sizden asıl istediğim 2 şey var ;
1_N80 gerçekten iyi bir telefon mu ?
2_N80 gibi 2. eli o fiyatlara bu kadar özellikli telefon var mıdır ve nrde bulurm .
ayrıca : KESİNLİKLE NOKİA :heyo::heyo::heyo::heyo:

• Beğen
Tepkiler: Nokia MaxiCep

futbol123

futbol123

Üye
ben geçen 150tl ye gördüm..
tavsiye etmem takoz bi telefon 26mm kalınlık..
170-180 tl ye e65 almanızı tavsiye ederim..

FenerbahceMKA

FenerbahceMKA

Üye
    Konu Sahibi
Tavsiyen için teşekkürler ... Başka tavsiyesi veya görüşü olan var mı ?

anılbaran

anılbaran

Üye
aslında n80 iyidirde dikkatli kullancaksan kullan ama çogunun da ekran filmi değişmiş oluyo 2. elllerin bi ara bende almayı düşünüyodum

FenerbahceMKA

FenerbahceMKA

Üye
    Konu Sahibi
Yorumun ve tasvsiyen için teşekkürler ekren filmine dşkkat ederim ...

ercutechclup

ercutechclup

Üye
nokia harici telefon alma içerik kaldırma oranı düşük hız bakımından n serisinden belki hızlı olur fakat nokia tercih et 5800 gibi dokunmatik telefonda alma sana önerim n86 çünkü daha hoş narn ince özellik bakımından güzel (kaydıraklı) kullanmasını bildikten sonra güzel

FenerbahceMKA

FenerbahceMKA

Üye
    Konu Sahibi
Nokia almak konusunda sana gerçekten katılıyorum ve aynen bende dokunmatik sevmiyorum anacak konuda açkladığım üzrere ben maddi açıdan biraz darda olduğumu söylemiştim n86 nın 2. eli bile en az 450 lira :( ve biraz N80 açısından da yorum yaparsak sewinirim :D

enescebeci

enescebeci

Üye
Arkadasim sen telefonda mi onem werirsin hıza mi vb. seyler yazarsan yardimci olabilirim

FenerbahceMKA

FenerbahceMKA

Üye
    Konu Sahibi
kardeş bn 5610 aldım saol

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt