NOKIA n8

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
bence alma derim naapcan şimdi "12 mgp kamera hd video kaydı 16 gby hafıza hdma çıkışı usb takılıyu ve mausta takılıyo kılavyede ne işin var bukadar çok özellikle

dimi yani :D :D

nonamex

Üye
+Kaliteli Kamera ( Geceleri parlama sorunu yapabiliyor bazen özellikle video çekiminde)
+Ele oturuşu iyi
+Aşırı Sağlam (10+ yere düşürmüşümdür, alet sapasaglam ufak tefek izleri saymassak :ehe )
+Symbian arayüzü her zaman sıcak ve kullanışlı.
+Şarj süresi gayet yeterli.
+Oyunlarda performansı iyi
+Nokia'nın cihazı sürekli tutması.

-Uygulama yükledikçe menü geçişleri aşırı derecede yavaşlıyor, oyunlar klasörüne girmek için 10 saniye bekliyorum.
-Tema efektleri hantal, speed effect türünde tema efekleri kullansa nokia ölüyormuş. :hmmm
-Ovi Store daki free uygulamaların çoğu internet bağlantısı istiyor. (Reklamları indirmek için)
-Ara sıra reset atıyor
-Görev yöneticisi takılıyor, uygulamaları kapatmamakta ısrar ediyor.
-Web tarayıcısı rezalet ötesi ve video izlerken kilitlenebiliyor
-Uygulama yüklemeleri çok uzun sürüyor, 25 dakika yüklenme beklediğimi bilirim.

Aklıma gelenler bunlar

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
şuan alma biraz daha bekle piyasaya yeni telefonlar düşşün o zaman karar ver sonra pişman olma çünkü N8-01 çıkma ihtimali var...

Kubde

Kubde

Üye
Arkadaşlar buyurun size bir çözüm özellikle oyunlara menü de ayrı bir klasör oluşturun ve oyunun türüne göre o klasörün içine klasör oluşturun oyunları oralara koyun açılıştaki 5-10 saniyelik donmalar olmasın:evet:

komikim000

komikim000

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar çok teşşekür ederim söyledikleriniz dikkate alıcam peki bu telefona bu kadar para verilirmi ve blacberry ve iphone ile kıyaslayabilirmiyiz ??

Kubde

Kubde

Üye
arkadaşlar çok teşşekür ederim söyledikleriniz dikkate alıcam peki bu telefona bu kadar para verilirmi ve blacberry ve iphone ile kıyaslayabilirmiyiz ??

Arkadaşım bu konularda artık her kafadan ayrı bir ses çıkmaya başladı o kadar çok tartışıldı yazıldı çizildi biz bir kanıya varamadık artık bu konuları kapatalım gördüğümüz kadarıyla her kez kendi telefonundan mutlu demek ki hepsi iş görüyor. Bu telefon yarıştırması bitsin istiyorum ben hepsi iki yıl garantili hepsi hemen hemen oyunları aynı artıları eksileri ile gerisinin /Koy Eline Taşı Rahman Gitsin:megafon: Hesabı. Biz milletçe zaten bir cep telefonu aldık mı iki gün sonra üstüne oturup uçuracak bizi buralardan diye düşündüğümüz için bitmiyor bu fasıllar. Eskiden Ben Çocukken babam bana bu içinde tetris olan Gameboy lardan almıştı hiç bir zaman sonu gelmeyen o oyunu. Ben Oyunu bitirirsem o tek renkli sarı led ışıklı ekran biri birden canlanıp uzaydaki gibi yıldızları gösterecek sanırdım. şimdi bizimkide o hesap Telefon bir zaman sonra bizi bulunduğunuzz mahal den uçurup Disneyland a götüreceği için pilinin 1 hafta sesinin çok gür kamerasının aşırı iyi olmasını istiyoruz ki herşeyi net görelim. Herkez burada kendi çocukluğunu yaşıyor Gerçeğe dönme vakti geldi bence bırakın bu hangisi iyi durumlarını kendi işletim sistemimizi yazalım ne istiyorsak o nu yapalım:sopa:

Emre-45

Emre-45

Üye
Blackberry bold 9700 kullandım bence N8 daha iyi. Ve 2400 liran varsa iphone 4 al. 1200 liran varsa n8 alırsın. n8 iphone 3gs den daha iyi. ama n8 iphone 4 ile yarışır bence.

SilentOne

SilentOne

Üye
nokia androidli tel çıkarmdıqı sürece bi halta yaramaz

rowel35

rowel35

Üye
bence alma derim naapcan şimdi "12 mgp kamera hd video kaydı 16 gby hafıza hdma çıkışı usb takılıyu ve mausta takılıyo kılavyede ne işin var bukadar çok özellikle

:naughty::naughty::naughty:

süper cevap:D

synergy11

synergy11

Üye
Bir N8 kullanıcı olarak çok memnunum :) (+) larından başlayayım
1) 12 MP Kamera AF var. Carl Zeiss mercek. Xenon Flash
2) HDMI çıkışı ile yüksek çözünürlükte görüntü aktarımı
3) 720p Video kayıt
4) 16 GB hafıza
bunlar en belirgin özellikleri..
(-) lerine bakacak olursak
1) 256 MB ram var 512 olsa iyi olurdu..
2) Müzik çaların düzenlenmeye ihtiyacı var.
3) Flash Player desteği yok (tam olarak)
4) Tarayıcısı diğer telefonlara göre biraz ağır kalmış ama abartılcak kadar değil :)

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
vaLLa ben önce telefonuma aşık olarak aldım uzun süre bu hayranlığım sürdü... sonra bu aralar iphone sevdam başladı N8'den soğudum.... Ama şimdi babam C7 aldı kardeşim 2 hafta sonra askerden gelecek oda telefon alacak ve ben ona senin de telefonun X7 dedim... yani ben yine eski aşkıma dönüyorum.... şuan iphone'dan soğuma değilde n8'imi yine ilk zamanki gibi sevmeye başladım hatta onu artık bi uzvum gibi hissediyorum olmazsa olmazım yani.. bilmiyorum yine ona tutkunum şuan ..eğer X7 iki haftaya türkiyeye gelirse geldiği gibi kardeşime alacağız böylelikle evde tam 3 tane symbian3 telefon olacak... :heyo::heyo:

Ama tabiki N8 feorever:oke:
N8'i ve C7'yi grid menü yaptım x7'yide yapıcam... menü şuan iphoneyi aratmıyor... offscreen'e teşekkürler :bigstar:

komikim000

komikim000

Üye
    Konu Sahibi
Git Gide yorumlar çoğalıyor ve fikirlerimde değişiyor :))) TEŞEKKÜRLER :hmmm

rain77

rain77

Üye
hiç düşünme al derim..10 numara telefon..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt